بهترین وکیلدعاوی خانواده
موضوعات داغ

بهترین وکیل طلاق تهران

بهترین وکیل طلاق تهران،بهترین وکیل طلاق ایران، وکیل خوب طلاق، وکیل متخصص طلاق

بهترین وکیل طلاق تهران چگونه طلاق سریع میگیرد؟

بهترین وکیل طلاق تهران با توجه به شرایط زوجین، میزان مهریه زن و درآمد و دارایی مرد ابتدا نوع طلاق را انتخاب میکند. وی سپس دادخواست متناسب با دعوا را تنظیم و در دادگاه صلاحیت دار خانواده مطرح مینماید. وکیل متخصص طلاق میبایست در هر پرونده طلاق دلایل و مستندات قانونی خود را به دادگاه خانواده تحویل نماید. همانطور که میدانید قضات دادگاه خانواده برای صدور رای طلاق نیاز به دلیل محکم و متقن محکمه پسند دارند و وظیفه وکیل خوب طلاق در اینجا پررنگ میشود. اگر شما هم نیازمند وکیل طلاق توافقی هستید بهتر است قبل از هر اقدام حقوقی، برای مشاوره رایگان، از خدمات وکیل در تهران بهره بگیرید.

جدول ارزش یابی وکیل طلاق و معیار های انتخاب:

عناوین وکلا  وکیل طلاق، وکیل پایه یک دادگستری، وکیل ازدواج و طلاق، وکیل آنلاین طلاق، وکیل طلاق خانم، وکیل طلاق از طرف مرد، وکیل طلاق از طرف زن، وکیل خوب طلاق، وکیل متخصص طلاق، بهترین وکیل طلاق ایران، بهترین وکیل طلاق تهران
مهارت وکیل طلاق تنظیم دادخواست طلاق، مشاوره حقوقی طلاق رایگان، مشاوره تلفنی طلاق، مشاوره حضوری طلاق، مشاوره اینترنتی طلاق، تنظیم لایحه دفاعیه طلاق، مشاوره رایگان طلاق، وکیل طلاق آنلاین، طلاق با کمترین هزینه، طلاق در سریع ترین زمان، طلاق فوری، طلاق غیابی
  شاخص های انتخاب وکلای امور خانوادگی علم و دانش حقوقی،توانایی صحبت کردن حقوقی در جلسات دادگاه، تخصص لایحه نویسی طلاق، تجربه پرونده طلاق
موضوعات قابل انجام  طلاق از طرف زن، طلاق از طرف مرد
مدارک لازم   شناسنامه زوجه، کارت ملی زوجه، قباله ازدواج. وکالت در طلاق
احتمال موفقیت در صورت وجود ادله اثباتی 98 درصد پرونده های طلاق با موفقیت بوده است.
حق الوکاله   بستگی به نوع طلاق دارد و مبلغ آن توسط وکیل و موکل تعیین میشود.
هزینه دادرسی طلاق    هزینه دادرسی طلاق حدودا مبلغ پانصد هزار تومان میشود.

 

saber arab
saber arab

1_ صابر عرب

صابر عرب فرق التحصیل رشته حقوق از دانشگاه علوم قضایی قوه قضاییه، کارآموز سابق قضایی و از وکلای پایه یک کانون وکلای مرکز شهر تهران میباشد وی همچنین سابقه انجام طلاق در امور خانوادگی را نیز در رزومه فعالیت های خانوادگی خود دارد. عرب در سال های اخیر، وکیل طلاق ایرانیان خارج از کشور بوده است و توانسته است پرونده طلاق خارجیان را از طریق کنسولگری ایران در کشور های مختلف انجام دهد. در رزومه کاری عرب جدا از انجام موضوعات متعدد حقوقی، پرونده های خانوادگی دیگری مانند مطالبه مهریه ایرانیان خارج از کشور، گرفتن حضانت فرزند، طلاق از طرف زوج، طلاق از طرف زوجه، مشاهده میشود. از این روی میتوان وی را بهترین وکیل طلاق تهران دانست لذا اگر به دنبال وکیل خانواده برای طلاق هستید حتما توصیه میشود قبل از هر اقدام قانونی، مشاوره رایگان طلاق انجام دهید.

تلفن تماس: 09125370071

آدرس دفتر شماره یک: تهران، بلوار میرداماد، روبروی آزمایشگاه مسعود، پلاک 349

آدرس دفتر شماره دو: تهران، بلوار مرزداران، خیابان نسیبه، خیابان گلستان ششم، پلاک 2

“حضور در دفتر صرفا با هماهنگی قبلی با وکیل میسر است”

 

ali arab
علی فشافویه وکیل پایه یک دادگستری

2_ علی فشافویه

علی فشافویه وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری مرکزی و از وکلای جوان و با استعداد شهر تهران میباشد. وی با  داشتن سابقه ده سال وکالت، از وکلای حرفه ای محاکم خانواده به شمار می آید که موفق شده  است پرونده های خانوادگی متعددی را حل نماید. ایشان به سخت کوشی و پیگیری دائم پرونده ها، معروف بوده و در پرونده طلاق از طرف زن توانسته است در سریعترین زمان ممکن رای طلاق زوجه را اخذ نماید. از دیگر ویژگی های منحصر به فرد وی میتوان به دریافت حق الوکاله منصفانه و دریافت اقساطی حق الوکاله اشاره کرد. فشافویه در این سال ها  علاوه بر انجام تخصصی طلاق، در موضوعات خانوادگی دیگر اعم از طلاق از طرف زوج، طلاق از طرف زوجه، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه تبحر دارد. به همین علت وی را یکی از بهترین وکیل برای طلاق میشناسند.

شماره تماس: 09127241125

آدرس دفتر: میدان آزادی، ظلع جنوب شرقی میدان آزادی، ابتدای خیابان آزادی، کوچه نورانی، پلاک 4

“مراجعه حضوری تنها با هماهنگی قبلی با وکیل امکان پذیر میباشد”

 

freshteh noori
3_ فرشته نوری

فرشته نوری یکی از وکلای خانم شهر تهران و از اعضای وکلای پایه یک کانون مرکز میباشند. خانم نوری علاوه بر توانایی انجام پرونده های متعدد حقوقی با موضوعات مختلف، در انجام پرونده های خانوادگی به خصوص طلاق نیز تبحر دارند. وی کارشناس ارشد حقوق جزا و جزم شناسی از دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران بوده که سابقه 15 سال وکالت در کارنامه کاری ایشان مشاهده میشود. ایشان همچنین دارای  یکی از وکلای خانم خوب در عرصه اختلافات خانوادگی و دعاوی خانوادگی به حساب می آیند.

 

محمدرضا خوارستانی
محمدرضا خوارستانی
4_ محمدرضا خوارستانی

محمدرضا خوارستانی وکیل دادگستری و از وکلای پایه یک عضو کانون وکلای دادگستری مرکز میباشد. وی یکی از وکلای خبره در موضوع طلاق از طرف مرد و طلاق یک طرفه از طرف خانم است. ایشان در بحث اختلافات خانوادگی مخصوصا طلاق همواره تلاش نموده است تا قبل از اقامه دعوای طلاق و تحریر درخواست طلاق در محاکم اختلافات خانواده، زوجین را به سازش و انصراف از طلاق تشویق نماید و این امر یکی از مهمترین خصلت های اخلاقی ایشان میباشد. خوارستانی علاوه بر قبول وکالت در پرونده طلاق، در سایر پرونده های اختلاف خانوادگی نیز مهارت بسیاری دارد.

آدرس دفتر وکالت: _

همراه: _

” مراجعه به دفتر فقط با رزرو وقت قبلی امکان پذیر است.”

 

faranak ghaedi

5_ فرانک قائدی

فرانک قائدی وکیل پایه یک دادگستری و از اعضای کانون وکلای تهران میباشد. وی فارق التحصیل حقوق عمومی از دانشگاه شهید تهران بوده که از سال 1382 به حرفه شریف وکالت مشغول میباشد. ایشان در برهه ای کارمند رسمی دفترخانه اسناد رسمی بوده اند و چندین سال مشاور حقوقی شرکت زمزم ایران را بر عهده داشتند. قائدی همچنین از سال 1380 لغایت سال 1382 استاد دانشگاه در رشته حقوق کار و قانون اساسی در جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران بوده و در بانک ملت، شرکت های بهسازان و چندین شرکت معتبر دیگر به عنوان مشاور حقوقی خدمت رسانی نموده است. وی در دعاوی دادگاه خانواده و طلاق و دعاوی مرتبط با اختلافات خانوادگی نیز تجربه دارد.

آدرس: خیابان انقلاب، روبروی خیابان روشندلان، پلاک ششم.

” لطفا قبل از حضور در دفتر با وکیل موردنظر هماهنگ فرمایید.”

 

چکیده:

در انتخاب بهترین وکیل طلاق تهران معیارهایی مانند تنظیم قانونی دادخواست طلاق، اشراف به قانون حمایت از خانواده و قانون جدید طلاق توافقی، تحریر لایحه دفاعیه طلاق نقش دارند. از دیگر معیار های وکیل متخصص طلاق میتوان فن بیان وکیل در جلسه های محاکم خانواده اشاره نمود. وکیل خوب طلاق میبایست درخواست طلاق از طرف مرد و درخواست طلاق از طرف زن را مطابق مواد قانون حمایت از خانواده طرح نماید و بتواند رای طلاق را در کمترین زمان اخذ نماید. وکیل حرفه ای طلاق با تجربه کاری خود، کلیه تشریفات و امور مربوط به طلاق را از طرف موکلین خود انجام میدهد و نیازی به حضور زوجین در هیچ مرحله ای نخواهد بود.

مزایای استفاده از بهترین وکیل در ایران :

 عدم نیاز به حضور زن و شوهر در جلسه های محاکم خانوادگی

 جلوگیری از دعوا و نزاع خانواده ها در قوه قضاییه

تنظیم صحیح و قانونی دادخواست طلاق و طرح درست دعوای طلاق در محاکم خانواده

تحصیل دلیل و ارائه دلایل طلاق به محکمه

 صرفه جویی در وقت موکلین

عدم اتلاف هزینه دادرسی دادگاه به دلیل طرح نادرست دعوا

 مواجه نشدن زن و شوهر با یکدیگر و جدایی مسالمت آمیز زوجین ازهم

عدم ورود صدمات روحی و احساسی به فرزندان

شرکت نکردن طرفین طلاق در جلسات داوری و مشاوره های قانون حمایت از خانواده

انجام طلاق غیابی توسط وکیل

انجام طلاق یک طرفه توسط وکیل

تعیین وکیل برای همسر با سند وکالت در طلاق

کوشش وکیل جهت سازش و ادامه زندگی مشترک خانواده ها

تهیه متن صلح بین زن و شهر توسط وکیل خانوادگی

گرفتن حکم طلاق در سریعترین زمان ممکن

مشاوره تلفنی رایگان طلاق با وکیل امور خانواده

98

امتیاز کاربران: 4.92 ( 10 رای)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا