بهترین وکیلدعاوی خانواده
موضوعات داغ

بهترین وکیل طلاق توافقی تهران

بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران، بهترین وکیل طلاق فوری در تهران

بهترین وکیل طلاق توافقی تهران چه اشخاصی هستند!؟

بهترین وکیل طلاق توافقی تهران می تواند در پرونده های خانوادگی، سنگ بنای پیروزی و موفقیت شما باشد. چنانچه به دنبال وکیل خوب طلاق طلاقی و یا طلاق فوری یا طلاق غیابی هستید باید از هزینه طلاق توافقی و مراحل طلاق توافقی و چگونگی انجام طلاق توافقی آگاه شوید. در زیر نام ده نفر وکیل خوب در تهران درج شده است. همینطور میتوانید با شماره وکیل آنلاین تماس بگیرید و از مشاوره اینترنتی و تلفنی طلاق توافقی استفاده نمایید.

 

سایت وکیل معروف معرفی بهترین وکیل
سایت وکیل معروف

جهت مشاوره حقوقی رایگان با وکیل پایه یک دادگستری با شماره زیر تماس حاصل نمایید.

09125370071

 

لقب وکیل:

وکیل متخصص خانواده، وکیل طلاق غیابی، وکیل طلاق فوری، بهترین وکیل خانواده
مهارت وکیل: تنظیم دادخواست طلاق توافقی، اشراف کامل به قانون جدید طلاق توافقی، مشاوره اینترنتی طلاق توافقی، مشاوره آنلاین طلاق توافقی
معیار انتخاب وکیل: حق الوکاله طلاق توافقی، حق الوکاله مناسب و اقساطی، آشنایی کامل وکیل به روند طلاق توافقی، تجربه وکیل، طلاق توافقی در سریع ترین زمان ممکن
توانایی ویژه وکیل: انجام طلاق توافقی شهرستانی ها در محاکم خانواده تهران جهت تسریع در امر طلاق، بدون نیاز به حضور زوجین در دفتر وکیل و جلسات مشاوره خانواده و  حتی دفترخانه طلاق جهت امضای دفاتر رسمی طلاق، عدم شرکت زوجین در دادگاه، امضای دفاتر طلاق توسط وکیل
مدت زمان طلاق توافقی: 7 الی 20 روز کاری
درصد برد: 99 درصد
مدارک طلاق توافقی: شناسنامه و کارت ملی زوجه، عقدنامه ازدواج، گواهی عدم بارداری، توافقنامه طلاق توافقی

 

آقای صابر عرب بهترین وکیل طلاق توافقی تهران
صابر عرب وکیل پایه یک دادگستری

1_ صابر عرب بهترین وکیل متخخص در طلاق توافقی:

صابر عرب وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری تهران و فارق التحصیل دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری قوه قضاییه با 13 سال سابقه وکالت میباشد. وی موفق به انجام ده ها پرونده طلاق توافقی کمتر از یک ماه شده است و به جرات میتوان وی را یکی از بهترین وکیل طلاق توافقی ایران دانست. در صورت اعطای وکالت به عرب، وی دفاتر طلاق را از طرف موکلین امضا میکند و در واقع زوجین در هیچیک از مراحل طلاق جضور نخواهند داشت. وی توانسته است با تسلط و آشنایی با روند طلاق توافقی به یکی از بهترین وکیل طلاق تهران تبدیل شود. عرب در سال های اخیر وکیل طلاق ایرانیان مقیم خارج از کشور بوده است. اگر به دنبال طلاق فوری هستید، به راحتی میتوانید در شبکه اجتماعی واتس اپ و یا تلگرام از مشاوره رایگان طلاق توافقی بهره مند شوید.

شماره موبایل صابر عرب: 09125370071

آدرس شماره 1: بلوار مرزداران، خیابان نسیبه، نبش گلستان 6، پلاک 2

آدرس شماره 2: بلوار میرداماد، روبروی آزمایشگاه مسعود، پلاک 349

” مراجعه حضوری در دفتر فقط با هماهنگی و تعیین وقت قبلی میسر میباشد.”

 

علی فشافویه وکیل کانون وکلای مرکز
وکیل علی فشافویه

2_ علی فشافویه:

ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، از وکلای باسابقه  در انجام طلاق توافقی میباشد. وی متخصص امور خانوادگی بوده و موفق به اخذ رای طلاق توافقی و گواهی عدم امکان سازش در سریع ترین زمان ممکن شده است. پیگیری مجدانه پرونده و آشنایی وی با قانون جدید طلاق توافقی و نحوه طلاق توافقی، از وی یکی از موفق ترین وکیل خانواده ساخته است. از ویژگی های بارز ایشان میتوان به سرعت عمل در طرح دادخواست طلاق توافقی و اخذ حق الوکاله مناسب و اقساطی اشاره نمود. اگر به دنبال وکیل ارزان طلاق توافقی هستید، پیشنهاد میشود از مشاوره تلفنی ایشان بهره ببرید.

شماره مستقیم وکیل: 09127241125

آدرس دفتر: ضلع جنوب شرقی میدان آزادی، ابتدای خیابان آزادی، جنب پمپ بنزین، بن بست نورانی

 

 

سیامک بختیار وکیل تهران
وکیل سیامک بختیار
3_ سیامک بختیار

سیامک بختیار وکیل پایه یک کانون وکلای مرکز و از وکلای باسابقه تهران میباشند. ایشان سابقه انجام پرونده های متعدد حقوقی از جمله طلاق توافقی را در کارنامه کاری خود دارند. وی توانسته است با دانش حقوقی خود رضایت موکلین را کسب نماید. بختیار یکی از وکلای جوان و سرشناس در پرونده های خانوادگی هستند. 

آدرس دفتر: ابتدای بلوار جنوبی- طبقه فوقانی موسسه اعتباری نور

 

 

مونا الماسی وکیل دادگستری مرکز
وکیل مونا الماسی
4_ مونا الماسی

بانو مونا الماسی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی عضو کانون وکلای مرکز با بیش از 10 سال سایقه وکالت میباشند. ایشان کارشناس ارشد حقوق جزایی و جرم شناسی از دانشگاه تهران میباشند. وی تجربه انجام پرونده های متعدد حقوقی را دارند. تعهد کاری و پیگیری مستمر پرونده از خصوصیات بارز این وکیل طلاق توافقی خانم میباشد.

آدرس دفتر وکیل: خیابان ولیعصر ، بالاتر از توانیر ،نبش کوچه شفق، ساختمان ۲۳۶۱

 

 

سید رسول شاهقاسمی وکیل
وکیل رسول شاه قاسمی
5_ سید رسول شاه قاسمی

رسول شاه قاسمی وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای مرکز و یکی از باتجربه ترین وکلای تهران میباشند. ایشان در امور مختلف حقوقی از جمله انجام طلاق توافقی تبحر ویژه ای دارند. شاه قاسمی یکی از وکلای خوب امور خانوادگی به شمار میرود.

تلفن همراه: 09122020535

آدرس دفتر: خیابان محله نو ( پرستار )، ساختمان نگین پلاک ٣ واحد ٤ طبقه دوم

 

هدیه عرفانیان وکیل دادگستری تهران
وکیل هدیه عرفانیان
6_ هدیه عرفانیان

هدیه عرفانیان وکیل پایه یک دادگستری مرکز و فارق التحصیل رشته حقوق از دانشگاه علامه طباطبایی تهران میباشند. وی کارشناس حقوقی در زمینه ثبت شرکت و برند و همچنین متخصص انجام انواع طلاق در محاکم دادگستری هستند. ایشان با ده سال سابقه وکالت در کلیه موضوعات حقوقی یکی از چهره های شناخته شده در عرصه ی وکالت بانوان میباشند.

آدرس دفتر: میدان انقلاب، ابتدای خیابان کارگر، کوچه رشتچی، پلاک 14

 

 

سید طاهر حسینی وکیل
وکیل سید طاهر حسینی
7_ طاهر حسینی

طاهر حسینی وکیل پایه یک کانون تهران، یکی از چهره های شاخص جامعه وکالت و وکیلی با سابقه هستند. ایشان کارشناس حقوقی بسیاری از شرکت های تجاری بزرگ و از وکلای ممتاز امور خانوادگی هستند که توانایی انجام طلاق توافقی فوری را دارند. وی صفر تا صد پرونده را بدون نیاز به حضور زوجین در جلسه رسیدگی دادگاه خانواده، انجام میدهند.

آدرس دفتر: خیابان امام خمینی طبقه فوقانی ساختمان رمضان قربانعلی

 

8_ محمد رضا خوارستانی

رضا خوارستانی عضو وکلای مرکز شهر تهران و یکی از وکلای جوان و خوش آتیه جامعه وکالت میباشند. وی یکی از با تجربه ترین اشخاص در انجام پرونده های خانوادگی من جمله طلاق توافقی، مطالبه نفقه و اجرت المثل زوجه قلمداد میشود.

موبایل وکیل: 09176158659

 

 

مونا ترابی وکیل پایه یک دادگاه
وکیل خانم مونا ترابی
9_ مونا ترابی

 مونا ترابی وکیل پایه یک کانون وکلای دادگستری و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی است. ایشان از بانوان برجسته در حوزه وکالت علی الخصوص پرونده های امور خانوادگی و طلاق توافقی میباشد. وی در بین موکلین خود به سخت کوشی و پیگیری مداوم پرونده مشهور بوده و توانایی اخذ طلاق سریع را دارد. ایشان همچنین ریاست موسسه حقوقی عدالت آریایی را بر عهده دارند و بهترین وکیل زن طلاق توافقی تهران میباشند.

آدرس دفتر: سعادت آباد، سرو غربی، پ١٢٩، ساختمان سرو

 

 

فاطمه مرادی وکیل پایه یک دادگستری
وکیل فاطمه مرادی
10_ فاطمه مرادی حقیقت

فاطمه مرادی حقیقت از وکلای کانون مرکز با 17 سال سابقه وکالت در پرونده های دادگاه خانواده میباشند. ایشان وکیل پایه یک و متخصص دعاوی دادگاه خانواده هستند. وی سابقه درخشانی در پیروزی پرونده های خانوادگی خود دارند و در اکثر وکالت های خود موفق به کسب نتیجه مطلوب شده اند. از دیگر تخصص های این بانوی وکیل میتوان به اخذ طلاق از طرف زن اشاره نمود.

آدرس: خیابان امام خمینی، نبش خ ١٤، پ ١٦

 

کلام پایانی:

همانطور که متوجه شدید اخذ طلاق ریزه کاری های زیادی دارد و اکیدا توصیه میشود جهت جلوگیری از طولانی شدن پرونده و انجام طلاق فوری یا طلاق غیابی، هم زوج وهم زوجه به بهترین وکیل طلاق تهران وکالت دهند. چرا که انجام طلاق توافقی بدون وکیل، به دلیل عدم آشنایی زوجین به قوانین، ماه ها طول خواهد کشید و ممکن است هیچوقت به سرانجام نرسد. انجام طلاق توافقی با وکیل مزایای بی شماری دارد و حتما قبل از هر اقدام حقوقی، با وکیل متخصص خانواده مشاوره تلفنی طلاق رایگان انجام دهید. فهرست برخی از مزایای استفاده از خدمات بهترین وکیل در ایران اشاره می شود.

1_  جلوگیری از اتلاف وقت زوجین در محاکم دادگاه خانواده

2_ جلوگیری از هدر رفتن هزینه به دلیل آشنایی وکیل با نحوه انجام طلاق

3_ تنظیم صحیح و اصولی دادخواست طلاق توافقی از سوی وکیل

4_ تنظیم توافقنامه طلاق توافقی زوجین توسط وکیل

5_ عدم نیاز به شرکت در جلسات اجباری مشاوره مراکز بهزیستی و مراکز قربال گری

6_ بدون شرکت زوجین در جلسه رسیدگی دادگاه های خانواده

7_ عدم حضور طرفین در دفترخانه رسمی طلاق جهت امضای دفاتر رسمی طلاق

 8_ رو در رو نشدن زن و مرد در دادگاه خانواده و جلوگیری از تنش، بحث و دعوا

9_ امضای دفاتر رسمی طلاق به وکالت از موکلین، توسط وکیل خانواده

10_ انجام طلاق غیابی توسط وکیل

 

امتیاز کاربران: 4.87 ( 7 رای)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا