بهترین وکیلدعاوی خانواده
موضوعات داغ

بهترین وکیل طلاق توافقی تهران

بهترین وکیل طلاق توافقی تهران، بهترین وکیل طلاق فوری تهران

بهترین وکیل طلاق توافقی تهران چه اشخاصی هستند!؟

شناخت خصوصیات بهترین وکیل طلاق توافقی تهران در پرونده های خانوادگی، سنگ بنای پیروزی و موفقیت در دعاوی قوه قضاییه است. اگر شما هم به دنبال وکیل خوب طلاق طلاقی و یا طلاق فوری یا طلاق غیابی هستید باید از هزینه طلاق توافقی و مراحل طلاق توافقی و چگونگی انجام طلاق توافقی آگاه شوید. در زیر نام ده نفر وکیل خوب در تهران به همراه شماره وکیل طلاق توافقی تهران درج شده است. همینطور میتوانید با شماره وکیل آنلاین تماس بگیرید و از مشاوره تلفنی طلاق توافقی استفاده نمایید.

لقب وکیل: وکیل متخصص خانواده، وکیل طلاق غیابی، وکیل طلاق فوری، بهترین وکیل خانواده
مهارت وکیل: تنظیم دادخواست طلاق توافقی، اشراف کامل به قانون جدید طلاق توافقی، مشاوره اینترنتی طلاق توافقی، مشاوره آنلاین طلاق توافقی
معیار انتخاب وکیل از سوی سایت وکیل معروف: حق الوکاله طلاق توافقی، حق الوکاله مناسب و اقساطی، آشنایی کامل وکیل به روند طلاق توافقی، تجربه وکیل، طلاق توافقی در سریع ترین زمان ممکن
توانایی ویژه وکیل در طلاق توافقی: امکان انجام طلاق توافقی شهرستانی ها در محاکم خانواده تهران جهت تسریع در امر طلاق، بدون نیاز به حضور زوجین در دفتر وکیل و جلسات مشاوره خانواده و  حتی دفترخانه طلاق جهت امضای دفاتر رسمی طلاق، عدم شرکت زوجین در دادگاه، امضای دفاتر طلاق توسط وکیل
مدت زمان طلاق توافقی: 7 الی 30 روز کاری
سطح موفقیت وکیل: 99 درصد با موفقیت بوده است.
مدارک طلاق توافقی: شناسنامه زوجه، کارت ملی زوجه، عقدنامه ازدواج، گواهی عدم بارداری، توافقنامه طلاق توافقی زوجین

 

saber arab
صابر عرب وکیل پایه یک دادگستری

1_ صابر عرب

صابر عرب وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری تهران و فارق التحصیل دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری قوه قضاییه با 13 سال سابقه وکالت میباشد. وی موفق به انجام ده ها پرونده طلاق توافقی کمتر از یک ماه شده است و به جرات میتوان وی را یکی از بهترین وکیل طلاق توافقی ایران دانست. در صورت اعطای وکالت به عرب، وی دفاتر طلاق را از طرف موکلین امضا میکند و در واقع زوجین در هیچیک از مراحل طلاق جضور نخواهند داشت. وی توانسته است با تسلط و آشنایی با روند طلاق توافقی به یکی از بهترین وکیل طلاق تهران تبدیل شود. عرب در سال های اخیر وکیل طلاق ایرانیان مقیم خارج از کشور بوده است. اگر به دنبال طلاق فوری هستید، به راحتی میتوانید در شبکه اجتماعی واتس اپ و یا تلگرام از مشاوره رایگان طلاق توافقی بهره مند شوید.

شماره موبایل صابر عرب: 09125370071

آدرس شماره 1: بلوار مرزداران، خیابان نسیبه، نبش گلستان 6، پلاک 2

آدرس شماره 2: بلوار میرداماد، روبروی آزمایشگاه مسعود، پلاک 349

” مراجعه حضوری در دفتر فقط با هماهنگی و تعیین وقت قبلی میسر میباشد.”

 

ali arab
علی فشافویه وکیل پایه یک دادگستری

2_ علی فشافویه

ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، از وکلای باسابقه  در انجام طلاق توافقی میباشد. وی متخصص امور خانوادگی بوده و موفق به اخذ رای طلاق توافقی و گواهی عدم امکان سازش در سریع ترین زمان ممکن شده است. پیگیری مجدانه پرونده و آشنایی وی با قانون جدید طلاق توافقی و نحوه طلاق توافقی، از وی یکی از موفق ترین وکیل خانواده ساخته است. از ویژگی های بارز ایشان میتوان به سرعت عمل در طرح دادخواست طلاق توافقی و اخذ حق الوکاله مناسب و اقساطی اشاره نمود. اگر به دنبال وکیل ارزان طلاق توافقی هستید، پیشنهاد میشود از مشاوره تلفنی ایشان بهره ببرید.

شماره مستقیم وکیل: 09127241125

آدرس دفتر: ضلع جنوب شرقی میدان آزادی، ابتدای خیابان آزادی، جنب پمپ بنزین، بن بست نورانی

 

 

bakhtiar
وکیل سیامک بختیار

3_ سیامک بختیار

سیامک بختیار وکیل پایه یک کانون وکلای مرکز و از وکلای باسابقه تهران میباشند. ایشان سابقه انجام پرونده های متعدد حقوقی از جمله طلاق توافقی را در کارنامه کاری خود دارند. وی توانسته است با دانش حقوقی خود رضایت موکلین را کسب نماید. بختیار یکی از وکلای جوان و سرشناس در پرونده های خانوادگی هستند. 

آدرس دفتر: ابتدای بلوار جنوبی- طبقه فوقانی موسسه اعتباری نور

 

 

almasi
وکیل مونا الماسی
4_ مونا الماسی

بانو مونا الماسی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی عضو کانون وکلای مرکز با بیش از 10 سال سایقه وکالت میباشند. ایشان کارشناس ارشد حقوق جزایی و جرم شناسی از دانشگاه تهران میباشند. وی تجربه انجام پرونده های متعدد حقوقی را دارند. تعهد کاری و پیگیری مستمر پرونده از خصوصیات بارز این وکیل طلاق توافقی خانم میباشد.

آدرس دفتر وکیل: خیابان ولیعصر ، بالاتر از توانیر ،نبش کوچه شفق، ساختمان ۲۳۶۱

 

 

rasul
وکیل رسول شاه قاسمی
5_ سید رسول شاه قاسمی

رسول شاه قاسمی وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای مرکز و یکی از باتجربه ترین وکلای تهران میباشند. ایشان در امور مختلف حقوقی از جمله انجام طلاق توافقی تبحر ویژه ای دارند. شاه قاسمی یکی از وکلای خوب امور خانوادگی به شمار میرود.

تلفن همراه: 09122020535

آدرس دفتر: خیابان محله نو ( پرستار )، ساختمان نگین پلاک ٣ واحد ٤ طبقه دوم

 

hediye
وکیل هدیه عرفانیان
6_ هدیه عرفانیان

هدیه عرفانیان وکیل پایه یک دادگستری مرکز و فارق التحصیل رشته حقوق از دانشگاه علامه طباطبایی تهران میباشند. وی کارشناس حقوقی در زمینه ثبت شرکت و برند و همچنین متخصص انجام انواع طلاق در محاکم دادگستری هستند. ایشان با ده سال سابقه وکالت در کلیه موضوعات حقوقی یکی از چهره های شناخته شده در عرصه ی وکالت بانوان میباشند.

آدرس دفتر: میدان انقلاب، ابتدای خیابان کارگر، کوچه رشتچی، پلاک 14

 

 

hoseini
وکیل سید طاهر حسینی
7_ طاهر حسینی

طاهر حسینی وکیل پایه یک کانون تهران، یکی از چهره های شاخص جامعه وکالت و وکیلی با سابقه هستند. ایشان کارشناس حقوقی بسیاری از شرکت های تجاری بزرگ و از وکلای ممتاز امور خانوادگی هستند که توانایی انجام طلاق توافقی فوری را دارند. وی صفر تا صد پرونده را بدون نیاز به حضور زوجین در جلسه رسیدگی دادگاه خانواده، انجام میدهند.

آدرس دفتر: خیابان امام خمینی طبقه فوقانی ساختمان رمضان قربانعلی

 

8_ محمد رضا خوارستانی

رضا خوارستانی عضو وکلای مرکز شهر تهران و یکی از وکلای جوان و خوش آتیه جامعه وکالت میباشند. وی یکی از با تجربه ترین اشخاص در انجام پرونده های خانوادگی من جمله طلاق توافقی، مطالبه نفقه و اجرت المثل زوجه قلمداد میشود.

موبایل وکیل: 09176158659

 

 

torabi
وکیل مونا ترابی
9_ مونا ترابی

 مونا ترابی وکیل پایه یک کانون وکلای دادگستری و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی است. ایشان از بانوان برجسته در حوزه وکالت علی الخصوص پرونده های امور خانوادگی و طلاق توافقی میباشد. وی در بین موکلین خود به سخت کوشی و پیگیری مداوم پرونده مشهور بوده و توانایی اخذ طلاق سریع را دارد. ایشان همچنین ریاست موسسه حقوقی عدالت آریایی را بر عهده دارند و بهترین وکیل زن طلاق توافقی تهران میباشند.

آدرس دفتر: سعادت آباد، سرو غربی، پ١٢٩، ساختمان سرو

 

 

فاطمه
وکیل فاطمه مرادی
10_ فاطمه مرادی حقیقت

فاطمه مرادی حقیقت از وکلای کانون مرکز با 17 سال سابقه وکالت در پرونده های دادگاه خانواده میباشند. ایشان وکیل پایه یک و متخصص دعاوی دادگاه خانواده هستند. وی سابقه درخشانی در پیروزی پرونده های خانوادگی خود دارند و در اکثر وکالت های خود موفق به کسب نتیجه مطلوب شده اند. از دیگر تخصص های این بانوی وکیل میتوان به اخذ طلاق از طرف زن اشاره نمود.

آدرس: خیابان امام خمینی، نبش خ ١٤، پ ١٦

 

کلام پایانی:

همانطور که متوجه شدید گرفتن طلاق ریزه کاری های زیادی دارد و اکیدا توصیه میشود جهت جلوگیری از طولانی شدن پرونده و انجام طلاق فوری یا طلاق غیابی، هم زوج وهم زوجه به بهترین وکیل طلاق تهران وکالت دهند. چرا که انجام طلاق توافقی بدون وکیل، به دلیل عدم آشنایی زوجین به قوانین، ماه ها طول خواهد کشید و ممکن است هیچوقت به سرانجام نرسد. انجام طلاق توافقی با وکیل مزایای بی شماری دارد و حتما قبل از هر اقدام حقوقی، با وکیل متخصص خانواده مشاوره تلفنی طلاق رایگان انجام دهید. در زیر فهرست برخی از مزایای استفاده از خدمات بهترین وکیل در ایران اشاره شده است.

1_ بهینه شدن وقت زوجین  از اطاله دادرسی و از دست دادن زمان

2_ جلوگیری از هدر رفتن هزینه به دلیل آشنایی وکیل با نحوه انجام طلاق

3_ تنظیم صحیح و اصولی دادخواست طلاق توافقی از سوی وکیل

4_ تنظیم توافقنامه طلاق توافقی زوجین توسط وکیل

5_ عدم نیاز به شرکت در جلسات اجباری مشاوره بهزیستی و مراکز قربال گری

6_ بدون شرکت زوجین در جلسه رسیدگی دادگاه های خانواده

7_ عدم حضور طرفین در دفترخانه رسمی طلاق جهت امضای دفاتر رسمی طلاق

 8_ رو در رو نشدن زن و مرد در دادگاه خانواده و جلوگیری از تنش، بحث و دعوا

9_ امضای دفاتر رسمی طلاق به وکالت از موکلین، توسط وکیل خانواده

10_ انجام طلاق غیابی توسط وکیل

 

امتیاز کاربران: 4.87 ( 7 رای)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا