بهترین وکیلدعاوی بین المللی
موضوعات داغ

بهترین وکیل ایرانی در ترکیه

بهترین وکیل ایرانی ترکیه

بهترین وکیل ترکیه چه خدمات حقوقی به ایرانیان ارائه میدهد؟

بهترین وکیل ایرانی در ترکیه، خدمات حقوقی مختلفی ازجمله ارائه مشاوره حقوقی رایگان، قبول پرونده های حقوقی، ملکی و خانوادگی ایرانیان مقیم استانبول را انجام می دهد. سایت وکیل معروف شماره وکیل ایرانی در استانبول را جهت رفاه حال هم میهنان تهیه و تنظیم نموده است. با استفاده از خدمات حقوقی وکلای مجموعه ما، هیچ نیازی به حضور موکل در دفتر وکیل نمی باشد. و می توانید از طریق ایمیل و از راه دور با وکلای مجموعه قرارداد وکالت منعقد نمایید.

ایرانیان مقیم ترکیه می توانند از طریق سامانه میخک وابسته به وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، وکالت نامه های کسنولی خود را تنظیم و به بهترین وکیل در تهران وکالت کنسولی تفویض نمایید. به اطلاع می رساند جهت رفاه حال ایرانیان مقیم خارج، کلیه تشریفات تفویض وکالت، به صورت آنلاین و غیر حضوری است.

سایت وکیل معروف مرجع معرفی بهترین وکیل ترکیه
سایت وکیل معروف

جهت مشاوره حقوقی رایگان می توانید با شماره صابر عرب وکیل پایه یک دادگستری در ایران تماس بگیرید.

شماره وکیل  09125370071

مراحل اعطای وکالت به معروف ترین وکیل ایرانی مقیم ترکیه:

مراحل اعطای وکالت به بهترین وکیل در ایران، شامل تنظیم و امضای قرارداد خصوصی وکالت، تنظیم وکالت نامه در سامانه میخک، اخذ اصل وکالتنامه تفویضی توسط وکیل از وزارت امور خارجه در ایران می باشد. اگر شما نیز در کشور ترکیه اقامت دارید و در ایران پرونده حقوقی دارید، میتوانید از طریق کنسول گری یا سفارت جمهوری اسلامی ایران در ترکیه، وکیل دادگستری مدنظر خود را انتخاب نمایید و به وی وکالت کنسولی بدهید.

برای این کار ابتدا باید وکیل متخصص در امر پرونده خود را شناسایی و انتخاب نمایید. برای مثال اگر در محاکم ایران پرونده ملکی دارید نمی توانید به وکیل مهاجرتی در تهران مراجعه نمایید و می بایست جهت گرفتن رای مطلوب، به بهترین وکیل ملکی در تهران مراجعه کنید و به وی وکالت کنسولی بدهید. توصیه می شود ابتدا با وکیل متخصص در موضوع پرنده خود، مشاوره رایگان آنلاین انجام دهید.

سایت وکیل معروف مرجع معرفی بهترین وکیل تهران
سایت وکیل معروف

جهت مشاوره حقوقی رایگان می توانید با شماره صابر عرب وکیل پایه یک دادگستری در ایران تماس بگیرید.

شماره وکیل  09125370071

مشاوره حقوقی رایگان با برترین وکیل ایرانیان مقیم استانبول:

ایرانیانی که در کشور ترکیه زندگی می کنند می توانند از خدمات حقوقی وکیل بین المللی در تهران استفاده نمایند و از راه ارتباطی واتس اپ یا شبکه های مجازی دیگر با وکیل مدنظر خود مشاوره حقوقی آنلاین انجام نمایند. وکلای سایت وکیل معروف با دانش و تخصص خود ، به صورت تخصصی وکالت ایرانی های مقیم خارج از کشور را از طریق سفارت خانه و کنسولگری ایران در شهرهای مختلف دنیا را انجام می دهند. قبل از هر چیز، با بهترین وکیل در ترکیه، مشاوره حقوقی اینترنتی انجام دهید.

سایت حقوقی وکیل معروف
وکیل معروف

جهت مشاوره حقوقی رایگان می توانید با شماره صابر عرب وکیل پایه یک دادگستری در ایران تماس بگیرید.

شماره وکیل  09125370071

 

جدول معرفی بهترین وکیل ایرانی در ترکیه:
عنوان رسمی وکیل وکیل پایه یک دادگستری در ایران، مشاور حقوقی در ایران، وکیل رسمی ایرانی در ترکیه، وکیل ایرانی در استانبول، وکیل در استانبول، وکیل در ترکیه، وکیل ایرانیان مقیم ترکیه، وکیل ایرانی در آنکارا، وکیل مهاجرت به ترکیه، وکیل مهاجرت در ترکیه
شاخه ی حقوقی وکیل: دعاوی مالی و حقوقی، پرونده جنایی و کیفری، پرونده اختلافات خانوادگی، دعاوی اختلافات جهانی و بین المللی، اختلافات املاک و مستغلات، جرایم سایبری و اینترنتی، دعوای ارز دیجیتال و صرافی های آنلاین، گواهی حصر وراثت ایرانیان ساکن استانبول، تقسیم ماترک ارث برای ایرانیان مقیم ترکیه
خدمات اختصاصی حقوقی:   مشاوره حقوقی اینترنتی، تنظیم دادخواست در ایران، تهیه شکایت کیفری در ایران، تحریر لایحه دفاعی برای دادگاه، اعلام وکالت در محاکم ترکیه، مشاوره حقوقی رایگان
مهارت های خاص وکیل: قدرت فن بیان در جلسات، تسلط به کلیه قوانین جاری کشور، تبحر در تنظیم لایحه دفاعیه، تجربه و سابقه وکیل، معروفیت وکیل
احتمال درصد پیروزی وکیل: با اسناد و دلایل کافی، 90 درصد شانس برد وجود دارد.
دستمزد وکیل در ترکیه: به صورت درصدی و توافقی می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از سوابق سایت وکیل معروف و آدس دفتر وکیل، صفحه درباره ما را مطالعه فرمایید.

جهت مشاوره حقوقی رایگان می توانید با شماره صابر عرب وکیل پایه یک دادگستری در ایران تماس بگیرید.

شماره وکیل  09125370071

 

صابر عرب بهترین وکیل ایرانی ترکیه
وکیل صابر عرب
صابر عرب وکیل پابه یک دادگستری در تهران:

صابر عرب فشافویه وکیل پایه یک دادگستری در ایران میباشد. وی از اعضای کانون وکلای دادگستری مرکز و فارق التحصیل رشته حقوق از دانشکده علوم قضایی و خدمات اداری وابسته به قوه قضاییه است. در رزومه حرفه ای عرب، کارآموزی شغل قضاوت نیز مشاهده می شود. عرب از سال 1390 به صورت تخصصی به انجام امور وکالتی ایرانیان مقیم خارج از کشور رو آورده و در طول این سال ها موفق به پیروزی در انواع پرونده های حقوقی گردیده است. به دلیل کارنامه کاری درخشان، بسیاری از موکلین وی را یکی از معروف ترین وکیل ایران می دانند.

در سال های اخیر عرب به صورت متمرکز و ویژه به وکالت ایرانی های ساکن خارج از کشور پرداخته و به صورت تخصصی وکیل تجار و شرکت های مشهور ایرانی در خارج از کشور بوده است. وی در انواع رشته های حقوقی اعم از دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری و بین المللی زبان زد است. باید بدانید اکثر موکلین عرب در خارج از ایران اقامت داشته لذا وی را میتوان یکی از بهترین وکیل بین المللی در تهران به حساب آورد.

 تعدادی از پرونده های مهم  عرب در محاکم دادگستری و داوری بین المللی:

وکیل شرکت تجاری بازرگانی فرتاک در دعوای حقوقی شرکت اماراتی و شرکت عمانی

وکالت از شرکت فنی مهندسی رایتک در رابطه با واردات باتری خودرو از کشور کره جنوبی

اعلام وکالت در پرونده کیفری باند پیوند کلیه به اتباع خارجی در ایران

مشاوره حقوقی در حصوص گرفتن سند های تک برگ  برج پارمیس الهیه

مشاور حقوقی در پرونده ویژه 185 میلیون دلار ارز دولتی

وکالت و انجام مشاوره به تجار وشرکت های تجاری

قبول وکالت در پرونده کیفری جرایم مرتبط با ارز دیجیتال و صرافی های آنلاین در ایران

انجام پرونده در جرائم سایبری و اینترنتی داخلی و خارجی

ارائه مشاوره و وکالت رسمی ایرانی های مقیم ترکیه

قبول داوری بین الملی در رابطه با اختلافات قراردادی فی ما بین تجار و شرکت های ایرانی و ترکیه ای

پذیرفتن اجرای آرای محاکم خارجی و یا بین المللی در ایران

شماره موبایل: 09125370071

آدرس دفتر شعبه یک: بلوار میرداماد، روبروی آزمایشگاه مسعود، پلاک 349

آدرس دفتر شعبه دوم: بلوار مرزداران، خیابان نسیبه، خیابان گلستان ششم، نبش گلستان ششم، پلاک 2

قبل از حضور در دفتر وکیل حتما با ایشان هماهنگ بفرمایید.

سایت وکیل معروف مرجع معرفی بهترین وکیل
سایت وکیل معروف
بهترین وکیل ملکی در ترکیه چه ویژگی خاصی دارد ؟

دعاوی ملکی در همه دنیا جز رایج ترین دعاوی محاکم به شمار می روند. با افزایش سر سام آور ملک و مستغلات در ایران نیز شمار پرونده های ملکی رو به افزایش است. طبق آمار دختلافات ملکی متداول ترین دعاوی حقوقی در ایران به شمار می روند. با این توضیحات نقش بهترین وکیل ملکی تهران بیشتر به جشم می آید. وکیل ملکی باید علاوه بر آشنایی با انواع و اقسام قوانین ملکی و ثبتی به مقررات شهرداری ها و بخش نامه های ثبتی نیز اشراف کامل داشته باشد. به دلیل گستردگی قوانین و مقررات در رابطه با املاک و مستغلات، این دعاوی جز دعاوی سخت و پیچیده دادگستری محسوب می شوند. که برد و پیروزی در این دعاوی نیازمند به مهارت و تخصص و دانش حقوقی بالایی است.

 از دلایل پیچیدگی دعاوی ملکی ، وضع و تصویب مقررات متعدد ملکی است که جهت حفظ مالکیت اشخاص در جامعه در نظر گرفته شده است. برای مثال، قانون گذار به منظور ساخت یک واحد آپارتمان مسکونی توسط سازندگان، قوانین زیادی را تصویب کرده است که  باید رعایت گردند . از جمله این مقررات میتوان به درخواست صدور پروانه ساختمانی شهرداری، تقاقضای صدور پایان کار و صورتمجلس تفکیکی از شهرداری و اداره ثبت و در آخر تقاضای صدورسند تک برگی اشاره کرد. بدیهی است تنها بهترین وکیل ملکی در ایران قادر است با تکیه بر تجربه و تخصص حقوقی خود پرونده های ملکی را با برد پشت سر بگذارد.

بهترین وکیل ملکی در استانبول چه پرونده های ملکی را قبول وکالت می نماید؟

برترین وکیل ایرانی در ترکیه انواع موضوعات اختلافات ملکی مانند خلع ید ملک و مستغلات، خلع ید املاک شریکی، تصرف عدوانی زمین، تخلیه عین مستاجره، تخلیه مستاجر در واحد های تجاری، تخلیه عین مستاجره از املاک تجاری و مغازه، تقاضای دستور فروش ملک مشاعی از دادگاه، دادخواست الزام فروشنده به تنظیم سند رسمی آپارتمان به نام خریدار، الزام فروشنده به گرفتن پایان کار از شهرداری، الزام فروشنده به گرفتن صورتمجلس تفکیکی، تقاضای ابطال سند رسمی املاک و زمین از دادگاه، تقاضای الزام فروشنده به تحویل ملک، آپارتمان و زمین به خریدار، دادخواست مطالبه مبلغ سرقفلی املاک تجاری، دادخواست مطالبه اجرت المثل ایام تصرف ملک و زمین، پرونده وکالتی شما را انجام می دهند.

سایت حقوقی وکیل معروف
وکیل معروف

جهت مشاوره حقوقی رایگان می توانید با شماره صابر عرب وکیل پایه یک دادگستری در ایران تماس بگیرید.

شماره وکیل  09125370071

 

حق الوکاله بهترین وکیل ایرانی در ترکیه به چه نحو محاسبه می شود ؟

دستمزد وکلا معولا درصدی است که بر اساس موضوع پرونده و میزان خواسته موکل مشخص می گردد. قراردادهای وکالت به صورت توافقی است و دستمزد وکلای ترند و با سابقه بیشتر از سایرین است. حق الوکاله بهترین وکیل در ایران بین 10 الی 20 درصد از میزان خواسته متغییر می باشد. بعد از انتخاب وکیل موردنظر و توافق بر سر حق الوکاله، قرارداد خصوصی وکالت در خصوص میزان دستمزد وکیل و چگونگی پرداخت آن منعقد می گردد. مسلما برای پرونده هایی با مبالغ سنگین، پرداخت حق الوکاله به صورت اقساط تعیین می شود که در طی مراحل پرونده توسط موکل به وکیل پرداخت می گردد.

موضوع دیگری که در میزان حق الوکاله شما موثر است موضوع دعوای شما است. اینکه پرونده مطروحه شما جز پرونده های کیفری است یا جنایی و یا پرونده خانوادگی است مبلغ حق الوکاله متفاوت است. به عنوان مثال حق الوکاله دعوای مطالبه مهریه در محاکم ایران  بسیار بیشتر از پرونده طلاق توافقی است. و یا دستمزد دعاوی ملکی معمولا  بالاتر از سایر دعاوی است. برای مطلع شدن از میزان حق الوکاله در خصوص پرونده طلاق، با بهترین وکیل طلاق توافقی تهران تماس بگیرید.

سایت وکیل معروف معرفی بهترین وکیل ترکیه
سایت وکیل معروف

جهت مشاوره حقوقی رایگان می توانید با شماره صابر عرب وکیل پایه یک دادگستری در ایران تماس بگیرید.

شماره وکیل  09125370071

 

برترین وکیل ایرانی در ترکیه کدام پرونده های کیفری و جنایی را می پذیرند ؟

بهترین وکیل کیفری در تهران معمولا در کلیه پرونده های کیفری و جنایی محاکم ایران سررشته و تخصص دارد. ابتدا باید بدانید موضوع پرونده کیفری آن دسته از جرایم هستند که در قانون برای ارتکاب آن افعال، مجازات تعیین شده است. مجازات ها نیز به انواع مختلفی اعم از اعدام، قصاص نفس، قصاص عضو، حبس، شلاق، دیه و جزای نقدی تقسیم می شوند. به دلیل پیش بینی مجازات برای جرایم کیفری، همراه داشتن وکیل متخصص کیفری در مراحل دادرسی بسیار حساس و مهم می باشد. در واقع داشتن وکیل در پرونده های کیفری و جنایی از واجبات است. در صورت عدم انتخاب وکیل در این پرونده ها و عدم شناخت موکلین به قوانین و مقررات کیفری، ممکن است عواقب جبران ناپذیری برای افراد داشته باشد.

اهمیت داشتن وکیل در این پرونده ها آنقدر است که در برخی از جرایم مانند قتل عمدی، همراه داشتن وکیل را ضرروی و از شروط دادرسی تعیین نموده است. در صورتی که شخص استتاعت مالی جهت انتخاب وکیل نداشته باشد طبق قانون قاضی محکمه از بین وکلا، بر ای وکی وکیل تسخیری تعیین می نماید. وکیل خوب کیفری معمولا در پرونده های کلاهبرداری، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، اختلاس، سرقت، ایراد ضرب و جرح عمدی، توهین و تهدید، مزاحمت و جرائم سیاسی و مطبوعاتی و ارز دیجیتال اعلام وکالت می نمایند.

سایت وکیل معروف معرفی بهترین وکیل ترکیه
سایت وکیل معروف

جهت مشاوره حقوقی رایگان می توانید با شماره صابر عرب وکیل پایه یک دادگستری در ایران تماس بگیرید.

شماره وکیل  09125370071

بهترین وکیل ایرانی در ترکیه در کدام دعاوی حقوقی به موکلین کمک می نمایند؟

 پرونده های با موضوعات مالی و حقوقی  جزء دعاوی تخصصی در محاکم ایران میباشند چرا که نیازمند اشراف به قوانین متعدد حقوقی هستند. موضوع این دعاوی اغلب اختلافات قراردادی است. از دعاوی حقوقی شاخص می توان به دعوای مطالبه وجه سند عادی، مطالبه وجه چک، سفته و برات، مطالبه طلب سند عادی، تقاضای الزام به ایفای تعهد قراردادی، تقاضای الزام فروشنده به تنظیم سند رسمی املاک ، تقاضای ابطال سند رسمی، استرداد ثمن قرارداد، فک رهن خانه و مغازه، مطالبه خسارت قراردادی، مطالبه تاخیر تادیه پرداخت وجه، دعوای اثبات مالکیت ملک و زمین، دعوای تقسیم ترکه متوفی، دعوای مطالبه سهم الارث و تقسیم ارث، مطالبه اجازه های معوقه از مستاجر، دعوای تخلیه عین مستاجره، گواهی حصر وراثت، بطلان اجاره، فسخ و و ابطال قرارداد و غیره نام برد.

سایت حقوقی وکیل معروف معرفی بهترین وکیل ترکیه
سایت حقوقی وکیل معروف

جهت مشاوره حقوقی رایگان می توانید با شماره صابر عرب وکیل پایه یک دادگستری در ایران تماس بگیرید.

شماره وکیل  09125370071

 

وکیل متخصص خانواده در ترکیه در اختلافات خانوادگی به شما یاری می رساند؟

طبق آمار رسمی قوه قضاییه اختلافات امور خانواده از مرسوم ترین و رایج ترین دعاوی داخلی و خارجی قلمداد می شود. دعاوی خانوادگی نیز به دلیل اینکه قوانین و تشریفات خاص خود را دارند باید توسط بهترین وکیل خانواده در تهران مطرح و پیگیری شوند. پیروزی در اختلافات امور خانواده مستلزم سال ها تجربه و مهارت وکیل است. به جرات می توان گفت در این دسته از دعاوی، وکیل خانواده حرف نهایی را خواهد زد.

از دعاوی مرتبط با اختلافات خانوادگی میتوان به طلاق یک طرفه از طرف زن، طلاق یم طرفه از طرف مرد، طلاق غیابی از طرف زوجه، طلاق توافقی یا طلاق فوری، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه گذشته زوجه و فرزندان مشترک، مطالبه اجرت المثل ایام زندگی مشترک ، الزام به تمکین شامل تکمین عام و خاص، گرفتن حضانت فرزند از مادر، گرفتن حضانت فرزند از پدر، حذف نام همسر سابق از شناسنامه قبلی و ازدواج مجدد نام برد. برترین وکلای خانواده در ایران با سال ها تجربه می توانند شما را در گرفتن رای مطلوبتان یاری دهند.

سایت وکیل معروف مرجع معرفی بهترین وکیل تهران
سایت وکیل معروف

جهت مشاوره حقوقی رایگان می توانید با شماره صابر عرب وکیل پایه یک دادگستری در ایران تماس بگیرید.

شماره وکیل  09125370071

 

خلاصه:

بهترین وکیل ایرانی در ترکیه در کلیه امور حقوقی، ملکی، کیفری و خانوادگی از طرف شما اعلام وکالت می نماید. بعد از اعطای وکالت، وکیل در کلیه جلسات و مراحل دادرسی به جای شما شرکت می نماید . با انتخاب وکیل دیگر نیازی به حضور در هیچکدام از مراحل دادرسی نخواهید داشت. بهتر است بدانید طبق تجربه موکلین، اساسا بدون داشتن وکیل متخصص در محاکم نمی توان به موفقیت در پرونده خوش بین بود. به ایرنیان مقیم ترکیه توصیه می شود امور وکالتی خود را به وکیل خبره در آن حوزه واگذار نمایید و به هیچ وجه بدون وکیل اقدام قانونی و یا حقوقی انجام ندهید. لذا در حد ممکن قبل از هر چیزی با بهترین وکیل در ایران، از راه واتس اپ مشاوره حقوقی رایگان و آنلاین انجام دهید.

سایت وکیل معروف
سایت وکیل معروف

جهت مشاوره حقوقی رایگان می توانید با شماره صابر عرب وکیل پایه یک دادگستری در ایران تماس بگیرید.

شماره وکیل  09125370071

امتیاز کاربران: 4.79 ( 4 رای)

1 دیدگاه

  1. با سلام.سوالی داشتم از خدمت شما.
    شما مجوز وکالت در کشور ترکیه را دارید؟
    آیا در ترکیه دفتر دارید؟
    بنده بابت کلاهبرداری 30 هزار دلار ارز الکترونیک از یک تبعه ترک شکایت دارم.

    1. با سلام. جهت وکالت در کشور ترکیه وکیل حتما باید تبعه ترکیه باشد و وکلای ایران قادر به وکالت در محاکم ترکیه نیستند. در خصوص سوال دوم این که دفتر مجموعه در حال حاضر صرفا در تهران است و در ترکیه دفتر نداریم. البته مجموعه با یکی از وکلای رسمی ترکیه مقیم استانبول همکاری حقوقی انجام می دهد و پرونده های ایرانیان مقیم ترکیه از طریق ایشان در آن کشور انجام می گیرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق واتس اپ شرح ماوقع و مدارک را یرای وکلای سایت ارسال نمایید تا شما را راهنمایی کنند. موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا