بهترین وکیلدعاوی بین المللی
موضوعات داغ

بهترین وکیل ایرانی در لس آنجلس

the-best-iranian-lawyer-in-los-angeles

بهترین وکیل لس آنجلس چه پرونده هایی را قبول وکالت میکند؟

بهترین وکیل لس آنجلس، از طریق وکالت نامه صادره توسط دفتر حفاظت منافع جمهوری اسلامی ایران در کشور آمریکا پرونده های حقوقی شما در داخل ایران را قبول وکالت می نماید. ایرانیان ساکن لس آنجلس می توانند با مراجعه به دفتر حافظ منافع جمهوری اسلامی ایران، به صورت غیر حضوری به بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران وکالت رسمی دادگستری تفویض نمایند. کلیه مراحل و تشریفات اعطای وکالت از طریق سامانه میخک وابسته به وزارت امور خارجه ایران امکان پذیر است.

تمام مراحل تفویض وکالت به وکیل دادگستری شامل قرارداد خصوصی وکالت در رابطه با میزان حق الوکاله، اعطای وکالت به وکیل موردنظر از طریق سامانه میخک، گرفتن اصل وکالت کنسولی توسط وکیل از وزارت امور خارجه در ایران و واریز پول به ایران، همگی به صورت غیر حضوری میسر شده است. در صورتی که در شهر لس آنجلس و یا هرکدام از شهرهای آمریکا اقامت دارید و به دنبال وکیل خوب درتهران هستید در مرحله نخست می بایست با وکیل متخصص با موضوع پرونده خود، مشاوره حقوقی انجام نمایید.

سایت وکیل معروف
سایت وکیل معروف

جهت مشاوره حقوقی در واتس اپ می توانید با شماره صابر عرب وکیل پایه یک دادگستری در لس آنجلس تماس بگیرید.

شماره وکیل  09125370071

اعطای وکالت به برترین وکیل ایرانیان لس آنجلس به چه نحو است؟

جهت تفویض وکالت به وکیل در گام اول باید سابقه حرفه ای وکیل موردنظر را مورد بررسی قرار دهید. برای نمونه اگر قصد دارید آپارتمان خود در ایران را به فروش برسانید باید به بهترین وکیل ملکی در تهران وکالت بدهید. شما نمی توانید برای دعوای ملکی خود به وکیل دعاوی خانواده مراجعه کنید. زیرا وکیل ملکی به قوانین و مقررات در حوزه املاک و نیز عرف محاکم در رسیدگی به پرونده های ملکی اشراف دارد. بعد از انتخاب وکیل موردنظر می بایست در سامانه میخک به وکیل انتخابی خود یکی از انواع وکالت نامه های موجود در سامانه را تفویض وکالت نمایید. جهت انتخاب نوع وکالت نامه حتما با وکیل تعیینی خود مشورت نمایید.

ایرانیان مقیم لس آنجلس و دیگر شهرهای آمریکا می توانند از راه پیام رسان واتس اپ یا اسکایپ با وکیل بین المللی در تهران مشاوره حقوقی آنلاین انجام دهند. مجموعه وکیل معروف، متشکل از وکلای بین المللی به صورت متمرکز، وکالت ایرانیان مقیم لس آنجلس را از طریق دفتر حفاظت از منافع جمهوری اسلامی ایران در آمریکا انجام می دهند. قبل از هر اقدام حقوقی و یا قانونی، با وکیل متخصص در ایران، مشورت حقوقی آنلاین و اینترنتی انجام دهید.

سایت وکیل معروف مرجع معرفی بهترین وکیل لس آنجلس
سایت وکیل معروف مرجع معرفی بهترین وکیل لس آنجلس

جهت مشاوره حقوقی در واتس اپ می توانید با شماره صابر عرب وکیل پایه یک دادگستری در لس آنجلس تماس بگیرید.

شماره وکیل  09125370071

 

جدول معیارهای انتخاب موفق ترین وکیل ایرانی مقیم آمریکا:

نام وکیل: وکیل پایه یک دادگستری تهران، وکیل پایه یک دادگستری در ایران، مشاور حقوقی در تهران، مشاور حقوقی در ایران، وکیل رسمی ایرانی در لس آنجلس، وکیل ایرانی در لس آنجلس، وکیل در لس آنجلس، وکیل در آمریکا، وکیل ایرانی در آمریکا، بهترین وکیل در ایران.
دسته بندی حقوقی: دعوای حقوقی، دعوای کیفری، دعوای اختلافات خانوادگی، دعاوی بین المللی، دعاوی املاک، دعاوی جرایم سایبری و اینترنتی، پرونده ارز دیجیتالی و صرافی آنلاین، گواهی انحصار وراثت برای ایرانیان مقیم لس آنجلس.
خدمات حقوقی وکیل معروف: مشاوره حقوقی رایگان اینترنتی، تنظیم دادخواست حقوقی و مالی در ایران، تهیه شکایت کیفری در ایران، تحریر لایحه دفاعیه در محاکم ایران، اعلام وکالت ایرانیان در محاکم لس آنجلس، فروش ملک و زمین در ایران، اخذ گواهی انحصار وراثت برای ایرانیان مقیم آمریکا، اجاره ملک در ایران، تخلیه ملک مسکونی و تجاری در ایران، تقسیم ارث، تقسیم ترکه
تخصص های وکیل: فن بیان قوی، استدلال و استنتاج مواد قانونی، تبحر در لایحه نویسی، تجربه و سابقه، معروف بودن وکیل.
درصد موفقیت: در صورت وجود اسناد و دلایل متقن و قانونی ، 95 درصد با پیروزی همراه است.
حق الوکاله و دستمزد وکیل: به صورت توافقی تعیین می گردد.

 

جهت مشاوره حقوقی در واتس اپ می توانید با شماره صابر عرب وکیل پایه یک دادگستری در لس آنجلس تماس بگیرید.

شماره وکیل  09125370071

 

صابر عرب بهترین وکیل ایرانی در لس آنجلس
وکیل صابر عرب

 

صابر عرب وکیل پایه یک دادگستری مرکز شهر تهران:

صابر عرب وکیل پایه یک دادگستری در ایران و یکی از وکلای بین المللی در تهران هستند. وی از سال 1390 عضو اتحادیه کانون وکلای دادگستری مرکز و فارق التحصیل رشته حقوق از دانشگاه علوم قضایی تهران است. در کارنامه حرفه ای عرب، چند سال کارآموزی منصب قضاوت نیز وجود دارد. عرب در طول این سال ها وکالت چندین پرونده مهم در ایران را بر عهده داشته است. از همین روی  یکی از معروف ترین وکلای ایران به شمار می رود.

وی در چندسال اخیر تنها وکالت ایرانیان مقیم خارج از کشور را قبول نموده است. در طی این مدت وکیل تجار و شرکت های بزرگ و معروف داخلی و خارجی بوده است. تخصص عرب در پرونده های ملکی، دعاوی مالی و حقوقی، جرایم کیفری و اختلافات بین المللی است. به دلیل اینکه موکلین عرب همگی در خارج از ایران سکونت دارند و وی اغلب وکالت ایرانیان خارج نشین را می پذیرد. به دلیل سابقه دفاع از ایرانیان مقیم خارح، از وی به عنوان یکی از بهترین وکیل بین المللی تهران نام می برند.

 برخی از پرونده های متمایز صابر عرب در محاکم داخلی و خارجی:

وکیل شرکت بازرگانی فرتاک در دعوای حقوقی شرکت عمانی علیه شرکت های ایرانی

وکالت از شرکت ثبت اختراعات رایتک در پرونده واردات باتری اتوموبیل از سئول کره جنوبی

اعلام وکالت در دعوای کیفری باند تبهکارانه پیوند غیر قانونی کلیه به اتباع کشورهای خارجه

مشاوره حقوقی در خصوص سند های  برج پارمیس الهیه

مشاور ارشد حقوقی در پرونده امنیتی 180 میلیون دلار ارز دولتی

قبول وکالت و انجام مشاوره به تجار وشرکت های بازرگانی در آمریکا

قبول وکالت تخصصی در جرایم کلاهبرداری ارز دیجیتال و صرافی های آنلاین

فعالیت وکالتی در جرائم سایبری و اینترنتی داخل ایران و خارج ایران

ارائه مشاوره حقوقی به ایرانی های مقیم آمریکا

انجام داوری بین الملی فی ما بین تجار ایرانی و تجار آمریکایی

اجرای آرای صادره بین المللی در محاکم داخلی ایران

 

 

شماره موبایل: 09125370071

آدرس دفتر شعبه یک: بلوار میرداماد، روبروی آزمایشگاه مسعود، پلاک 349

آدرس دفتر شعبه دوم: بلوار مرزداران، خیابان نسیبه، خیابان گلستان ششم، نبش گلستان ششم، پلاک 2

حتما قبل از حضور در دفتر وکیل با ایشان هماهنگ نمایید.

 

سایت وکیل معروف مرجع معرفی بهترین وکیل لس آنجلس
سایت وکیل معروف مرجع معرفی بهترین وکیل لس آنجلس
بهترین وکیل ملکی ایران چه نقشی در پیروزی پرونده شما دارد؟

امروزه طبق آمار در سرتاسر دنیا اختلافات ملکی بیشترین پرونده های محاکم دادگستری را تشکیل می دهند. اختلافات ملکی به دلیل گستردگی بسیار قوانین و مقررات در حوزه املاک، جزء پرونده های تخصصی به شما رمی روند. پیروزی در پرونده های املاک و مستغلات به دانش حقوقی بالا و تخصص و تجربه نیازمند می باشد.

با افزایش روز افزون قیمت املاک و زمین در دنیا به خصوص ایران، دعاوی ملکی از رایج ترین دعاوی حقوقی به شمار می روند. به همین دلیل نقش بهترین وکیل ملکی تهران در پیروزی در دعاوی املاک و مستغلات بسیار حائز اهمیت تر از قبل است. از دیگر دلایل پیچیدگی این دعاوی وضع قوانین مختلف ملکی توسط قانون گذار می باشد. برای مثال در ساخت یک آپارتمان، قوانین گوناگونی جهت ساخت آپارتمان از ابتدا تا اتنها توسط مقنن وضع شده است. قوانینی عدیده ای همچون درخواست صدور جواز ساخت از شهرداری مربوطه، رعایت ضوابط مسکن و شهرسازی، صدور گواهی اتمام عملیات ساخت، صدور گواهی صورت مجلس تفکیکی و نهایتا صدور سند رسمی مالکیت.

اهمیت استفاده از خدمات بهترین وکیل ملکی در نتیجه پرونده ملکی شما چیست؟

 اگر شما نیز پرونده ملکی در ایران دارید باید بدانید صرفا با استفاده از خدمات بهترین وکیل ملکی در تهران میتوانید به حقتان برسید. علاوه بر تائیر بسزای وکیل در نتیجه پرونده شما، استفاده از خدمات وکیل در جلوگیری از اطاله دادرسی و هدررفتن پول موکلین در پرونده ها بسیار مهم است. به این نکته توجه کنید در صورت طرح غیر حقوقی و غیر اصولی دادخواست ملکی و یا عدم دفاع مناسب در این دعاوی همواره خطر رد شدن پرونده و تحمیل هزینه دادرسی به شما، وجود دارد. علاوه بر آن ممکن است عواقب حقوقی جبران ناپذیری به افراد وارد شود که در آینده غیر قابل جبران باشد.

بهترین وکیل ملکی در ایران کدام دعاوی ملکی را قبول وکالت می کنند؟

بهترین وکیل در ایران در کلیه اختلافات ملکی مهارت دارد و پرونده های خلع ید، خلع ید ملک مشاعی و یا ورثه ای، تصرف عدوانی، تخلیه عین مستاجره در املاک مسکونی، تخلیه عین مستاجره در املاک تجاری، تخلیه مستاجر در مغازه، دستور فروش املاک مشاعی، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به اخذ پایان کار شهرداری، الزام  به اخذ صورتمجلس تفکیکی، ابطال سند رسمی، الزام به تحویل ملک و آپارتمان و زمین، مطالبه سرقفلی مغازه، مطالبه اجرت المثل ایام تصرف و خرید و فروش ملک و زمین برای ایرانیان مقیم آمریکا قبول وکالت می نماید.

سایت وکیل معروف
سایت وکیل معروف

جهت مشاوره حقوقی در واتس اپ می توانید با شماره صابر عرب وکیل پایه یک دادگستری در لس آنجلس تماس بگیرید.

شماره وکیل  09125370071

حق الوکاله بهترین وکیل در ایران چقدر است؟

عرفا بهترین وکیل در تهران پرونده های حقوقی و مالی سنگین که نیازمند تخصص و دانش حقوقی بیشتری هستند را قبول می نماید. پر واضح است چون پیروزی در این دسته از دعاوی به دانش و تخصص و دفاع بیشتری نیازمند است، وکلا دستمزد بیشتری نیز نسبت به سایر دعاوی دریافت می نمایند. دستمزد وکیل و میزان و نحوه پرداخت آن به موضوع دعوا، مبلغ خواسته و مالی و غیر مالی بودن دعوا بستگی دارد و به صورت توافقی توسط وکیل و موکل تعیین می شود. دستمزد وکیل در پرونده های مالی، به صورت درصدی از میزان کل خواسته محاسبه می شود که عرفا بین 15 الی 35 درصد است.

سایت وکیل معروف مرجع معرفی بهترین وکیل لس آنجلس
سایت وکیل معروف مرجع معرفی بهترین وکیل لس آنجلس

جهت مشاوره حقوقی در واتس اپ می توانید با شماره صابر عرب وکیل پایه یک دادگستری در لس آنجلس تماس بگیرید.

شماره وکیل  09125370071

 

بهترین وکیل کیفری ایران چه تخصصی دارد و چگونه به شما کمک میکند؟

دعاوی کیفری زمانی رخ می دهند که یکی از اتباع ایرانی یا غیر ایرانی در داخل مرزهای ایران یکی از افعال مجرمانه ای که طبق قانون مجازات اسلامی برای آن مجازات پیش بینی شده است را مرتکب شوند. مجازات ها در ایران به اعدام، قصاص نفس، حبس تعزیری، شلاق و جزای نقدی تقسیم بندی می شوند. به دلیل پیش بینی مجازات برای این افعال مجرمانه، همراه داشتن بهترین وکیل کیفری در تهران برای افراد بسیار حائز اهمیت است. در برخی از جرائم مانند قتل عمدی که مجازات آن قصاص نفس است، انتخاب بهترین وکیل قتل در تهران دردفاع از متهم گاهی حکم مرگ و زندگی را برای اشخاص دارد.

به علت اهمیت نقش وکیل در این جرائم، مقنن در برخی از پرونده های کیفری و جنایی که مجازات تعیینی برای آن اعدام، قصاص نفس، قصاص عضو و یا حبس دائمی است همراه داشتن وکیل را برای متهم شرط اساسی برای رسیدگی دانسته است. و اگر شخص متهم توانایی مالی برای گرفتن وکیل را نداشته باشد دادگاه رسیدگی کننده وظیفه دارد یک وکیل دادگستری به خرج دولت جهت دفاع از متهم، با عنوان وکیل تسخیری قرار دهد. وکلای متخصص در امور کیفری اغلب پرونده های قتل، کلاهبرداری، اختلاس، خیانت در امانت و جرایم سایبری و اینترنتی، جرایم ارز دیجیتال را جهت دفاع می پذیرند.

سایت وکیل معروف مرجع معرفی بهترین وکیل لس آنجلس
سایت وکیل معروف مرجع معرفی بهترین وکیل لس آنجلس

جهت مشاوره حقوقی در واتس اپ می توانید با شماره صابر عرب وکیل پایه یک دادگستری در لس آنجلس تماس بگیرید.

شماره وکیل  09125370071

 

بهترین وکیل حقوقی در ایران در چه دعاوی حقوقی به موکلین یاری می رساند؟

طرح دعاوی حقوقی در محاکم با تنظیم دادخواست شروع می شود که بسیار تخصصی است. در صورتی که یکی از موارد آیین دادرسی مدنی در دادخواست رعایت نشود، دادخواست تنظیمی توسط دادگاه و یا مدیر دفتر دادگاه رد می شود. از این روی طرح دعوای حقوی و تنظیم دادخواست به دانش بالای حقوقی و اشراف کامل به قوانین آیین دادرسی مدنی نیاز دارد.

موضوع دعاوی مالی اکثرا اختلافات قراردادی بر سر موضوعات مالی و پولی است. پرونده های حقوقی بیشترین دعاوی محاکم دادگستری را تشکیل می دهند. از متداول ترین دعاوی حقوقی می توان به مطالبه وجه چک، مطالبه وجه سفته و برات، مطالبه وجه اسناد عادی، الزام به ایفای تعهدات قراردادی، الزام به تنظیم سند رسمی خودرو و آپارتمان، ابطال سند رسمی خودرو و آپارتمان، استرداد ثمن معامله، مطالبه خسارت قراردادی، مطالبه خسارات تاخیر تادیه، اثبات مالکیت، تقسیم ترکه ، مطالبه سهم الارث، تقسیم ارث، مطالبه اجور معوقه، تخلیه ملک مسکونی و تجاری، اخذ گواهی انحصار وراثت، فسخ و بطلان قرارداد و غیره اشاره نمود.

جهت مشاوره حقوقی آنلاین می توانید با وکیل پایه یک دادگستری صابر عرب تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس  09125370071

 

بهترین وکیل خانواده در تهران در کدام اختلافات خانوادگی وکالت می نماید؟

همانطور که می دانید، اختلافات خانوادگی از جمله طلاق از طرف زوجه، طلاق از طرف زوج و طلاق توافقی بیشترین دعاوی محاکم خانواده در ایران را تشکیل میدهند. برای پیروزی در دعاوی امور خانواده ، اشراف وکیل به قانون حمایت از خانواده و قانون جدید طلاق توافقی در نتیجه پرونده بسیار سرنوشت ساز است. برای مثال در طلاق، بهترین وکیل طلاق توافقی تهران می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون حضور زوجین در هیچکدام از مراحل دادگاه، رای طلاق را برای زوجین بگیرد.

از اختلافات رایج زوجین در محاکم خانواده ایران می توان به طلاق یک طرفه از طرف زن، طلاق یک طرفه از طرف مرد، طلاق غیابی، طلاق توافقی، مطالبه مهریه از طرف زن، مطالبه نفقه گذشته زن و فرزندان مشترک، مطالبه اجرت المثل ایام زندگی مشترک (نحله)، تمکین زوجه اعم از عام و خاص، گرفتن حضانت فرزند از مادر، گرفتن حضانت فرزند از پدر نام برد. بهترین وکیل خانواده در تهران با دانش وکالتی خود در سریع ترین زمان ممکن، رای مورد نظر شما را از دادگاه خانواده میگیرد.

سایت وکیل معروف مرجع معرفی بهترین وکیل لس آنجلس
سایت وکیل معروف مرجع معرفی بهترین وکیل لس آنجلس

جهت مشاوره حقوقی آنلاین می توانید با وکیل پایه یک دادگستری صابر عرب فشافویه تماس بگیرید.

شماره تماس 09125370071

نتیجه گیری:

بهترین وکیل ایرانی در لس آنجلس در تمام دعاوی اعم از دعاوی حقوقی، ملکی، کیفری و خانوادگی در احقاق حق شما یاری می رساند. برترین وکیل ایران باید در کارنامه حرفه ای خود خود وکالت انواع دعاوی با موضوعات حقوقی و کیفری و بین المللی مختلف را دارا باشد. و اکثر پرونده های خود را با برد و پیروزی به سر انجام رسانده باشد. بهتر است بدانید اساسا بدون انتخاب وکیل متخصص و حرفه ای شانسی برای برد در پرونده خود در محاکم ایران نخواهید داشت. لذا به ایرنیان مقیم خارج از کشور توصیه می شود حتما قبل از هر چیز، با وکیل پایه یک دادگستری متخصص در آن موضوع، مشاوره حقوقی آنلاین و اینترنتی انجام دهید. همچنین چنانچه در شهر تورنتو کانادا اقامت دارید و به دنبال وکیل حرفه ای ایرانی هستید، با بهترین وکیل ایرانی در کالیفرنیا آمریکا مشاوره آنلاین رایگان انجام دهید.

سایت وکیل معروف
سایت وکیل معروف

امتیاز کاربران: 4.45 ( 2 رای)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا