بهترین وکیلدعاوی بین المللی
موضوعات داغ

بهترین وکیل ایرانی در کالیفرنیا

بهترین وکیل ایرانی در ایالت کالیفرنیا، وکیل برای ایرانیان مقیم آمریکا

بهترین وکیل کالیفرنیا در چه پرونده هایی به ایرانیان مقیم آمریکا یاری می رساند؟

بهترین وکیل ایرانی در کالیفرنیا، با وکالت کنسولی از طرف ایرانیان مقیم آمریکا می تواند پرونده های حقوقی شما در داخل ایران را قبول وکالت نماید. شما می توانید با مراجعه به دفتر حفاظت منافع جمهوری اسلامی ایران در کشور آمریکا، به صورت غیر حضوری به بهترین وکیل تهران وکالت رسمی دادگستری اعطا نمایید. این نوع از وکالت صرفا جهت طرح دادخواست یا شکواییه و یا دفاع از دعاوی مطروحه علیه شما در محاکم ایران اعتبار دارد. کلیه مراحل و تشریفات اعطای وکالت به بهترین وکیل در ایران به صورت سیستمی و از راه دور می باشد.

برای انتخاب وکیل متخصص باید به رزومه و سابقه وکیل در انجام امور وکالتی توجه نمایید. به عنوان مثال اگر قصد دارید ملک خود در ایران را تخلیه نمایید باید به سراغ بهترین وکیل ملکی تهران بروید. و شما نمی توانید جهت امور ملکی خود به وکیل امور خانواده مراجعه نمایید. چرا که وکیل ملکی به قوانین و بخشنامه های ثبتی و قوانین شهرداری هاو عرف دعاوی ملکی در محاکم آشنا می باشد. بعد از انتخاب وکیل شما باید در سامانه میخک به وکیل موردنظر یکی از انواع وکالت نامه ها را تفویض نمایید. برای این امر و انتخاب نوع وکالت نامه حتما با وکیل خود هماهنگی های لازم را به عمل آورید.

سایت وکیل معروف
سایت وکیل معروف

جهت مشاوره حقوقی در واتس اپ می توانید با شماره صابر عرب وکیل پایه یک دادگستری در کالیفرنیا تماس بگیرید.

شماره وکیل  09125370071

مراحل اعطای وکالت کنسولی به وکیل در ایران به چه نحو است؟

مراحل اعطای وکالت کنسولی شامل انعقاد قرارداد خصوصی وکالت در رابطه با میزان حق الوکاله، اعطای وکالت به وکیل موردنظر از طریق سامانه میخک قوه قضاییه، گرفتن اصل وکالت کنسولی توسط وکیل از وزارت امور خارجه در ایران و واریز پول به ایران، همگی به صورت غیر حضوری امکان پذیر است. در صورتی که در ایالت کالیفرنیا و یا هرکدام از شهرهای آمریکا سکونت دارید و به دنبال بهترین وکیل در ایران هستید ابتدا بایست با وکیل متخصص در آن رشته مشاوره حقوقی انجام نمایید.

ایرانیان مقیم کالیفرنیا و دیگر شهرهای آمریکا می توانند از خدمات غیرحضوری بهترین وکیل بین المللی در تهران بهره مند شوند و از راه پیام رسان واتس اپ یا اسکایپ مشاوره رایگان حقوقی دریافت نمایند. وکلای سایت وکیل معروف ، به صورت ویژه وکالت ایرانیان مقیم کالیفرنیا را از طریق دفتر حافظ منافع در آمریکا انجام می دهند. قبل از هر اقدام حقوقی، با وکیل متخصص در کالیفرنیا، مشاوره حقوقی آنلاین و اینترنتی انجام دهید.

سایت وکیل معروف مرجع معرفی بهترین وکیل کالیفرنیا
سایت وکیل معروف مرجع معرفی بهترین وکیل کالیفرنیا

جهت مشاوره حقوقی در واتس اپ می توانید با شماره صابر عرب وکیل پایه یک دادگستری در کالیفرنیا تماس بگیرید.

شماره وکیل  09125370071

جدول معیارهای انتخاب بهترین وکیل ایرانی در کالیفرنیا:

نام وکیل  وکیل پایه یک دادگستری ایران، مشاور حقوقی در ایران، وکیل رسمی ایرانی در کالیفرنیا، وکیل ایرانی در کالیفرنیا، وکیل در کالیفرنیا، وکیل در آمریکا، وکیل ایرانی در آمریکا، بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران
دسته حقوقی   پرونده حقوقی، پرونده کیفری، پرونده خانوادگی، اختلافات بین المللی، اختلافات ملکی، دعاوی جرایم سایبری و اینترنتی، دعوای ارز دیجیتالی و صرافی آنلاین، گواهی انحصار وراثت برای ایرانیان ساکن کالیفرنیا، تقسیم ارث برای ایرانیان کالیفرنیا،
خدمات ویژه حقوقی مشاوره حقوقی اینترنتی، تنظیم دادخواست حقوقی و مالی در ایران، تهیه شکایت کیفری در ایران، تحریر لایحه دفاعی در دادگاه ایران، اعلام وکالت ایرانیان در محاکم کالیفرنیا، فروش ملک و زمین در ایران، اخذ گواهی انحصار وراثت برای ایرانیان مقیم آمریکا، اجاره ملک در ایران، تخلیه ملک مسکونی و تجاری در ایران
تخصص های وکیل فن بیان قوی، استدلال و استنتاج مواد قانونی، تبحر در لایحه نویسی، تجربه و سابقه، معروف بودن وکیل
درصد برد وکیل با وجود اسناد و دلایل کافی، 90 درصد با برد همراه بوده است.
دستمزد وکیل به صورت توافقی تعیین می شود.
سایت وکیل معروف مرجع معرفی بهترین وکیل کالیفرنیا
سایت وکیل معروف مرجع معرفی بهترین وکیل کالیفرنیا

جهت مشاوره حقوقی در واتس اپ می توانید با شماره صابر عرب وکیل پایه یک دادگستری در کالیفرنیا تماس بگیرید.

شماره وکیل  09125370071

 

صابر عرب بهترین وکیل ایرانی در کالیفرنیا
وکیل پایه یک دادگستری صابر عرب
صابر عرب

صابر عرب وکیل پایه یک دادگستری در ایران و عضو اتحادیه کانون وکلای دادگستری مرکز می باشد. ایشان فارق التحصیل رشته حقوق از دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری دادگستری و کار آموز قضاوت است. در کارنامه وکالتی عرب، کارآموزی منصب قضاوت نیز مشاهده می شود. وی از سال 1390 به فعالیت خود در وکالت دادگستری را آغاز نمود و در طول این سال ها پرونده های حقوقی و کیفری متعددی را با پیروزی  پشت سر کذاشته است. عرب به دلیل وکالت در چندین پرونده مهم و جنجالی در ایران،  یکی از معروف ترین وکلای ایران به شمار می رود.

وی در سال های اخیر صرفا وکالت ایرانیان مقیم خارج از کشور را قبول کرده و در طول این سال ها وکیل تجار و شرکت های مشهور ایرانی داخالی و خارجی بوده است. عرب در پرونده گوناگون حقوقی مانند پرونده های ملکی، پرونده های مالی و حقوقی، دعاوی و جرایم کیفری و اختلافات بین المللی مهارت دارد. اکثرا موکلین عرب در خارج از ایران سکونت دارند لذا وی یکی از موفق ترین وکیل بین المللی در تهران به شمار می رود.

 برخی از پرونده های مطرح صابر عرب در محاکم داخلی و بین المللی:

وکیل شرکت بازرگانی فرتاک در دعوای حقوقی شرکت اماراتی و عمانی علیه شرکت ایرانی

وکالت از شرکت فنی مهندسی رایتک در پرونده واردات باتری اتوموبیل از کشور ژاپن

اعلام وکالت در پرونده کیفری باند جرایم پیوند کلیه به اتباع کشور های خارجی در ایران

مشاوره حقوقی در رابطه با گرفتن سند های  برج پارمیس الهیه از شهرداری

انجام مشاوره حقوقی در پرونده امنیتی 180 میلیون دلار ارز نیمایی

قبول وکالت و انجام مشاوره به تجار وشرکت های بازرگانی در آمریکا

قبول وکالت تخصصی در پرونده جرایم ارز دیجیتال و صرافی های آنلاین در ایران

فعالیت وکالتی در پرونده  کیفری جرائم سایبری و اینترنتی خارجی و داخلی

ارائه مشاوره حقوقی به ایرانی های مقیم آمریکا

قبول انجام داوری بین الملی مرتبط با اختلافات قراردادی فی ما بین تجار و شرکت های ایرانی با تجار و شرکت های آمریکایی

اجرای آرای خارجی بین المللی در محاکم صالح به رسیدگی در ایران

شماره موبایل: 09125370071

آدرس دفتر شعبه یک: بلوار میرداماد، روبروی آزمایشگاه مسعود، پلاک 349

آدرس دفتر شعبه دوم: بلوار مرزداران، خیابان نسیبه، خیابان گلستان ششم، نبش گلستان ششم، پلاک 2

حتما قبل از حضور در دفتر وکیل با ایشان هماهنگ نمایید.

 

 

سایت وکیل معروف مرجع معرفی بهترین وکیل کالیفرنیا
سایت وکیل معروف مرجع معرفی بهترین وکیل کالیفرنیا
بهترین وکیل ملکی در کالیفرنیا چه تاثیری در پیروزی پرونده شما دارد؟

امروزه پرونده های ملکی بیشترین پرونده ها در دعاوی دادگستری به شمار می روند. اختلافات ملکی به دلیل تصویب و وضع قوانین ملکی گوناگون جزء دعاوی تخصصی و پیچیده در محاکم به حساب می آیند که پیروزی در این پرونده ها به تجربه و تخصص بالای حقوقی نیازمند است.

به دلیل افزایش سر سام آور ملک و زمین در ایران و کشور های جهان، اختلافات ملکی از شابع ترین دعاوی حقوقی هستند که نقش بهترین وکیل ملکی تهران در دفاع در این پرونده ها بسیار پر رنگ می باشد. از دیگر دلایل تخصصی بودن این دعاوی وضع قوانین متععد ملکی جهت ثبت و حفاظت از مالکیت اشخاص در جامعه می باشد. برای مثال جهت ساخت یک آپارتمان قانون گذار قوانین عدیده ای جهت ساخت بنا از ابتدا تا اتنها وضع نموده است. قوانینی هم چون درخواست صدور پروانه ساختمانی از شهرداری منطقه، رعایت ضوابط شهرسازی در ساخت بنا، صدور پایان کار شهرداری، صدور صورت مجلس تفکیکی ملک و نهایتا صدور سند تک برگ برای هر مالک که باید رعایت شودند.

با این توضیحات مشخص می شود که صرفا با استفاده از خدمات بهترین وکیل ملکی در تهران میتوان به موفقیت و پیروزی در پرونده ملکی امید وار بود. یکی دیگر از مزیت های استفاده از خدمات وکیل ملکی در این دعاوی جلوگیری از هدر رفتن پول و هزینه موکلین می باشد. چرا که در صورت طرح نادرست دادخواست ملکی و یا عدم دفاع درست در محاکم علاوه بر رد شدن پرونده و تحمیل هزینه دادرسی به خواهان، ممکن است عواقب حقوقی جبران ناپذیری به اشخاص وارد شود. ضررهایی که در آینده غیر قابل جبران و یا بسیار سخت و مشکل باشد. از این روی افراد معمولا بدون داشتن وکیل در این دعاوی حاضر نمی شوند.

سایت وکیل معروف مرجع معرفی بهترین وکیل کالیفرنیا
سایت وکیل معروف مرجع معرفی بهترین وکیل کالیفرنیا
بهترین وکیل ملکی در ایران در چه پرونده های ملکی تبحر دارد؟

برترین وکیل ایرانی در کالیفرنیا در پرونده های اختلافات ملکی مانند امور پرونده های خلع ید آپارتمان و زمین، خلع ید ملک مشارکتی و یا ورثه ای، تصرف عدوانی آپارتمان، ملک و زمین، تخلیه مستاجر در املاک مسکونی، تخلیه مستاجر در املاک تجاری، تخلیه مستاجر از مغازه، دادخواست دستور فروش امول مشاعی از دادگاه صالح، الزام فروشنده به تنظیم سند رسمی آپارتمان به نام خریدار، الزام فروشنده و یا سازنده به اخذ پایان کار از شهرداری، الزام فروشنده به اخذ صورتمجلس تفکیکی ساختمان، ابطال سند رسمی ملک و آپارتمان، الزام فروشنده به تحویل ملک و آپارتمان به خریدار، مطالبه سرقفلی املاک تجاری، مطالبه اجرت المثل ایام تصرف و خرید و فروش ملک و زمین برای ایرانیان مقیم آمریکا را قبول وکالت می نمایند.

حق الوکاله بهترین وکیل در ایران چگونه محاسبه و تعیین می شود؟

معولا طبق عرف بهترین وکلا در ایران پرونده اختلافات مالی و حقوقی با مبالغ بالا و چشمگیر که نیازمند دفاع بیشتر و تخصصی تر هستند را قبول وکالت می نمایند. مسلما به دلیل پیچیده تر بودن این دعاوی و صرف وقت و دفاع حقوقی بیشتر توسط وکیل، حق الوکاله بیشتری نیز نسبت به سایر دعاوی توافق می گردد. مسلم است شانس پیروزی شما در پرونده های حقوقی در محاکم ایران با وکیل معروف در تهران بیشتر خواهد بود. طبق عرف دستمز وکلا و میزان و نحوه اقساط بندی آن بسته به موضوع حقوقی، مبلغ خواسته و مالی و عیر مالی بودن دعاوی متغیر است و به صورت توافقی محاسبه و تعیین می گردد. حق الوکاله وکیل در پرونده های مالی و حقوقی، به صورت درصدی از میزان کل خواسته است که مطابق عرف وکالتی در ایران، بین 15 الی 35 درصد مشخص میگردد.

سایت وکیل معروف
سایت وکیل معروف

جهت مشاوره حقوقی آنلاین می توانید با وکیل پایه یک دادگستری صابر عرب تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس  09125370071

 

برترین وکیل کیفری در ایران در چه پرونده های کیفری و جنایی تخصص دارد؟

پرونده های جنایی و یا کیفری زمانی به وقوع می پیوندند که  یکی از اتباع ایرانی یا غیر ایرانی یکی از افعال مجرمانه وضع شده در قانون مجازات اسلامی را مرتکب می شود. مجازات های کیفری به اعدام، قصاص نفس، حبس تعزیری، شلاق و جزای نقدی تقسیم می شوند. به دلیل وجود مجازات برای این جرایم، همراه داشتن بهترین وکیل کیفری در تهران در این دعاوی ضروری و اجتناب ناپذیر است. در جرائمی مانند قتل عمدی، همراه داشتن بهترین وکیل قتل دردفاع از متهم نقشی حیاتی خواهد داشت.به دلیل اهمیت وکیل در این دسته از جرائم، قانونگذار در تعدادی از پرونده های کیفری و جنایی که مجازات وضع شده برای آن اعدام، قصاص نفس، قصاص عضو و یا حبس دائمی است.

همراه داشتن وکیل در کلیه مراحل دادرسی کیفری را برای متهم لازم و الزامی دانسته است. چنانچه متهم استطاعت مالی جهت تعیین وکیل انتخابی را نداشته باشد دادگاه کیفری، ملزم است  یکی از وکلای دادگستری کانون وکلا را جهت دفاع از متهم در آن پرونده، به عنوان وکیل تسخیری مشخص نماید. بهترین وکلای متخصص در امور کیفری معمولا پرونده های قتل، کلاهبرداری، اختلاس، خیانت در امانت و جرایم سایبری و اینترنتی، جرایم ارز دیجیتال را جهت دفاع قبول می نمایند.

بهترین وکیل حقوقی ایران در چه موضوعات حقوقی مهارت دارد؟

 دعاوی حقوقی به دلیل اینکه در طرح این دعاوی باید دادخواست به صورت تخصصی تنظیم شود به دانش بالای حقوقی و تجربه نیازمند است. موضوع این دسته از دعاوی اغلب اختلافات قراردادی بر سر مسائل مالی و پولی است. یکی از دعاوی حقوقی شایع در محاکم، دعوای مطالبه وجه چک و یا سفته است. پرونده های حقوقی بسیار زیاد می باشند که رایج ترین این دعاوی، مطالبه وجه چک، سفته و برات، مطالبه وجه سند عادی، الزام به ایفای تعهدات قراردادی، الزام به تنظیم سند رسمی ملک، ابطال سند رسمی مالکیت، استرداد ثمن، مطالبه خسارت، مطالبه خسارت تاخیر تادیه، اثبات مالکیت، تقسیم ترکه متوفی، مطالبه سهم الارث از ورثه، تقسیم ارث، مطالبه اجاره معوقه، تخلیه عین مستاجره، گرفتن گواهی حصر وراثت، فسخ و بطلان قرارداد و غیره است.

سایت وکیل معروف مرجع معرفی بهترین وکیل کالیفرنیا
سایت وکیل معروف مرجع معرفی بهترین وکیل کالیفرنیا

جهت مشاوره حقوقی آنلاین می توانید با وکیل پایه یک دادگستری صابر عرب تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس  09125370071

 

بهترین وکیل خانواده در تهران کدام دعاوی خانوادگی شما در ایران را قبول می نمایند؟

طبق آمار های رسمی قوه قضاییه ایران، اختلافات خانوادگی از جمله طلاق از طرف زن، طلاق از طرف مرد و طلاق توافقی بیشترین دعاوی محاکم خانواده را تشکیل می دهند. بهتر است بدانید که برای پیروزی در این نوع از دعاوی ، تبحر و تجربه وکیل متخصص خانواده لازم و ضروری است. از پرونده های رایج محاکم خانواده می توان به طلاق یک طرفه از طرف زوجه، طلاق یک طرفه از طرف زوج، طلاق غیابی، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه گذشته زن و فرزندان مشترک، مطالبه اجرت المثل ایام زندگی مشترک (نحله)، تمکین زوجه اعم از تمکین عام و خاص، گرفتن حضانت فرزند از مادر، گرفتن حضانت فرزند از پدراشاره نمود. بهترین وکیل خانواده در تهران با مهارت و تجربه وکالتی خود در اسرع وقت، پیروزی در پرونده را برای شما به ارمغان می آورد.

سایت وکیل معروف مرجع معرفی بهترین وکیل کالیفرنیا
سایت وکیل معروف مرجع معرفی بهترین وکیل کالیفرنیا

جهت مشاوره حقوقی آنلاین می توانید با وکیل پایه یک دادگستری صابر عرب فشافویه تماس بگیرید.

شماره تماس  09127241125

 

جمع بندی:

بهترین وکیل ایرانی در کالیفرنیا در کلیه دعاوی اعم از دعاوی حقوقی، ملکی، کیفری و خانوادگی به شما جهت برد در پرونده و احقاق حق شما کمک می کند. برترین وکیل ایران باید در کارنامه وکالتی و سابقه خود وکالت در انجام انواع دعاوی با موضوعات حقوقی و کیفری و بین المللی مختلف را داشته باشد. و اکثر پرونده های خود را با موفقیت پشت سر گذاشته باشد. طبق تجربه اساسا بدون داشتن وکیل متخصص و کارکشته شانسی برای پیروزی و احقاق حق افراد در محاکم ایران وجود ندارد. از این روی توصیه می شود حتما قبل از هر عملی، با وکیل پایه یک دادگستری متخصص در آن موضوع، مشاوره حقوقی آنلاین نمایید. و به هیچ وجه بدون وکیل در محاکم داخلی و خارجی حاضر نشوید. چنانچه شما ساکن شهر لس آنجلس هستید و به دنبال وکیل متخصص ایرانی در آن شهر هستید حتما با بهترین وکیل ایرانی در لس آنجلس مشاوره اینترنتی رایگان انجام دهید.

سایت وکیل معروف مرجع معرفی بهترین وکیل کالیفرنیا
سایت وکیل معروف مرجع معرفی بهترین وکیل کالیفرنیا

جهت مشاوره حقوقی آنلاین می توانید با وکیل پایه یک دادگستری صابرعرب فشافویه تماس بگیرید.

شماره تماس  09125370071

امتیاز کاربران: 4.4 ( 1 رای)

مدیریت

سایت وکیل معروف مرجع معرفی بهترین وکیل تهران و ایران در موضوعات مختلف حقوقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا