بهترین وکیلدعاوی بین المللی
موضوعات داغ

بهترین وکیل ایرانی در ونکوور

بهترین وکیل ایرانی ونکوور

بهترین وکیل ونکوور چگونه وکالت شما در ایران را انجام می دهد؟

بهترین وکیل ونکوور، قادر است بدون نیاز به حضور شما در دفتر وکیل از طریق کنسولگری ایران در ونکوور کانادا، پرونده حقوقی شما در ایران را انجام دهد. به استحضار میرساند کلیه تشریفات اعطای وکالت کنسولی به وکیل پایه یک دادگستری در تهران به صورت غیر حضوری و از طریق سیستمی امکتان پذیر می باشد. تشریفات اعطای وکالت به بهترین وکیل ایرانی در ونکوور شامل انعقاد قرارداد مالی از طریق ایمیل و اعطای وکالت از طریق کنسولگری جمهوری اسلامی، اخذ وکالت توسط وکیل در وزارت امور خارجه ایران میباشد.

International-Lawyer
International-Lawyer

برای مشاوره حقوقی واتس اپ می توانید با شماره صابر عرب وکیل پایه یک دادگستری در ونکوور تماس بگیرید.

شماره وکیل  09125370071

 

چنانچه به دنبال بهترین وکیل بین المللی در تهران می گردید و در شهر ونکوور کانادا ساکن هستید باید از طریق کنسولگری ایران در ونکوور به وکیل دادگستری در ایران وکالت کنسولی اعطا نمایید. در وهله اول می بایست وکیل حرفه ای مرتبط با موضوع پرونده خود در ایران را پیدا نمایید. به عنوان مثال چنانچه در ایران پرونده ای با موضوع ملکی دارید نمی توانید به وکیل کیفری در تهران وکالت بدهید و صرفا می بایست ابتدا با وکیل ملکی تهران مشاوره آنلاین انجام دهید و بعد از توافق به وکیل مدنظر خود وکالت کنسولی اعطا فرمایید.

با وکیل ایرانیان مقیم شهر ونکور کانادا مشاوره حقوقی رایگان انجام دهید.

ایرانیانی که در خارج از کشور سکونت دارند می توانند از خدمات تخصصی بهترین وکیل ایرانی در ونکوور بهره ببرند و از طریق واتس اپ یا اسکایپ مشاوره حقوقی رایگان دریافت نمایند. وکیل امور بین المللی با تجربه و سابقه قبلی خود، به صورت خاص وکالت ایرانیان مقیم ونکوور را از طریق سفارت ها و کنسولگری جمهوری اسلامی در کانادا قبول می نماید. بهتر است قبل از هر عمل حقوقی، با بهترین وکیل در ایران، مشاوره حقوقی رایگان آنلاین و یا اینترنتی انجام دهید.

سایت وکیل معروف مرجع معرفی بهترین وکیل تهران
سایت وکیل معروف مرجع معرفی بهترین وکیل تهران

برای مشاوره حقوقی واتس اپ می توانید با شماره صابر عرب وکیل پایه یک دادگستری در ونکوور تماس بگیرید.

شماره وکیل  09125370071

 

جدول معیار های انتخاب بهترین وکیل ایرانی در ونکوور:

نام وکیل: وکیل پایه یک دادگستری مرکز در ایران، مشاور حقوقی در ایران، وکیل رسمی ایرانی در ونکوور، وکیل ایرانی در ونکوور، وکیل در ونکوور، وکیل ایرانیان مقیم ونکوور
دسته حقوقی: دعاوی حقوقی، پرونده کیفری، پرونده خانوادگی، اختلافات بین المللی، اختلافات ملکی، دعاوی جرایم سایبری و اینترنتی، دعوای ارز دیجیتالی و صرافی آنلاین، گواهی انحصار وراثت برای ایرانیان ساکن ونکوور، تقسیم ارث برای ایرانیان ونکوور
خدمات ویژه حقوقی:  مشاوره حقوقی رایگان، مشاوره تلفنی اینترنتی، تنظیم دادخواست در ایران، تهیه شکایت کیفری در ایران، تحریر لایحه دفاعی دادگاه، اعلام وکالت ایرانیان در محاکم ونکوور
تخصص های وکیل: قدرت بیان در جلسات دادگاه، استدلال و استنتاج مواد قانونی، تبحر در لایحه نویسی، تجربه و سابقه، مشهور و معروف بودن وکیل
درصد برد وکیل: با وجود اسناد و دلایل کافی، 93 درصد با برد همراه بوده است.
دستمزد وکیل: به صورت توافقی و درصدی از خواسته تعیین می گردد.

 

سایت وکیل معروف
سایت وکیل معروف

برای مشاوره حقوقی واتس اپ می توانید با شماره صابر عرب وکیل پایه یک دادگستری در ونکوور تماس بگیرید.

شماره وکیل  09125370071

 

 

saber arab
saber arab
صابر عرب وکیل ایرانی در ونکوور:

صابر عرب وکیل پایه یک دادگستری در ایران و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز شهر تهران می باشد. وی فارق التحصیل حقوق در دانشکده علوم قضایی و خدمات اداری دادگستری در ایران است. در کارنامه حرفه ای عرب، کارآموزی شغل قضاوت نیز مشاهده می شود. عرب از سال 1390 به صورت متمرکز به شغل وکالت مشغول بوده است و در طول این سال ها موفق به پیروزی در پرونده های مختلف حقوقی شده است.

به دلیل سایقه درخشان وی در پیروزی در پروندهای مختلف داخلی و خارجی،  یکی از معروف ترین وکیل ایران به شمار می رود. عرب به صورت خاص وکالت ایرانیان مقیم خارج از کشور را قبول می نماید و در طول این سال ها وکیل تجار و شرکت های مشهور ایرانی بوده است. وی در موضوعات مختلف حقوقی مانند دعاوی ملکی، دعاوی حقوقی، دعاوی کیفری و بین المللی تبحر دارد. به دلیل این که اکثرا موکلین عرب در خارج از ایران سکونت دارند لذا وی را میتوان یکی از معروف ترین وکیل در ایران به شمار آورد. از همین روی وی را یکی از بهترین وکیل ایرانی در ونکوور به حساب می آورند.

 برخی از پرونده های به نام و مهم صابر عرب در محاکم داخلی و خارجی:

وکیل شرکت بازرگانی فرتاک در دعوای حقوقی شرکت اماراتی و شرکت عمانی

وکالت از شرکت واردات و صادرات رایتک در رابطه با واردات باتری اتوموبیل از کشور کره جنوبی

اعلام وکالت در پرونده باند غیر قانونی پیوند کلیه به اتباع اماراتی در ایران

مشاوره حقوقی در رابطه با گرفتن سند های  برج پارمیس الهیه

مشاور حقوقی در پرونده امنیتی سیاسی 185 میلیون دلار ارز دولتی

وکالت و انجام مشاوره به تجار وشرکت های بازرگانی در ونکوور کانادا

قبول وکالت در پرونده کیفری کلاهبرداری ارز دیجیتال و صرافی های آنلاین در ایران

فعالیت در دعاوی کیفری جرائم سایبری و اینترنتی خارج و داخل کشور

قبول مشاوره و وکالت ایرانی های مقیم ونکوور

قبول داوری بین الملی در رابطه با اختلافات قراردادی فی ما بین تجار و شرکت های ایرانی و کانادایی

اجرای آرای خارجی و بین المللی در محاکم دادگستری ایران توسط بهترین وکیل ایرانی در ونکوور

شماره موبایل: 09125370071

آدرس دفتر شعبه یک: بلوار میرداماد، روبروی آزمایشگاه مسعود، پلاک 349

آدرس دفتر شعبه دوم: بلوار مرزداران، خیابان نسیبه، خیابان گلستان ششم، نبش گلستان ششم، پلاک 2

(حتما قبل از حضور در دفتر وکیل با ایشان هماهنگ نمایید.)

 

وکیل ملکی

برترین وکیل ایرانی در ونکوور چه پرونده های ملکی را قبول وکالت می نماید؟

امروزه پرونده های مرتبط با اختلافات ملکی از رایج ترین دعاوی دادگستری قلمداد می شوند. این دعاوی همچنین به علت وجود قوانین ملکی گوناگون جزء دعاوی تخصصی و مشکل به حساب می آیند که برد در این پرونده ها نیازمند تخصص حقوقی بالا است. یکی از دلایل تخصصی بودن دعاوی املاک و مستغلات، وضع قوانین ملکی گوناگون جهت پاسداری و حفظ مالکیت اشخاص در جامعه است. لذا قانون گذار جهت ساخت یک آپارتمان از ابتدا تا انتها، قوانین متعددی را وضع نموده است که  باید از سوی سازنده، رعایت شود.

قوانینی اعم از درخواست صدور پروانه ساخت از شهرداری، رعایت ضوابط شهرداری در پروانه ساخت، صدور پایان کار و صورتمجلس تفکیکی و در انتها صدور سند تک برگ مالکیت به نام مالکین. واضح است که صرفا بهترین وکیل ملکی تهران می تواند با دانش حقوقی خود و با استدلال و استنتاج مواد قانونی شهرداری ها و قوانین ثبتی، پرونده های ملکی را به سرانجام مطلوب برساند.

بهترین وکیل ایرانی در ونکوور معمولا  پرونده هایی ملکی شامل خلع ید آپارتمان، وکیل خلع ید ملک شریکی، تصرف عدوانی ملک و زمین، تخلیه مستاجر در ملک مسکونی، تخلیه مستاجر در املاک تجاری، تخلیه مستاجر از مغازه، صدور دستور فروش امول مشاعی توسط دادگاه، الزام فروشنده به تنظیم سند رسمی آپارتمان، ابطال سند رسمی ملک و آپارتمان توسط دادگاه، الزام فروشنده به تحویل ملک و آپارتمان به خریدار، مطالبه سرقفلی املاک تجاری، مطالبه اجرت المثل ایام تصرف ملک را قبول وکالت می نمایند.

lawyer in vancouver
lawyer in vancouver
حق الوکاله بهترین وکیل چگونه تعیین می شود؟

بهتر است بدانید عرفا بهترین وکیل ایرانی در ونکوور دعاوی مالی با مبالغ سنگین که نیازمند تخصص و دفاع بیشتر هستند را می پذیرند. لذا به دلیل کار و زحمت بیشتر، حق الوکاله بیشتری نیز نسبت به سایر وکلا مطالبه می نمایند. در عوض احتمال موفقیت و پیروزی در پرونده با وکیل معروف در تهران بیشتر است. باید بدایند طبق عرف مبلغ حق الوکاله وکیل و میزان اقساط آن بسته به موضوع، مبلغ، میزان خواسته متغیر بوده و به صورت توافقی تعیین می گردد. دستمزد وکیل در پرونده های مالی، درصدی از میزان خواسته است که مطابق عرف وکالتی، بین 10 الی 30 درصد توافق می گردد.

سایت وکیل معروف
سایت وکیل معروف

جهت مشاوره حقوقی آنلاین می توانید با وکیل پایه یک دادگستری صابر عرب تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس  09125370071

 

برترین وکیل ایرانی در ونکوور در چه پرونده های کیفری و جنایی تخصص دارد؟

دعاوی جنایی و یا کیفری پرونده هایی هستند که  یکی از افعال مجرمانه ای که توسط قانون گذار جرم انگاری شده است و برای آن مجازات تعیین شده است توسط یکی از اتباع داخلی یا خارجی ارتکاب یابد. از جمله مجازات های کیفری می توان به اعدام، قصاص، حبس، شلاق و جزای نقدی اشره نمود. به دلیل پیش بینی مجازات برای افعال مجرمانه، همراه داشتن بهترین وکیل ایرانی ونکوور در این نوع پرونده ها ضروری است.

حتی در موضوعاتی مانند بزه قتل عمدی، همراه داشتن بهترین وکیل قتل در جریان دادرسی بسیار واجب است. از این روی قانون گذار در برخی پرونده های جیفری و جنایی که مجازات پیش بینی شده برای آن اعدام، قصاص نفس، قصاص عضو و یا حبس دائمی است شرکت وکیل در دادسرا و دادگاه کیفری یک را الزامی نموده است. چنانچه متهم تمکن مالی برای انتخاب وکیل نداشته باشد دادگاه گیفری یک، یکی از وکلای دادگستری را جهت دفاع از وی، وکیل تسخیری قرار می دهد. بهترین وکیل کیفری تهران، اغلب دعاوی همچون قتل عمدی، کلاهبرداری، اختلاس، خیانت در امانت و جرایم سیاسی و مطبوعاتی در ایران را دفاع می نمایند.

بهترین وکیل ایرانی در ونکوور در کدامین دعاوی حقوقی تخصص دارد؟

 دعاوی حقوقی  جزء دعاوی تخصصی در محاکم داخلی و خارجی است که نیازمند دانش بالای حقوقی است. موضوع دعاوی حقوقی معمولا اختلافات قراردادی با موضوعیت اختلافات مالی و پولی است. مثال شاخص برای دعاوی حقوقی، دعوای مطالبه وجه  سند عادی است. پرونده های حقوقی شامل مطالبه مبلغ چک، مطالبه وجه سفته و برات، مطالبه طلب به استناد سند عادی، الزام به ایفای تعهد قراردادی، الزام به تنظیم سند رسمی ملک و مستغلات، ابطال سند رسمی مالکیت، استرداد ثمن مبایعه نامه، فک رهن، مطالبه خسارت، مطالبه تاخیر تادیه، اثبات مالکیت، تقسیم ترکه، مطالبه سهم الارث و ارث، مطالبه اجور معوقه اجاره نامه، تخلیه مستاجر، استرداد سند، اخذ گواهی انحصار وراثت، بطلان اجاره، فسخ و بطلان قرارداد و غیره می باشند.

 

سایت وکیل معروف مرجع معرفی بهترین وکیل تهران
سایت وکیل معروف مرجع معرفی بهترین وکیل تهران

جهت مشاوره حقوقی آنلاین می توانید با وکیل پایه یک دادگستری صابر عرب تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس  09125370071

 

وکیل متخصص خانواده در ونکوور چگونه به شما در پرونده های خانوادگی یاری می رساند ؟

اختلافات امور خانواده از متداول ترین دعاوی محاکم داخلی و خارجی است. باید بدانید که جهت پیروزی در دعاوی امور خانواده به خصوص طلاق توافقی، تجربه و سابقه بهترین وکیل طلاق توافقی تهران حرف اول و آخر را می زند. از موضوعات متداول امور خانواده طلاق یک طرفه از طرف زوجه، طلاق از طرف مرد یا زوج، طلاق غیابی، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه گذشته زوجه، مطالبه نفقه فرزند مشترک، مطالبه اجرت المثل ایام زندگی مشترک زوجین، تمکین عام و خاص، گرفتن حضانت فرزند از مادر، گرفتن حضانت فرزند از پدر، حذف نام همسر سابق از شناسنامه جدید می باشند.برترین وکیل خانواده در ایران با مهارت خود  در سریع ترین زمان اداری، رای مطلوب شما را از محاکم دادگاه خانواده می گیرد. همچنین بهترین وکیل ایرانی در ونکوور می تواند از طریق وکالت کنسولی پرونده شما در داخل ایران را قبول وکالت نماید.

سایت وکیل معروف
سایت وکیل معروف

جهت مشاوره حقوقی آنلاین می توانید با وکیل پایه یک دادگستری صابر عرب فشافویه تماس بگیرید.

شماره تماس  09127241125

 

نتیجه گیری:

بهترین وکیل ایرانی در ونکوور در کلیه اختلافات حقوقی از جمله دعاوی حقوقی، ملکی، کیفری و خانوادگی به شما کمک می نماید. موفق ترین وکیل ایران باید در رزومه شغلی خود وکالت در دعاوی متعدد حقوقی و کیفری و بین المللی را داشته باشد. و اکثر پرونده های خود را با برد و پیروزی به سرانجام رسانده باشد. با این توضیحات، نقش وکیل خبره و متخصص در امور متعدد  بسیار حائز اهمیت است. باید بدانید اساسا بدون همراهی وکیل خوب  و حرفه ای  نمی توان به اخذ رای مثبت و مطلوب خوش بین بود. به ایرنیان مقیم خارج از کشور توصیه می شود بدون انتخاب و اعطای وکالت، در دادگاه های داخلی و خارجی و یا محاکم بین المللی شرکت نکنید. و حتی الامکان با وکیل پایه یک دادگستری، از طریق واتس اپ و یا اسکایپ مشاوره رایگان حقوقی انجام دهید.

باید بدانید که شناخت مهارت و تخصص بهترین وکیل ونکوور، نقطه آغاز در نتیجه گرفتن در پرونده شما می باشد. همچنین چنانچه در شهر تورنتو کانادا اقامت دارید و به دنبال وکیل خبره در آن شهر هستید می توانید با بهترین وکیل ایرانی در تورنتو مشاوره حقوقی اینترنتی رایگان انجام دهید.

جهت مشاوره حقوقی آنلاین می توانید با وکیل پایه یک دادگستری صابر عرب فشافویه تماس بگیرید.

شماره تماس  09127241125

 

 

امتیاز کاربران: 4.67 ( 3 رای)

1 دیدگاه

  1. سلام.بنده ساکن ونکوور و همسرم در ترکیه ساکن هستند. برای طلاق توافقی باید چکارکنیم؟
    بچه نداریم.مهریه خانم 14 سکه است. چجوری باید به شما وکالت بدیم؟
    آدرس دفتر شما در ونکوور کجاست؟
    ممنون

    1. سلام. دوست عزیز شما باید ابتدا در سامانه میخک وابسته به وزارت امور خارجه ایران ثبت نام نمایید. با وارد کردن مشخصات خود و وکیل موردنظر، وکالت طلاق مندرج در سامانه را به وکیل تفویض نمایید. بعد از تفویض وکالت با مراجعه به کنسول گری ایران در آن کشور، هزینه وکالت نامه را پرداخت و امضا نمایید. در صورتی که همسر شما راضی به طلاق توافقی هستند ایشان نیز باید طبق مرحله قبل، به یکی دیگر از وکلای سایت وکالت کنسولی بدهند تا دو وکیل به جای شما تشریفات طلاق توافقی را در محاکم ایران انجام دهند. در طلاق توافقی زوجین باید در خصوص کلیه مسایل مالی و غیر مالی توافق داشته باشند. در غیر این صورت باید شما مبادرت به طلاق یک طرفه از طرف زوج نمایید و کلیه حق و حقوق مالی و غیر مالی همسر خود را اعم از مهریه، نفقه، اجرت المثل، نحله و سایر حقوق مالی را به ایشان پرداخت نمایید. در خصوص سوال آخر اینکه فعلن آدرس دفتر ما در تهران می باشد و فعلن دفتر مجموعه در ونکوور راه اندازی نشده است. به محض راه اندازی، آدرس دفتر در ونکوور در زیر آدرس وکیل درج خواهد شد. موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا