بهترین وکیلدعاوی کیفری
موضوعات داغ

بهترین وکیل کیفری تهران

بهترین وکیل کیفری تهران، بهترین وکیل جنایی، وکیل متخصص و حرفه ای کیفری

بهترین وکیل کیفری تهران را چگونه پیدا کنیم؟!

بهترین وکیل کیفری تهران به شما کمک خواهد کرد که نتیجه مطلوب خود را در پرونده کیفری کسب نمایید. امروزه به دلیل گستردگی موضوعات کیفری و جنایی و پیش بینی مجازات هایی از جمله زندان، شلاق، جزای تقدی نقش وکیل خوب کیفری پیش از پیش پر رنگ است. شناخت وکیل متخصص کیفری می تواند کمک شایانی به موفقیت شما در پرونده کیفری نماید. توصیه می شود به دلیل تخصصی و حسایت پرونده های کیفری و جنایی بدون همراهی وکیل در محاکم حضار نشوید. در این نوشته مشخصات وکیل خوب تهران در موضوعات کیفری تهیه شده است.

 

شهرت: بهترین وکیل کیفری، بهترین وکیل جنایی، قاضی بازنشسته دادگستری، بهترین وکیل کیفری در تهران، بهترین وکیل جرایم سایبری در تهران. بهترین وکیل کیفری تهران.
تخصص وکلای کیفری: مشاوره حقوقی تلفنی، مشاوره حقوقی حضوری، تنظیم شکواییه، تنظیم لایحه دفاعیه، وکیل کلاهبرداری، قتل، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، فروش مال غیر، سرقت، اختلاس، مواد مخدر، ضرب و جرح عمدی، تخریب و احراق، رشا و ارتشا، جرائم سایبری و رایانه ای، ارز دیجیتال و صرافی آنلاین، تحصیل مال از طریق نامشروع، فروش مال غیر و تصرف عدوانی و تخریب …
معیار انتخاب وکلا: دانش حقوقی، تسلط بر قوانین کیفری و قانون مجازات اسلامی، فن بیان قوی، قدرت لایحه نویسی و استدلال قانونی، تجربه.
حق الوکاله وکلای کیفری: به موضوع پرونده بستگی دارد و به صورت توافقی میباشد.
درصد موفقیت: 90 درصد در صورتی که دلایل و مدارک کافی در اختیار باشد.

 

وکیل ناصر عرب یکی از بهترین وکلای کیفری تهران در دفتر کار خود پشت میز
وکیل ناصر عرب بهترین وکیل جنایی در تهران

1_ ناصر عرب وکیل و قاضی بازنشسته دعاوی جنایی

ناصر عرب وکیل پایه یک دادگستری، از اعضای کانون وکلای مرکز و قاضی بازنشسته دادگاه کیفری یک استان تهران می باشد. وی فوق لیسانس حقوق از دانشگاه شهید بهشتی تهران و یکی از وکلای خوب کیفری و جنایی تهران به شمار می رود. عرب همچنین سابقه 30 سال قضاوت را در کارنامه کاری خود داشته و چندین سال مستشار ویژه رسیدگی به جرائم قتل در تهران بوده است. امروزه این جرایم در صلاحیت مجتمع قضایی حاح قاسم سلیمانی ( مجتمع دادگاه های کیفری یک تهران) می باشد . به دلیل تجربه  و سابقه قضایی وی در رسیدگی به جرایم قتل عمدی و صدور آرای متعدد در این خصوص از عرب به عنوان یکی از بهترین وکیل قتل در تهران نام می برند. وی در مقام وکالت نیز به شجاعت و دفاع حداکثری از موکلین خود مشهور می باشد.

 

شماره تماس: 09391150126

آدرس دفتر: تهران، بلوار مرزداران، خیابان فرشتگان، فرشته چهارم، پلاک 1

” حضور در دفتر فقط با هماهنگی قبلی میسر است.”

 

وتصویر صابر عرب وکیل متخصص کیفری با کت شلوار صورمه ای و کروات
وکیل صابر فشافویه وکیل متخخص کیفری در تهران

2­_ صابر فشافویه وکیل دعاوی کیفری در تهران:

صابر عرب وکیل پایه یک دادگستری با 15 سال سابقه وکالت، یکی از اعضای کانون وکلای تهران میباشد. وی فارق التحصیل دانشگاه علوم قضایی و از رتبه های برتر کانون وکلای مرکز میباشد. از ایشان با عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری تهران نام میبرند و به دلیل تجربه و سابقه  بالای وی در انجام پرونده های جنایی و کیفری، به صراحت میتوان وی را یکی از بهترین وکیل کیفری تهران دانست. وی در سال های اخیر وکیل پرونده های معروف کیفری در محاکم قضایی بوده است و در پرونده های کیفری با موضوع کلاهبرداری، فروش مال غیر، خیانت در امانت، جعل و استفاده از سند مجعول،  اختلاس، مواد مخدر قبول وکالت نموده است. فشافویه در سال های اخیر بیشتر وکیل ایرانیان مقیم حارج از کشور در دعاوی کیفری داخل ایران بوده است.

از دیگر پرونده های شاخص فشافویه موارد زیر را میتوان نام برد.

وکیل باند جعل و استفاده از سند مجعول در فروش اعضای بدن به اتباع خارجه

وکیل شرکت بازرگانی رایتک در شکایت کیفری از مامورین گمرک در پرونده واردات قطعات اتوموبیل از کره جنوبی

مشاور حقوقی در پرونده امنیتی اخذ 180 میلیون دلار ارز دولتی

 

شماره تماس مستقیم صابر فشافویه: 09125370071

آدرس دفتر شماره یک: تهران، بلوار میرداماد، روبروی آزمایشگاه مسعود، پلاک 349

آدرس دفتر شماره دو: تهران، بلوار مرزداران، خیابان نسیبه، نبش گلستان ششم، پلاک 2

” مراجعه جضوری تنها با رزرو وقت امکان پذیر میباشد.”

 

وکیل غلامعلی ریاحی یکی از بهترین وکلای کیفری تهران در حال سخترانی
وکیل غلامعلی ریاحی معروف ترین وکیل جنایی در تهران
3_ غلامعلی ریاحی

غلامعلی ریاحی وکیل عضو کانون وکلای دادگستری و از چهره های مشهور وکلای کیفری ایران میباشند. وی وکالت برخی از پرونده های جنجالی و معروف ایران را بر عهده داشتند و اغلب وکالت پرونده های مهم سیاسی کشور را قبول نمودند. ایشان متاسفانه در سال 1401 فوت شدند و به جرات ایشان یکی از بهترین وکلای کیفری در تهران بودند. تعدادی از پرونده های پر صدا و صدایی که ایشان وکالت آن را بر عهده گرفتند به شرح زیر می باشد.

پرونده سیاسی امنیتی مه آفرید خسروی یکی از متهمین اختلاس سه هزار میلیاردی کشور

وکالت در پرونده سعید حجاریان متهم به اقدام علیه امنیت ملی کشور

قبول وکالت پرونده های فائزه هاشمی رفسنجانی

اعلام وکالت از جراید و مطبوعات توقیفی کشور مانند روزنامه بهار، جامعه و ایران

 

تصویر وکیل مینو افشاری راد برترین وکیل کیفری در تهران
وکیل مینو افشاری راد برترین وکیل زن کیفری در تهران
4_ مینو افشاری راد

مینو افشاری راد وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای مرکز شهر تهران  و از اعضای هیات مدیره کانون وکلای مرکز می باشند. ایشان سابقه درخشانی در انجام پرونده های کیفری دارند و می توان ایشان را برترین وکیل کیفری زن تهران نامید. وی همچنین مولف کتاب های حقوقی متعددی از جمله فرهنگ علوم سیاسی هستند. افشاری راد یکی از برترین ترین وکلای کیفری زن محسوب می شوند.

آدرس: خیابان ولیعصر، سه راه زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، پلاک 5

” حضور در دفتر وکالت صرفا با رزرو وقت انجام بپذیرد.”

 

وکیل محمد علی جداری فروغی وکیل متخصص کیفری در تهران در حال سخنرانی
وکیل محمد علی جداری فروغی بهترین وکیل کیفری تهران
5_ محمد علی جداری فروغی

محمد علی جداری فروغی ویکل پایه یک کانون وکلای مرکز، وکالت چهره های مطرح سیاسی و مطبوعاتی کشور را بر عهده داشته اند که معروف ترین آن پرونده ریحانه جباری است؛ دختر جوانی که در سال 1386 متهم به قتل شد و دلیل آن را دفاع از خود در برابر تجاوز جنسی اعلام کرد و کمپین های بین المللی متعددی در حمایت از وی تشکیل شد اما نهایتا در سال 1393 به جرم قتل عمد اعدام شد. یکی دیگر از پرونده های مشهور جداری فروغی پرونده سحر مهابادی است. دختری متهم به قتل عمد همسرش به دلیل درگیری در خیابان که نهایتا موفق به جلب رضایت اولیای دم شدند و مهابادی از قصاص نجات یافت. به دلیل فعالیت تخصصی ایشان در پرونده های کیفری ایشان یکی از بهترین وکلای کیفری کار در تهران محسوب می شوند.

آدرس دفتر: میدان ونک، اتوبان حقانی، ساختمان 38

” حاضر شدن در دفتر وکالت ایشان فقط با هماهنگی قبلی انجام شود.

 

تصویر وکیل محمد صالح نیکبخت وکیل معروف کیفری در تهران در حال مصاحبه
وکیل محمد صالح نیکبخت بهترین وکیل کیفری تهران
6_ محمد صالح نیکبخت

محمد صالح نیکبخت وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز از وکلای باسابقه و مشهور عرصه وکالت دادگستری میباشند. معروف ترین پرونده کیفری ایشان وکالت از خانواده مهسا امینی است. وی در سال های اخیر بیشتر وکالت پرونده های سیاسی خبرنگاران کشور را بر عهده داشتند و عضو انجمن دفاع از حقوق زندانیان هستند و تمام تلاش خود را جهت احقاق حق موکلین خود مبذول داشته اند. از دیگر پرونده های کیفری نیکبخت می توان به پرونده بسیاری از فعالان مدنی کشور و افراد سیاسی مانند محسن صفایی فراهانی ریاست فدراسیون فوتبال، محمد علی اطبحی معاون رییس جمهور، بهزاد نبوی و محمد عطریانفر اشاره نمود. در حال حاضر نیکبخت جز بهترین وکیل کیفری در تهران به حساب می آیند.

آدرس دفتر: خیابان بهشتی، بعد از خیابان پاکستان، شماره 237

 

وکیل فرزانه ابوالقاسمی یکی از بهترین وکلای زن کیفری تهران در همایش وکلا
وکیل فرزانه ابوالقاسمی وکیل متخصص کیفری تهران
7_ فرزانه سادات ابوالقاسمی

فرزانه سادات ابوالقاسمی وکیل پایه یک دادگستری، از اعضای کانون وکلا مرکز و مدیرعامل اتحاد وکلای جوان  یا همان اوج می باشند. ایشان فارق التحصیل ارشد رشته جزا و جرم شناسی و همچنین عضو کمیسیون انتشارات اتحادیه کانون های وکلای دادگستری (اسکودا) و رییس هیات مدیره وکلای قانون نیز هستند. از دیگر سمت های ایشان می توان به عضویت در کمیسیون حقوقی بنیاد امید ایرانیان و مدیر کمیسیون فرهنگ و هنر کانون وکلای تهران اشاره کرد. ابوالقاسمی کارشناس امور حقوقی و یکی از وکلای موفق در پرونده های کیفری به حساب می آیند. پشتکار و همت در پیگیری مستمر پرونده از خصلت های مثال زدنی ایشان می باشد. با این اوصاف از ایشان به عنوان یکی از بهترین وکلای کیفری تهران یاد می نمایند.

آدرس: خیابان گاندی، نبش خیابان هشتم، پلاک46

” مراجعه به دفتر صرفا با رزرو وقت امکان پذیر  میباشد.”

 

 وکیل زنده یاد نعمت احمدی وکیل متخصص کیفری در تهران در حال سخنرانی با رسانه
وکیل نعمت احمدی وکیل خبره کیفری و مطبوعات در تهران
8_ نعمت احمدی

نعمت احمدی وکیل پایه یک، از اعضای کانون وکلای تهران در سال 1334 در شهر کرمان متولد شدند. احمدی بعد از انقلاب به تحصیل در رشته تاریخ مشغول شد و موفق به کسب دکترای تاریخ شد و به تدریس در دانشگاه پرداخت. وی وکالت اشخاص و چهره های سیاسی معروفی از جمله فیاض زاهد از اعضای ارشد حزب ملی و فیض اله عرب سرخی از اعضای مافقین را بر عهده داشت. ایشان همچنین وکیل سید ابراهیم نبوی و سعید رضوی فقیه بوده اند. نعمت احمدی سال های متمادی با نشریات متعددی مانند روزنامه سلام، شرق، آرمان، اعتدال همکاری داشت و وکالت مدیرمسئولان و سردبیران و اعضای تحریریه مطبوعات را قبول نمودند. با نگاه به کارنامه کاری ایشان متوجه می شویم که وی یکی از بهترین وکلای کیفری تهران هستند.

آدرس: چهار راه ولیعصر، روبروی پارک دانشجو

 

وکیل کامبیز نوروزی وکیل خبره کیفری در تهران در روزنامه اعتماد
وکیل کامبیز نوروزی وکیل خبره کیفری در تهران
9_ کامبیز نوروزی

کامتیز نوروزی فعال رسانه ای، دبیر بخش حقوقی انجمن صنفی روزنامه نگاران ایران و استان تهران و همچنین وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای مرکز می باشد. وی دارای مدرک دکترای حقوق خصوصی و کارشناس حقوقی رسانه و مدرس حقوق مطبوعات در دانشگاه است. ایشان همواره نظریات حقوقی خود را پیرامون مسایل روز ایران با مطبوعات و رسانه ها درمیان گذاشته اند. می توان از نوروزی تحت عنوان یکی از بهترین وکلای کیفری و رسانه ای نام برد. وی همچنین از طرفداران سرسخت حفظ استقلال کانون وکلا و جز یکی از بهترین وکیل کیفری تهران می باشند.

 

 

تصویر وکیل نوش آفرین مجد زاده وکیل زن کیفری کار در تهران
وکیل نوش آفرین مجد زاده موفق ترین وکیل زن کیفری در تهران
10_  نوش آفرین مجدزاده

بانو نوش آفرین مجدزاده وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز و از اعضا و دبیران کمیسیون جوانان کانون وکلای مرکز می باشند. وی از گزینه های اصلی انتخابات کانون وکلای تهران و از معدود بانوان وکیل در نهادها و کمسیسون های داخلی کانون وکلا هستند. ایشان یکی از وکلای بانو خبره در موضوعات کیفری در محاکم قوه قضاییه به شمار می روند. لذا بی شک ایشان یکی از بهترین وکیل کیفری در تهران قلمداد می شوند.

 

چکیده

 وکالت در دعاوی کیفری به دلیل مجازات قانونی آن که شامل قصاص، دیه، حبس، شلاق، وجزای نقدی است، از حساسیت بالایی برخوردار میباشد. سهل انگاری و عدم دفاع مناسب و یا تنظیم شکواییه نادرست، عواقب و تبعات سنگین جبران ناپذیری برای افراد در پی خواهد داشت. به خصوص نقش وکیل در پرونده قتل عمدی یا قتل غیر عمدی بسیار پر رنگ تر میباشد و مراجعه به بهترین وکیل ایران میتواند جان یک انسان بی گناه را نجات دهد لذا شدیدا توصیه میگردد اولا در انتخاب وکیل خبره کوشا باشید و ثانیا از ابتدای شکایت در مرحله ی دادسرا و تحقیقات مقدماتی، کلیه امور مرتبط با آن را به بهترین وکیل کیفری متخصص بسپارید.

 

 

97

امتیاز کاربران: 4.89 ( 6 رای)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا