بهترین وکیلدعاوی کیفری
موضوعات داغ

بهترین وکیل کیفری تهران

بهترین وکیل کیفری تهران، بهترین وکیل کیفری ایران، شماره وکیل کیفری، بهترین وکیل قتل

بهترین وکیل کیفری تهران را چگونه پیدا کنیم؟!

شناخت توانایی های بهترین وکیل کیفری تهران به شما کمک خواهد کرد که نتیجه مطلوب خود را در پرونده کیفری کسب نمایید. امروزه به دلیل گستردگی موضوعات کیفری و جنایی از جمله کلاهبرداری، جرائم اینترنتی، کلاهبرداری ارز دیجیتال، خیانت در امانت، جعل و استفاده از سند مجعول، شرب خمر، جرائم سایبری و رایانه ای، فروش مال غیر، سرقت، اختلاس، ارتشا، جرایم مواد مخدر، ایراد ضرب و جرح عمدی، توهین، تهدید و قتل عمدی و قتل غیر عمدی، شناخت وکیل متخصص کیفری میتواند کمک شایانی به احقاق حق و موفقیت شما در پرونده کیفری نماید. در این نوشته مشخصات وکیل خوب تهران در موضوعات کیفری به همراه شماره تماس وکیل کیفری تهیه شده است.

 

شهرت: بهترین وکیل کیفری، بهترین وکیل جنایی، قاضی بازنشسته دادگستری، بهترین وکیل قتل
تخصص وکلای کیفری: مشاوره حقوقی تلفنی، مشاوره حقوقی حضوری، تنظیم شکواییه، تنظیم لایحه دفاعیه، وکیل کلاهبرداری، وکیل قتل، وکیل جعل و استفاده از سند مجعول، وکیل خیانت در امانت، وکیل شرب خمر، وکیل فروش مال غیر در دعاوی ملکی، وکیل سرقت، وکیل اختلاس، وکیل مواد مخدر، وکیل ضرب و جرح عمدی، وکیل تخریب و احراق، وکیل رشا و ارتشا، وکیل جرائم سایبری و رایانه ای، وکیل اخاذی، وکیل ارز دیجیتال و صرافی آنلاین، وکیل ارز دولتی، وکیل تحصیل مال از طریق نامشروع، وکیل ملکی در جرائم فروش مال غیر و تصرف عدوانی و تخریب
معیار انتخاب وکلا: دانش حقوقی، تسلط بر قوانین کیفری و قانون مجازات اسلامی، فن بیان قوی، قدرت لایحه نویسی و استدلال قانونی، تجربه
حق الوکاله وکلای کیفری: به موضوع پرونده بستگی دارد و به صورت توافقی میباشد.
درصد موفقیت: 90 درصد در صورتی که دلایل و مدارک کافی در اختیار باشد.

 

وکیل ناصر عرب
وکیل ناصر عرب

1_ ناصر عرب

ناصر عرب وکیل پایه یک دادگستری، از اعضای کانون وکلای مرکز و قاضی بازنشسته دادگاه کیفری یک استان تهران میباشد. وی فوق لیسانس حقوق از دانشگاه شهید بهشتی تهران و یکی از وکلای خوب کیفری و جنایی تهران به شمار میرود. عرب همچنین سابقه 30 سال قضاوت را در کارنامه کاری خود داشته و چندین سال مستشار ویژه رسیدگی به جرائم قتل در تهران بوده است. امروزه این جرایم در صلاحیت مجتمع قضایی حاح قاسم سلیمانی ( مجتمع دادگاه های کیفری یک تهران) میباشد . به دلیل تجربه  و سابقه قضایی وی در رسیدگی به جرایم قتل عمدی و صدور آرای متعدد در این خصوص از عرب به عنوان یکی از بهترین وکیل قتل در تهران نام میبرند. وی در مقام وکالت نیز به شجاعت و دفاع حداکثری از موکلین خود مشهور میباشد.

 

شماره تماس: 09126050262

آدرس دفتر: تهران، بلوار مرزداران، خیابان فرشتگان، فرشته چهارم، پلاک 1

” حضور در دفتر فقط با هماهنگی قبلی میسر است.”

 

2­_ صابر فشافویه

صابر عرب وکیل پایه یک دادگستری با 15 سال سابقه وکالت، یکی از اعضای کانون وکلای تهران میباشد. وی فارق التحصیل دانشگاه علوم قضایی و از رتبه های برتر کانون وکلای مرکز میباشد. از ایشان با عنوان وکیل متخصص کیفری نام میبرند و به دلیل تجربه و سابقه  بالای وی در انجام پرونده های جنایی و کیفری، به صراحت میتوان وی را یکی از بهترین وکیل کیفری تهران دانست. وی در سال های اخیر وکیل پرونده های معروف کیفری در محاکم قضایی بوده است و در پرونده های کیفری با موضوع کلاهبرداری، فروش مال غیر، خیانت در امانت، جعل و استفاده از سند مجعول،  اختلاس، مواد مخدر قبول وکالت نموده است. فشافویه در سال های اخیر بیشتر وکیل ایرانیان مقیم حارج از کشور در دعاوی کیفری داخل ایران بوده است.

از دیگر پرونده های شاخص فشافویه موارد زیر را میتوان نام برد.

وکیل باند جعل و استفاده از سند مجعول در فروش اعضای بدن به اتباع خارجه

وکیل شرکت بازرگانی رایتک در شکایت کیفری از مامورین گمرک در پرونده واردات قطعات اتوموبیل از کره جنوبی

مشاور حقوقی در پرونده امنیتی اخذ 180 میلیون دلار ارز دولتی

 

شماره تماس مستقیم صابر فشافویه: 09125370071

آدرس دفتر شماره یک: تهران، بلوار میرداماد، روبروی آزمایشگاه مسعود، پلاک 349

آدرس دفتر شماره دو: تهران، بلوار مرزداران، خیابان نسیبه، خیابان گلستان، نبش گلستان ششم، پلاک 2

” مراجعه جضوری تنها با رزرو وقت امکان پذیر میباشد.”

 

زنده یاد وکیل غلامعلی ریاخی
زنده یاد وکیل غلامعلی ریاخی

3_ غلامعلی ریاحی

غلامعلی ریاحی وکیل عضو کانون وکلای دادگستری و از چهره های مشهور وکلای کیفری ایران میباشند. وی وکالت برخی از پرونده های جنجالی و معروف ایران را بر عهده داشتند و اغلب وکالت پرونده های مهم سیاسی کشور را قبول نمودند. ایشان متاسفانه در سال 1401 فوت شدند.  تعدادی از پرونده های پر صدا و صدایی که ایشان وکالت آن را بر عهده گرفتند به شرح زیر میباشد.

پرونده سیاسی امنیتی مه آفرید خسروی یکی از متهمین اختلاس سه هزار میلیاردی کشور

وکالت در پرونده سعید حجاریان متهم به اقدام علیه امنیت ملی کشور

قبول وکالت پرونده های فائزه هاشمی رفسنجانی

اعلام وکالت ازجراید و مطبوعات توقیفی کشور مانند روزنامه بهار، جامعه و ایران

 

وکیل مینو افشاری راد
وکیل مینو افشاری راد
4_ مینو افشاری راد

مینو افشاری راد وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای مرکز شهر تهران  و از اعضای هیات مدیره کانون وکلای مرکز میباشند. ایشان سابقه درخشانی در انجام پرونده های کیفری دارند و میتوان ایشان را بهترین وکیل کیفری زن تهران نامید. وی همچنین مولف کتای های حقوقی متعددی از جمله فرهنگ علوم سیاسی هستند. افشاری راد یکی از برجسته ترین وکلای زن در امور کیفری محسوب میشوند.

آدرس: خیابان ولیعصر، سه راه زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، پلاک 5

” حضور در دفتر وکالت صرفا با رزرو وقت انجام بپذیرد.”

 

وکیل محمد علی جداری فروغی
وکیل محمد علی جداری فروغی
5_ محمد علی جداری فروغی

محمد علی جداری فروغی ویکل پایه یک کانون وکلای مرکز، وکالت چهره های مطرح سیاسی و مطبوعاتی کشور را بر عهده داشته اند که معروف ترین آن پرونده ریحانه جباری است؛ دختر جوانی که در سال 1386 متهم به قتل شد و دلیل آن را دفاع از خود در برابر تجاوز جنسی اعلام کرد و کمپین های بین المللی متعددی در حمایت از وی تشکیل شد اما نهایتا در سال 1393 به جرم قتل عمد اعدام شد. یکی دیگر از پرونده های مشهور جداری فروغی پرونده سحر مهابادی است. دختری متهم به قتل عمد همسرش به دلیل دیرگیری در خیابان که نهایتا موفق به جلب رضایت اولیای دم شدند و مهابادی از قصاص نجات یافت.

آدرس دفتر: میدان ونک، اتوبان حقانی، ساختمان 38

” حاضر شدن در دفتر وکالت ایشان فقط با هماهنگی قبلی انجام شود.

 

محمد صالح نیکبخت
محمد صالح نیکبخت
6_ محمد صالح نیکبخت

محمد صالح نیکبخت وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز از وکلای باسابقه و مشهور عرصه وکالت دادگستری میباشند. معروف ترین پرونده کیفری ایشان وکالت از خانواده مهسا امینی است. وی در سال های اخیر بیشتر وکالت پرونده های سیاسی خبرنگاران کشور را بر عهده داشتند و عضو انجمن دفاع از حقوق زندانیان هستند و تمام تلاش خود را جهت احقاق حق موکلین خود مبذول داشته اند. از دیگر پرونده های کیفری نیکبخت میتوان به پرونده بسیاری از فعالان مدنی کشور و افراد سیاسی مانند محسن صفایی فراهانی ریاست فدراسیون فوتبال، محمد علی اطبحی معاون رییس جمهور، بهزاد نبوی و محمد عطریانفر اشاره نمود.

آدرس دفتر: خیابان بهشتی، بعد از خیابان پاکستان، شماره 237

 

وکیل فرزانه ابوالقاسمی
وکیل فرزانه ابوالقاسمی
7_ فرزانه سادات ابوالقاسمی

فرزانه سادات ابوالقاسمی وکیل پایه یک دادگستری، از اعضای کانون وکلا مرکز و مدیرعامل اتحاد وکلای جوان  یا همان اوج میباشند. ایشان فارق التحصیل ارشد رشته جزا و جرم شناسی و همچنین عضو کمیسیون انتشارات اتحادیه کانون های وکلای دادگستری (اسکودا)  و رییس هیات مدیره وکلای قانون نیز هستند. از دیگر سمت های ایشان میتوان به عضویت در کمیسیون حقوقی بنیاد امید ایرانیان و مدیر کمیسیون فرهنگ و هنر کانون وکلای تهران اشاره کرد. ابوالقاسمی کارشناس امور حقوقی  و یکی از وکلای موفق در پرونده های کیفری به حساب می آیند. پشتکار و همت در پیگیری مستمر پرونده از خصلت های مثال زدنی ایشان میباشد.

آدرس: خیابان گاندی، نبش خیابان هشتم، پلاک46

” مراجعه به دفتر صرفا با رزرو وقت امکان پذیر  میباشد.”

 

زنده یاد وکیل نعمت احمدی
زنده یاد وکیل نعمت احمدی
8_ نعمت احمدی

نعمت احمدی وکیل پایه یک، از اعضای کانون وکلای تهران در سال 1334 در شهر کرمان متولد شدند. احمدی بعد از انقلاب به تحصیل در رشته تاریخ مشغول شد و موفق به کسب دکترای تاریخ شد و به تدریس در دانشگاه پرداخت. وی وکالت اشخاص و چهره های سیاسی معروفی از جمله فیاض زاهد از اعضای ارشد حزب ملی و فیض اله عرب سرخی از اعضای مافقین را بر عهده داشت. ایشان همچنین وکیل سید ابراهیم نبوی و سعید رضوی فقیه بوده اند. نعمت احمدی سال های متمادی با نشریات متعددی مانند روزنامه سلام، شرق، آرمان، اعتدال همکاری داشت و وکالت مدیرمسئولان و سردبیران و اعضای تحریریه مطبوعات را قبول نمودند.

آدرس: چهار راه ولیعصر، روبروی پارک دانشجو

 

وکیل کامبیز نوروزی
وکیل کامبیز نوروزی
9_ کامبیز نوروزی

کامتیز نوروزی فعال رسانه ای،  دبیر بخش حقوقی انجمن صنفی  روزنامه نگاران ایران و استان  تهران و همچنین وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای مرکز میباشد. وی دارای مدرک دکترای حقوق خصوصی و کارشناس حقوقی رسانه و مدرس حقوق مطبوعات در دانشگاه است. ایشان همواره نظریات حقوقی خود را پیرامون مسایل روز ایران با مطبوعات و رسانه ها درمیان گذاشته اند. میتوان از نوروزی تحت عنوان یکی از بهترین وکلای مطبوعات و رسانه نام برد. وی همچنین از طرفداران سرسخت حفظ استقلال کانون وکلا میباشند.

 

 

وکیل نوش آفرین مجدزاده
وکیل نوش آفرین مجدزاده
10_  نوش آفرین مجدزاده

بانو نوش آفرین مجدزاده وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز و از اعضا و دبیران کمیسیون جوانان کانون وکلای مرکز میباشند. وی از گزینه های اصلی انتخابات کانون وکلای تهران و از معدود بانوان وکیل در نهادها و کمسیسون های داخلی  کانون وکلا هستند. ایشان یکی از وکلای بانو خبره در موضوعات کیفری در محاکم قوه قضاییه به شمار میروند.

 

چکیده

 وکالت در دعاوی کیفری به دلیل مجازات قانونی آن که شامل قصاص، دیه، حبس، شلاق، وجزای نقدی است، از حساسیت بالایی برخوردار میباشد. سهل انگاری و عدم دفاع مناسب و یا تنظیم شکواییه نادرست، عواقب و تبعات سنگین جبران ناپذیری برای افراد در پی خواهد داشت. به خصوص نقش وکیل در پرونده قتل عمدی یا قتل غیر عمدی بسیار پر رنگ تر میباشد و مراجعه به بهترین وکیل ایران میتواند جان یک انسان بی گناه را نجات دهد لذا شدیدا توصیه میگردد اولا در انتخاب بهترین وکیل کیفری تهران کوشا باشید و ثانیا از ابتدای شکایت در مرحله ی دادسرا و تحقیقات مقدماتی، کلیه امور مرتبط با آن را به وکیل متخصص کیفری بسپارید.

 

 

97

امتیاز کاربران: 4.89 ( 6 رای)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا