بهترین وکیلدعاوی بین المللی
موضوعات داغ

بهترین وکیل بین المللی تهران

بهترین وکیل بین المللی تهران، بهترین وکیل بین المللی ایران، شماره وکیل بین المللی

بهترین وکیل بین المللی در تهران چه خصوصیت متمایزی از سایر وکلا دارد؟

بهترین وکیل بین المللی تهران چه ویژگی منحصر به فردی دارد؟ در جواب باید گفت بهترین وکیل تهران که حوزه فعالیت اش خارج از مرزهای ایران باشد وکیل امور بین المللی گویند. به زبان ساده وکیلی را که به حقوق بین الملل، کنوانسیون ها، معاهدات و داوری بین المللی آشنایی دارد وکیل متخصص بین المللی می نامند. در عرف وکیل خوب بین المللی تهران، وکیل پایه یک دادگستری است که وکیل ایرانیان خارج از کشور است. وی علاوه بر تسلط بر قوانین حقوقی ایران به قوانین حقوقی سایر کشورها اشراف کامل دارد. بهترین وکیل بین المللی در ایران می تواند علیه شرکت ها و تجار خارجی در محاکم ایران و بالعکس طرح دعوا نماید. همچنین می تواند به دفاع از دعاوی بین المللی علیه موکلین خود در محاکم جهانی بپردازد.

جهت مشاوره حقوقی تلفنی با شماره وکیل بین المللی تماس حاصل فرمایید.

شماره همراه صابر عرب وکیل ایرانیان مقیم خارج از کشور : 09125370071

 

International-Lawyers

وکلای بین المللی در چه دوره های تخصصی شرکت می کنند؟

معمولا در قراردادهای خارجی، تجار و شرکت های ایرانی با اتباع خارجی بر سر الزامات قراردادی دچار اختلاف می شوند. اینجاست که نقش وکیل امور بین الملل در احقاق حق هرکدام از طرفین پر رنگ می شود. باتوجه به این که معمولا دعاوی بین المللی بر سر مبالغ هنگفت مالی است، اعطای وکالت به وکیل خبره بین المللی بسیار حائز اهمیت است. چرا که در صورت شکست در پرونده، خسارات جبران ناپذیری به موکلین متحمل خواهد شد. علاوه بر آن وکلای امور بین الملل می بایست به غیر از داشتن پروانه وکالت در ایران، دوره های خاصی را طی نمایند. وکیل امور بین المللی قوانین مختلف سایر کشورها را مطالعه نمایند تا موفق به اخذ مدرک لازم آن کشور برای طرح دعوا و وکالت در آن کشور خارجی شود.

 

International-Lawyer in tehran
International-Lawyer in tehran

 

اگر نیاز به مشاوره حقوقی دارید می توانید با شماره صابر عرب وکیل ایرانیان مقیم خارج از کشور تماس حاصل فرمایید.

شماره موبایل صابر عرب وکیل بین المللی : 09125370071

حق الوکاله وکیل بین المللی چگونه تعیین می شود؟

در مطالب قبل به این نکته اشاره شد که معمولا اختلافات در دعاوی بین المللی بر سر مبالغ پولی سنگین است. لذا معدود وکلایی هستند که علاوه بر دانش حقوقی و تسلط بر قوانین خارجی سایر کشورها قادر به طرح دعوا در محاکم بین المللی باشند. از همین روی اعلام وکالت در این نوع از پرونده ها نیازمند تسلط بر زبان کشور موردنظر، علم و اطلاع به قوانین و عرف کشور خارجی، آشنایی با روند پرونده ها در محکمه خارجی، اطلاع از تشریفات رسیدگی و بسیاری موارد دیگر است. بنا بر این دلایل حق الوکاله وکیل بین المللی بسیار بالا میباشد و به صورت توافقی و یا درصدی از مبلغ خواسته توسط طرفین محاسبه و تعیین می گردد.

 

 

وکیل بین المللی چه خدمات حقوقی به موکلین ارائه می کند؟

وکالت در دعاوی داوری بین المللی و ارجاع پرونده به داوری

ابطال رای داوری بین المللی در محاکم صالحه

وکیل مهاجرت

امور پناهندگی

وکیل کیفری بین المللی

وکیل دعاوی ایرانیان خارج از کشور شامل طلاق توافقی، طلاق از طرف مرد، طلاق از طرف زن، انحصار وراثت، فروش اموال منقول و غیرمنقول، تقسیم ترکه و غیره

اخذ وقت سفارت کشورهای اروپایی، کانادا، استرالیا و غیره

قبول وکالت اتباع و تجار ایرانی علیه تجار و شرکت های خارجی

اعلام وکالت شرکت های تجاری ایرانی علیه شرکت های خارجی

وکالت اتباع خارجی علیه اتباع و شرکت های ایرانی

اعلام قبولی وکالت در دادسرای امور بین الملل ایران

وکیل در دیوان بین المللی دادگستری لاهه

 

جهت مشاوره حقوقی بین المللی میتوانید با شماره صابر عرب تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس صابر عرب وکیل امور بین الملل : 09125370071

 

 

وکیل متخصص در امور بین المللی در چه پرونده هایی قبول وکالت میکند؟

قبول وکالت در دعاوی اختلافات قراردادی بین تجار ایرانی و خارجی در خصوص قراردادهای تجاری و الزامات قراردادی

وکالت در داوری بین المللی قراردادهایی که شرط داوری در آن درج شده است.

وکیل ملکی ایرانیان مقیم خارج از کشور در محاکم ایران مانند دعوای خلع ید، تخلیه ملک مسکونی و تجاری، دستور فروش زمین، ملک، آپارتمان، خلع ید ملک مشاعی

دعاوی خانوادگی ایرانیان مقیم خارج از کشور از جمله طلاق، طلاق توافقی، اخذ حضانت فرزند مشترک، مطالبه مهریه

پرونده  های ثبتی و مالیاتی ایرانیان خارج از کشور

 پرونده های مهاجرتی و پناهندگی اتباع ایرانی

دعوای ممنوع الخروجی و رفع ممنوع الخروجی ایرانیان مقیم خارج

 

اگر نیاز به مشاوره حقوقی بین المللی دارید می توانید با شماره صابر عرب وکیل ایرانیان خارج از کشور  تماس حاصل بگیرید.

شماره همراه صابر عرب وکیل اتباع خارجی : 09125370071

 

خدمات تخصصی بین المللی توسط وکلای سایت وکیل معروف:

ثبت شرکت، ثبت برند و اختراعات ایرانیان خارج از کشور

قبول وکالت در انجام طلاق یک طرفه، طلاق غیابی و طلاق فوری زوج های ایرانی خارج

وکالت در پرونده طلاق توافقی توسط وکلای بین المللی توسط کنسولگری ایران بدون حضور زوجین در سریع ترین زمان ممکن

اعلام وکالت در دعاوی خانواده من جمله مطالبه مهریه، توقیف مهریه، وصول مهریه ایرانیان مقیم خارج

تهیه و تنظیم انواع قراردادهای خارجی به زبان انگلیسی مطابق قوانین تجارت بین المللی

اعلام وکالت در دعوای گواهی انحصار وراثت و تقسیم ترکه اموال و مستغلات ایرانیان خارج نشین

دعوای گرفتن حضانت فرزند مشترک از زوج و یا زوجه

وکالت در شکایت های تجار ایرانی علیه تجار خارجی و بالعکس در دادسرای امور بین الملل تهران ناحیه 20

قبول داوری در اختلافات قراردادی بین المللی که به داوری ارجاع شده است.

قبول وکالت از اتباع خارجی علیه تجار و شرکت های ایرانی در محاکم داخل ایران

 

جهت مشاوره حقوقی در امور بین الملل با شماره صابر عرب تماس بگیرید.

شماره موبایل صابر عرب وکیل تهران : 09125370071

 

کانون بین المللی وکلا  IBA ( اتحادیه بین المللی وکلای دادگستری)

در سال 1947 کانون وکلای بین المللی با وکلای 35 کشور با شعار صدای جهانی حرفه حقوق در شهر نیویورک آمریکا تاسیس شد و در حال حاضر بیش از صد هزار وکیل و 189 کانون وکلا به عضویت آن درآمدند. دفتر مرکزی آن در شهر لندن انگلیس واقع شده است و وکلای ایرانی بسیاری نیز عضو این کانون هستند. کانون بین المللی وکلا در شهرهای واشنگتن دی سی و سئول کره جنوبی و سائوپائولو برزیل دفتر منطقه ای دارد. وکلای دادگستری و کانون های وکلا کشورها و حقوقدانان جهانی به عضویت این کانون در آمده اند. کانون وکلای دادگستری های ایران اسکودا در سال 1329 در این کانون عضو شده است و این کانون در بیانه ای به زبان فارسی از استقلال کانون وکلا دفاع نموده و خواستار جلوگیری از موارد نقض استقلال حرفه ای وکلا شدند.

هدف آی بی ای آموزش های حقوقی و حرفه ای وکلا و ارتقای این حرفه در سطح کشورها و تبادل اطلاعات حقوقی و قانون بین وکلای کشورهای جهان می باشد. کانون وکلای بین المللی همچنین دوره های آموزشی برای وکلا تدارک دیده اند و بستر مناسبی برای وکلای بین المللی کلیه کشورهای جهان فراهم نموده است تا به تبادل نظر و شرکت در همایش ها و جلسات کانون نمایند. عضویت در آی بی ای به دو صورت عضویت کامل و عضویت عمومی تقسیم بندی میشود که هر کدام هزینه ای جدا دارد.

انواع حقوق بین المللی:

در یک دسته بندی کلی حقوق بین الملل به حقوق بین الملل عمومی و حقوق بین الملل خصوصی تقسیم می گردد. حقوق بین الملل عمومی مجموعه قوانین و مقرراتی است که روابط حقوقی کشور ها و سازمان های بین المللی را قانونمند می نماید.حقوق بین الملل عمومی خود به دو دسته منابع اصلی و منابع فرعی تقسیم بندی می شوند. منابع اصلی شامل معاهدات بین الملل، عرف بین الملل؛ اصول کلی حقوقی یا همان اصول عمومی حقوق است و از جمله منابع فرعی میتوان به آرای قضایی بین المللی و دکترین حقوق، اصل انصاف و قواعد آمره بین المللی و قواعد بنیادین حقوق بشری اشاره نمود.

در حقوق بین الملل خصوصی مجموعه قوانینی است که روابط حاکم بر افراد حقیقی و اشخاص و اتباع کشورها از منظر صلاحیت قوانین و محاکم در سطح جهانی نظام بند می نماید. حقوق بین الملل خصوصی خود به دو دسته قواعد ماهوی و قواعد شکلی تقسیم میشوند. منظور از قوانین ماهوی مجموعه مقرراتی است که مربوط به رفع تعارض هستند و مربوط به تقسیم بندی جغرافیایی و وضعیت حقوقی اتباع خارجه میباشد. قوانین شکلی نیز صرفا به صلاحیت محاکم کشورها و تشخیص قانون حاکم بر رسیدگی اشاره دارند.

برای مشاوره حقوقی می توانید با صابر عرب وکیل امور بین الملل ارتباط برقرار کنید. 

شماره همراه صابر عرب وکیل دعاوی بین المللی : 09125370071

 

شباهت های حقوق بین الملل عمومی و خصوصی:

هر دو وصف بین الملل دارند و در واقع متمایز از حقوق داخلی کشورها میباشند.

در برخی از منابع دارای اشتراکاتی هستند مانند قوانین داخلی

در مراجع صالح به رسیدگی در بعضی موارد مشترک هستند

 

تفاوت های حقوق بین الملل عمومی و خصوصی:

اختلاف در موضوع رسیدگی؛ با این توضیح که حقوق بین الملل عمومی روابط کشورها و سازمان های کشورهای جهان را قانون مند می نماید ولی حقوق بین الملل خصوصی روابط اتباع کشورها با یکدگیر را سازماندهی می کند.

اختلاف در منابع به نحوی که حقوق داخلی کشورها بدنه حقوق بین الملل خصوصی را شکل می دهند اما حقوق بین الملل عمومی عمدتا از منابعی مانند کنوانسیون های جهانی و معاهدات بین الملل پیروی می کند.

تفاوت در مبنای تشکیل یعنی حقوق بین الملل خصوصی را اراده یک کشور بنا می نماید ولی حقوق بین الملل عمومی زاییده تصمیم و اجماع چندین کشور می باشد.

تفاوت در مرجع رسیدگی به اختلاف؛ با این شرح که دادگاه صالح به اختلافات جهانی معمولا دیوان بین المللی دادگستری است اما به اختلافات حقوق بین الملل خصوصی معمولا در محاکم داخلی کشورها رسیدگی می شود.

اختلاف در ضمانت اجرا؛ چرا که حقوق بین الملل خصوص دارای ضمانت اجرای کامل و مشخص می باشد که از طریق قوه قهریه محاکم اجرا می شود اما ضمانت اجرای حقوق بین الملل عمومی نامشخص و ناقص است. چرا که حقوق بین الملل عمومی روابط و اختلافات کشورها را نظم می بخشد و ضمانت اجرای قوی برای کشورها در اکثر موارد وجود ندارد.

 

نتیجه گیری:

بهترین وکیل بین المللی تهران می بایست در وهله اول به قوانین داخلی کشور ایران تسلط کامل داشته باشد و بعد از مطالعه قوانین سایر کشورها و اشراف به معاهدات و کنوانسیون های بین المللی، به درجه وکیل متخصص بین المللی نائل گردد. وکیل خوب بین المللی می تواند دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی و سایر دعاوی حقوقی ایرانیان خارج از کشور را در محاکم صالحه ایران به سرانجام برساند. وی همچنین توانایی طرح دعوای حقوقی علیه تجار و اتباع کشورهای خارجی در ایران را طبق شرایطی دارا می باشد. وکیل متخصص بین المللی قادر است رای محکومیت اتباع خارجی در دادسرای امور بین الملل ناحیه 20 تهران را اخذ نماید. قبل از هر اقدامی با وکیل ایرانیان مقیم خارج از کشور مشاوره تلفنی رایگان انجام دهید.

97

امتیاز کاربران: 5 ( 7 رای)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا