بهترین وکیلدعاوی خانواده
موضوعات داغ

بهترین وکیل خانواده تهران

بهترین وکیل خانواده تهران، شماره موبایل وکیل متخصص خانواده، وکیل خوب خانواده

بهترین وکیل خانواده تهران چه شاخصه ویژه ای دارد؟!

بهترین وکیل خانواده تهران به شما کمک خواهد کرد که با آرامش خاطر و بدون حضور شما در دادگاه های خانواده موفق به گرفتن رای مثبت شوید. در واقع با اعطای وکالت به وکیل متخصص خانواده تهران، بدون نیاز به حضور شما در راهروهای پیچ در پیچ دادگاه و حتی بدون شرکت در هیچکدام از جلسات رسیدگی، نتیجه مطلوب خود را کسب می نمایید. در شهرهای بزرگ مانند تهران که هزاران وکیل پایه یک دادگستری در آن فعالیت میکنند شناخت وکیل خوب خانواده تهران کار دشوار و طاقت فرسایی است. از این جهت در این گفتار ما تمام کوشش خود را به کار بسته ایم تا لیست پنج نفره بهترین وکیل خانواده ایران به همراه آدرس و شماره موبایل وکیل تهران را برای رفاه حال شما فراهم نماییم.

عناوین: وکیل خانواده، وکیل طلاق توافقی، وکیل آنلاین خانواده، وکیل متخصص خانواده، وکیل دعاوی خانواده.
مهارت ها: نظیم دادخواست، مشاوره حقوقی خانواده رایگان، مشاوره تلفنی خانواده، مشاوره حضوری خانواده، مشاوره اینترنتی خانواده، تنظیم لایحه دفاعیه خانواده، مشاوره رایگان خانواده، مشاوره رایگان وکیل خانواده، مشاوره حقوقی خانواده، مشاور دادگاه خانواده، وکیل خانواده آنلاین.
شاخص های انتخاب: دانش حقوقی، فن بیان در جلسات دادگاه، توانایی لایحه نویسی، تجربه پرونده خانوادگی. آشنایی کامل به قانون حمایت از خانواده.
حق الوکاله: مبلغ با توجه به موضوع توسط طرفین تعیین میشود.
هزینه دادرسی: هزینه دادرسی دعاوی خانواده معمولا تا 500 هزار تومان است.
احتمال موفقیت در پرونده: در صورت وجود ادله اثباتی 97 درصد پرونده های مرتبط با امور خانوادگی با پیروزی بوده است.

 

صابر عرب
وکیل صابر عرب

1_ صابر عرب وکیل حرفه ای در دعاوی خانواده

صابر عرب دانش آموخته حقوق از دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری قوه قضاییه، کارآموز اسبق قضاوت و از وکلای پایه یک کانون وکلای تهران میباشد. وی از وکلای باسابقه در عرصه وکالت بوده که در موضوعات مختلف حقوقی از جمله دعاوی ملکی، دعاوی کیفری و دعاوی حقوقی مشغول به فعالیت است. ایشان همچنین سابقه انجام طلاق در امور خانوادگی را نیز در رزومه فعالیت های خانوادگی خود دارد. عرب در این سال ها، وکیل طلاق ایرانیان خارج از کشور بوده است و توانسته است پرونده طلاق خارجیان را از طریق کنسولگری ایران در کشور های مختلف انجام دهد.

از دیگر سوابق کاری عرب در حوزه خانواده میتوان به قبول وکالت در پروندهای مطالبه مهریه ایرانیان خارج از کشور، گرفتن حضانت فرزند مشترک، درخواست طلاق از طرف زن یا همان طلاق یک طرفه، درخواست طلاق از طرف مرد، اخذ شناسنامه و کارت ملی و پاسپورت برای اتباع خارجی و مطالبه نفقه زوجه و فرزندان اشاره نمود. به همین خاطر میتوان وی را بهترین وکیل طلاق تهران شناخت. لذا اگر به دنبال وکیل امور خانوادگی هستید میتوانید از طریق شماره همراه زیر با وی مشاوره حقوقی انجام دهید.

تلفن تماس: 09125370071

آدرس دفتر شماره 1: تهران، بلوار میرداماد، روبروی آزمایشگاه مسعود، پلاک 349

آدرس دفتر شماره 2: تهران، بلوار مرزداران، خیابان نسیبه، خیابان گلستان 6، پلاک 2

“حضور در دفتر صرفا با هماهنگی قبلی با وکیل میسر است”

 

 

وکیل میترا توانچه
وکیل میترا توانچه

2_ میترا توانچه وکیل دعاوی خانوادگی 

میترا توانچه وکیل پایه یک دادگستری و از اعضای فعال کانون وکلای مرکز شهر تهران میباشند. وی از سال 1380 موفق به اخذ پروانه وکالت دادکستری شده اند و اغلب وکالت امور خانوادگی را بر عهده داشته اند. ایشان فارق التحصیل رشته حقوق از داشنگاه تهران و فارق التحصیل کارشناسی ارشد در رشته حقوق بین الملل از دانشگاه شهید بهشتی است. وی همچنان فعال مدنی و پژوهشگر امور بانوان و چالش های آن ها میباشد.

توانچه همچنین مشاور عالی معاونت حقوقی و امور مجلس نهاد ریاست جمهوری و دارای پروانه میانجی گری قوه قضاییه است. وی ناشر کتب متعدد حقوقی و مقالات خانوادگی متعددی است. از جمله آن ها میتوان به مقاله نقش وکیل متخصص در تعامل با موکل، چالش های قانونی حقوق زنان، خشونت علیه زنان، فرزندخواندگی و شرایط قانونی آن نام برد. بی شک توانچه یکی از بهترین وکیل زن خانواده تهران به شمار میرود.

آدرس دفتر: خیابان بهار شمالی، روبروی اداره برق فردوسی، پلاک 219

” قبل از حضور در دفتر حتما با وکیل هماهنگ فرمایید.”

 

ali
علی فشافویه وکیل پایه یک دادگستری
3_ علی فشافویه

علی فشافویه وکیل پایه یک دادگستری و از اعضای کانون وکلای دادگستری مرکز شهر تهران میباشند. وی با سابقه ده سال وکالت یکی از وکلای خوب خانواده به حساب می آید که توانسته است پرونده های خانوادگی مختلفی را با موفقیت به سرانجام برساند. ایشان به پشتکار و پیگیری مستمر پرونده مشهور بوده و در پرونده طلاق توانسته است با اشنایی به قانون جدید طلاق توافقی در در سریعترین زمان ممکن رای طلاق را اخذ نماید.

از دیگر خصوصیات برجسته و متمایز فشافویه میتوان به دریافت حق الوکاله مناسب و اقساطی خانواده اشاره نمود. فشافویه در این سال ها در موضوعات امور خانواده، علاوه بر پرونده طلاق از طرف زوج و طلاق از طرف زوجه، پرونده های مطالبه مهریه، مطالبه نفقه و سایر موضوعات خانوادگی دیگر را هم با موفقیت انجام داده است. از همین روی میتوان وی را یکی از بهترین وکیل برای امور خانوادگی تهران قلمداد کرد.

شماره تماس: 09127241125

آدرس دفتر: میدان ازادی، ظلع جنوب شرقی میدان آزادی، ابتدای خیابان آزادی، کوچه نورانی، پلاک 4

“مراجعه حضوری تنها با هماهنگی قبلی با وکیل امکان پذیر میباشد”

 

وکیل سرور ثانی نژاد
وکیل سرور ثانی نژاد
4_ سرور ثانی نژاد

سرکار بانو سرور ثانی نژاد وکیل پایه یک دادگستری و از اعضای کانون وکلای مرکز و یکی از وکلای توانمند در مضوعات مختلف حقوقی از جمله دعاوی خانواده و طلاق میباشد. ایشان از سال 1391 به شغل شریف وکالت مشغول هستند. وی دارای مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه شهید بهشتی تهران هستند. وی مدیر مسئول موسسه حقوقی آسا در تهران و دارای گواهینامه بین المللی در اجلاس بانوان کار آفرین نیز هستند.

ثانی نژاد علاوه بر انجام موضوعات متعدد حقوقی، از بانوان وکیل فعال در  موضوعات خانوادگی به شمار میرود که توانسته است با دانش حقوقی خود بسیاری از پرونده های امور خانواده را با موفقیت انجام دهد.

آدرس دفتر: سعادت آباد، خیابان علامه طباطبایی، نبش کوچه هجدهم، برج علامه

” فقط با رزرو وقت در دفتر حاضر شوید.”

 

وکیل محسن قره داغی
وکیل محسن قره داغی
5_ محسن قره داغی

محسن قره داغی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری شهر اسلامشهر میباشند. وی یکی از وکلای موفق در حوزه دعاوی مربوط به مسایل خانوادگی هستند. وی در بحث امور خانوادگی به خصوص موضوع طلاق همواره سعی نموده اند که قبل از طرح دعوای طلاق و تنظیم دادخواست طلاق طرفین را به ادامه زندگی مشترک و انصراف از طلاق ترغیب نمایند که این امر یکی از ویژگی های تحسین برانگیز ایشان میباشد. قره داغی جدا از پرونده های خانوادگی در انجام سایر دعاوی حقوقی نیز تبحر دارد.

آدرس دفتر وکالت: تهران، اسلامشهر، کوچه طهماسبی، ساختمان باران، پلاک 16

“حضور فقط با رزرو وقت امکان پذیر است.”

 

چکیده:

همانطور که بیان گردید بهترین وکیل خانواده تهران معیارهای متعددی دارد که شاخت این توانایی ها به شما کمک خواهد کرد که وکیل خوب خانواده را به راحتی انتخاب نمایید. از جمله این توانایی ها میتوان به سواد و دانش حقوقی وکیل خانوادگی در طرح درست و اصولی دادخواست ها اشاره کرد.

وکیل متخصص خانواده تهران باید بتواند درخواست های خانواده را به صورت صحیح و اصولی مطرح نماید تا از اطاله دادرسی و اتلاف هزینه جلوگیری نماید. از مزایای استفاده از وکیل خبره خانوادگی میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

 عدم نیاز به حضور زوجین در جلسات دادگاه.

جلوگیری از تنش و نزاع در محاکم خانواده.

تنظیم اصولی و درست دادخواست توسط وکیل.

 صرفه جویی در وقت و هزینه دادرسی.

 عدم مواجه زن و شوهر با یکدیگر.

جریحه دار نشدن عواطف فرزندان مشترک و عدم آسیب روحی به فرزندان.

عدم شرکت طرفین در جلسات مشاوره خانواده.

انجام کلیه امور خانوادگی توسط وکیل.

تلاش وکیل جهت صلح و سازش میان زوج ها.

تحریر متن صلح نامه بین زن و شهر توسط وکیل.

گرفتن حکم در سریعترین زمان ممکن توسط وکیل حرفه ای خانواده.

مشاوره تلفنی رایگان خانواده با وکیل.

96

امتیاز کاربران: 4.89 ( 9 رای)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا