بهترین وکیلدعاوی ملکی
موضوعات داغ

بهترین وکیل ملکی تهران

لیست ده تا بهترین وکیل ملکی تهران

بهترین وکیل ملکی تهران چه تخصصی دارد؟!

شناخت ویژگی های بهترین وکیل ملکی تهران در پیشبرد پرونده ملکی افراد بسیار نقش کلیدی و اساسی دارا میباشد. امروزه به دلیل آمار رو به افزایش اختلافات ملکی، اعطای وکالت به وکیل خوب ملکی از مشکلات مبتلا به اشخاص میباشد. باید بدانید که دعاوی ملکی به دلیل گستردگی قوانین از پیچیده ترین دعاوی حقوقی به شمار می روند. لذا اعطای وکالت به وکیل متخصص ملکی آشنا به انواع قراردادهای ملکی در احقاق حق افراد نقش حیاتی دارد. در این نوشته شماره وکیل تهران به همراه آدرس وکیل املاک و اسامی بهترین وکیل ایران جهت اعطای وکالت معرفی گردیدند.

عنوان وکیل: وکیل متخصص امور ملکی. وکیل پایه یک دادگستری
مهارت وکیل: دانش حقوقی و تسلط بر قوانین جاری کشور و قوانین ملکی، آشنایی با قوانین ثبتی و شهرداری ها، فن بیان قوی، قدرت لایحه نویسی، قدرت استدلال قانونی، آشنایی با اصول قراردادنویسی، تجربه
موضوعات ملکی حقوقی: دعوای ملکی، دعاوی آپارتمان، دعاوی زمین، دعاوی الزام به تنظیم سند رسمی، دعوای الزام به اخذ پایان کار و صورتمجلس تفکیکی، دعوای تخلیه و خلع ید، دعوای تصرف عدوانی ملک، دعوای کمیسیون ماده 100 شهرداری ها، دعاوی مشارکت در ساخت، دعاوی ملکی علیه شهرداری ها، انعقاد انواع قراردادهای ملکی، دعوای الطال سند رسمی آپارتمان. فسخ قرارداد، تصرف عدوانی در دعاوی کیفری
حق الوکاله وکیل ملکی: بر اساس موضوع و پیچیدگی هر پرونده متغیر میباشد و به صورت توافقی تعیین میگردد.
درصد موفقیت وکیل ملک: درصد موفقیت وکلای معرفی شده در صورت وجود دلایل و مستندات کافی، بالای 90 درصد میباشد.

 

saber arab
saber arab

1_ صابر عرب

صابر عرب وکیل پای یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز و از مشهورترین وکیل تهران میباشد. عرب فارق التحصیل ارشد دانشکده علوم قضایی و خدمات اداری قوه قضاییه با سابقه کارآموزی قضاوت و از رتبه های برتر آزمون وکالت و آزمون استخدامی قضات میباشد. وی با داشتن پانزده سال سابقه وکالت حرفه ای در زمینه های مختلف از جمله دعاوی متعدد ملکی، یکی از بهترین وکیل ملکی تهران به حساب می آید. ایشان وکیل شرکت های معروف ساختمانی بوده و وکالت سازنده های معروف و مشهور برج های تهران در مناطق مختلف تهران به خصوص منطقه یک شهرداری تهران را بر عهده داشته اند. عرب توانسته است در پرونده های متعدد اختلافات مشارکت در ساخت پیروز شود.

از پرونده های ملکی عرب میتوان به موضوعاتی مانند وکیل الزام به تنظیم سند رسمی آپارتمان، الزام به اخذ پایان کار ساختمانی و صورتمجلس تفکیکی، وکیل سرقفلی ملک تجاری، وکیل تخلیه و خلع ید اماکن مسکونی و تجاری، خلع ید ملک مشاعی، اثبات مالکیت، دستور فروش مال مشاعی، پرونده کمیسیون ماده 100 شهرداری ها، فسخ و ابطال قرارداد رسمی آپارتمان و قولنامه، وکیل دعاوی ملکی مشارکت در ساخت و تنظیم انواع قراردادهای ملکی اشاره کرد.

شماره تماس صابر عرب: 09125370071

آدرس دفترشماره 1: میرداماد، روبروی ازمایشگاه مسعود، پلاک 349

آدرس دفتر شماره 2: بلوار مرزداران، خیابان نسیبه، نبش گلستان 6.پلاک 2

توجه داشته باشید حضور در دفتر فقط با هماهنگی و تعیین وقت قبلی میسر است.

 

 

صدبقه حجت پناه
وکیل پایه یک دادگستری

2_ صدیقه حجت پناه

سرکار خانم صدیقه حجت پناه وکیل پایه یک دادگستری و عضو هیات مدیره کانون وکلای مرکز هستند که از فعالان حقوق زنان به شمار می آیند. ایشان از بانوان معروف عرصه وکالت میباشند که در دوره ای به عنوان بازرس انتخابات سراسری اسکودا ( اتحادیه سراسری کانون وکلای دادگستری ایران ) انتخاب شدند. ایشان همچنین سابقه درخشانی در انجام امور ملکی دارند و به صراحت میتوان وی را یکی از بهترین وکیل ملکی زن تهران دانست.

آدرس دفتر وکالت: کارگر شمالی، خیابان پانزدهم، پلاک 50

 

اسماعیل مصباح اسکویی
اسماعیل مصباح اسکویی وکیل دادگستری

 

3_ اسماعیل مصباح اسکویی

اسماعیل مصباح اسکویی وکیل دادگستری و از اعضای سابق ادوار مختلف هیات مدیره کانون در سال 1320 در شهر تبریز به دنیا آمدند. تحصیلات آکادمیک خود را در دانشگاه تهران طی نمودند و بعد از اینکه به شغل شریف وکالت نایل گردیدند، به مدت 55 سال به حرفه وکالت مشغول شدند و از وی به عنوان با اخلاق ترین وکلای دادگستری نام میبرند. مصباح اسکویی نقد های متعددی به موسسات حقوقی که توسط افراد غیر وکیل اداره میشوند و اغلب ثبت نشده اند داشتند و صراحتا به افراد و وکلا هشدار دادند که ” مبادا گرفتار موسسات حقوقی غیر قانونی شوید”. ایشان همچنین از طرفداران استقلال کانون وکلای مرکز بودند و تلاش های بسیاری جهت استقلال کانون وکلا انجام دادند. بی شک وی یکی از وکلای جاویدان در عرصه وکالت خواهند ماند.

 

 

علیزاده طباطبایی
علیزاده طباطبایی وکیل دادگستری
4_ محمود علیزاده طباطبایی

محمود علیزاده طباطبایی وکیل دادگستری، از فعالان سیاسی و عضو حذب کارگزاران سازندگی ایران میباشند. ایشان همچنین عضو هیات مدیره کانون وکلای مرکز و از اعضای دوره اول شورای شهر تهران هستند. وی وکالت افراد مشهوری مانند وکالت از خانواده اکبر هاشمی رفسنجانی، میرحسین موسوی، سید محمد خاتمی و محمد عطریانفر را بر عهده داشتند. از دیگر پرونده های معروف علیزاده طباطبایی میتوان به قبول وکالت از محمد علی نجفی شهردار تهران در پرونده قتل همسر خود و وکالت از غنچه قوامی شهروند ایرانی بریتانیایی دستگیر شده در ایران اشاره کرد. ایشان به ندرت پرونده های ملکی قبول مینمایند و بیشتر وکالت پرونده های امنیتی و سیاسی را عهده دار میشوند.

آدرس دفتر: اوین، ولنجلک، خیابان کجویی، پلاک 131

 

حسین محمد نبی
حسین محمدنبی وکیل دادگستری
5_ حسین محمد نبی

حسین محمد نبی دکترای حقوق بین الملل و عضو کانون وکلای دادگستری و عضو هیات مدیره کانون وکلای مرکز میباشند. ایشان قاضی سابق دادگستری و عضو اسبق دادگاه انتظامی کانون وکلا بوده اند. محمد نبی همچنین وکالت وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران را بر عهده داشتند و در برهه ای مستشار دیوان عدالت اداری نیز بوده اند. ایشان یکی از چهره های ماندگار وکیل املاک در ایران میباشند.

از دیگر سوابق حرفه ای محمد نبی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

سفیر سابق ایران در کشور نیکاراگوئه

مشاور ارشد وزیر امور خارجه

مشاور حقوقی فدراسیون فوتبال

عضو کمیته داوری کانون وکلای بین المللی

 

آدرس دفتر: میدان محسنی، پاساژ آرش، طبقه دوم

 

کارن روحانی
کارن روحانی وکیل دادگستری
6_ کارن روحانی

دکتر کارن روحانی وکیل دادگستری و از اعضای ممتاز هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز دارای دکترای حقوق بین الملل و کارشناس مسایل حقوق بین الملل عمومی و حقوق بین الملل خصوصی میباشند. ایشان همچنین نائب رییس کانون وکلای دادگستری تهران و از اعضای هیات مدیره کانون وکلا هستند. وی همچنان دارای تالیفات حقوقی متعدد بوده و در انجام پرونده املاک تبحر مثال زدنی دارند.

 آدرس دفتر: تهران-خیابان شهید مطهری-نرسیده به جم-پلاک 282

 

 

ریحانه بهنامی
ریحانه بهنامی وکیل دادگستری
7_  ریحانه بهنامی

سرکار خانم ریحانه بهنامی وکیل پایه یک دادگستری، از معدود بانوان هیات مدیره کانون وکلای مرکز میباشند که در کمیسیون نظارت و بازرسی کانون وکلای مرکز فعال بوده و یکی از بهترین وکلای زن تهران در امور املاک و مستغلات به شمار میروند.

آدرس دفتر: خیابان سنایی، خیابان شهرود، پلاک 37

 

 

شاپور منوچهری
شاپور منوچهری وکیل دادگستری

 

8_ شاپور منوچهری

شاپور منوچهری وکیل پای یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز و در چند دوره از اعضای اصلی  هیات مدیره و نایب رییس کانون وکلای تهران بودند. ایشان چهره ای خوش نام در بین وکلا و از چهره های ماندگار حقوقی ایران میباشند. از دغدغه های فکری ایشان لایحه استقلال کانون وکلا بود و وی شدیدا معتقد بودند که کانون وکلا باید نهادی مستقل از قوه قضاییه باشد. این خصوصیت ایشان و اخلاق حرفه ای و دانش حقوقی بالای وی، باعث گردید حقوقدانان لقب استاد را برای ایشان به کار ببرند. تسلط ایشان به دعاوی ملکی و پرونده های مرتبط با املاک، زمین و مستغلات از منوچهری چهره ای شناخته شده ساخته است.

 

صمد زاهد پاشا
صمد زاهد پاشا وکیل دادگستری
9_ صمد زاهد پاشا

دکتر صمد زاهد پاشا وکیل پایه یک دادگستری، از وکلای نامی و خوش نام در عرصه وکالت میباشند ک دارای مدرک دکترا در رشته حقوق خصوصی میباشند. وی سال ها میدیریت داخلی کانون وکلای مرکز و در برهه ای سمت نایب رییس کانون وکلا را بر عهده داشتند. زاهد پاشا همچنین در انجام پرونده های تخصصی ملکی تجربه کافی داشته و یکی از وکلای شریف در تهران میباشند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان رازان، ساختمان رز

 

 

مونا ترابی
مونا ترابی وکیل دادگستری
10_ مونا ترابی

بانو مونا ترابی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز میباشند که دارای کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تهران با ده سال سابقه حرفه ای در وکالت هستند. ایشان همچنین مدیر مسئول موسسه حقوقی عدالت آریایی میباشند. وی از متخصصین وکالت در امور ملکی قلمداد میشوند و در کارنامه کاری ایشان وکالت انواع و اقسام پرونده های ملکی به چشم میخورد.

جمع بندی:

وکالت در پرونده های مربوط به املاک و مستغلات به دلیل گستردگی منابع حقوقی و قانونی جزء پرونده های سخت و زمان بر میباشند که لزوما میبایست توسط وکیل خبره املاک و متخصص در امور ملک مطرح شود و نیازمند تجربه و تبحر و سابقه دفاع در این موضوعات را دارد لذا اعطای وکالت به بهترین وکیل ملکی تهران میتواند پیروزی شما در پرونده را تا حدود زیادی تضمین نماید. توصیه میشود قبل از اعطای وکالت به وکیل ملک، از تسلط وکیل بر پرونده ملکی خود اطمینان حاصل نمایید. در صورت نیاز میتوانید با شماره وکیل ملکی تهران مندرج در این نوشته تماس بگیرید و از مشاوره وکیل متخصص ملکی و وکیل ملکی آنلاین بهره مند شوید.

97 درصد مفید بوده است.

لایک
امتیاز کاربران: 4.95 ( 19 رای)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا