بهترین وکیلدعاوی بین المللی
موضوعات داغ

بهترین وکیل ایرانی در تورنتو

the-best-iranian-lawyer-in-toronto

بهترین وکیل ایرانی در تورنتو را بهتر بشناسید.

بهترین وکیل ایرانی در تورنتو، همان وکیل پایه یک دادگستری ایران و عضو کانون وکلای مرکز شهر تهران می باشد. اگر نیازمند وکیل در ایران هستید و در شهر تورنتو کانادا اقامت دارید باید از طریق کنسولگری ایران در تورنتو به بهترین وکیل در ایران وکالت کنسولی بدهید. برای شروع ابتدا باید وکیل متخصص مرتبط با پرونده خود را شناسایی نمایید. برای مثال در صورتی که در ایران پرونده ای ملکی دارید نمی توانید به وکیل متخصص خانواده در تهران وکالت بدهید و فقط می توانید از خدمات وکیل ملکی تهران بهره ببرید.

 همچنین ایرانیان ساکن خارج از کشور می توانند از خدمات حقوقی وکیل در تهران بهره ببرند و با وکیل ایرانیان مقیم خارج از کشور مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره آنلاین داشته باشید. وکیل امور بین المللی تجربه و سابقه وکالت از خارجی ها از طریق سفارت ها و کنسولگری جمهوری اسلامی در کانادا را دارد. حتما قبل از هر اقدامی، با وکیل متخصص در تهران، مشاوره حقوقی از طریق واتس اپ و یا مشاوره اینترنتی انجام دهید.

سایت وکیل معروف
سایت وکیل معروف

برای مشاوره حقوقی واتس اپ می توانید با شماره صابر عرب وکیل پایه یک دادگستری در تورنتو تماس بگیرید.

شماره وکیل  09125370071

جدول انتخابی بهترین وکیل ایرانی در تورنتو:

عناوین: وکیل پایه یک دادگستری ایران، مشاور حقوقی در ایران، وکیل رسمی ایرانی در تورنتو، وکیل ایرانی در تورنتو، وکیل در تورنتو
شاخه حقوقی: دعاوی حقوقی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، دعاوی بین المللی، دعاوی ملکی، دعاوی جرایم سایبری، دعاوی ارز دیجیتال و صرافی آنلاین، دعاوی انحصار وراثت و ارث
خدمت حقوقی: مشاوره حقوقی اینترنتی، تنظیم دادخواست در ایران، تهیه شکایت کیفری در ایران، تحریر لایحه دفاعی دادگاه، اعلام وکالت ایرانیان در محاکم تورنتو
مهارت وکیل: فن بیان قوی، استدلال و استنتاج مواد قانونی، تبحر در لایحه نویسی، تجربه و سابقه، معروف بودن وکیل
درصد موفقیت وکیل: با وجود اسناد و دلایل کافی، 90 درصد با برد همراه بوده است.
حق الوکاله: به صورت توافقی تعیین می شود.

 

saber arab
saber arab

صابر عرب وکیل ایرانی در تورنتو :

وکیل صابر عرب دانشجوی رشته حقوق از دانشکده علوم قضایی و خدمات اداری قوه قضاییه ایران و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز شهر تهران می باشد. وی وکیل پایه یک دادگستری است که در کارنامه وکالتی ایشان، کارآموزی شغل قضاوت نیز مشاهده می گردد. عرب از سال 1390 به صورت تخصصی به حرفه وکالت مشغول بوده است و موفق به پیروزی در انواع پرونده های حقوقی شده است و یکی از معروف ترین وکیل ایران به شمار می رود.

عرب به صورت تخصصی وکالت ایرانیان مقیم خارج از کشور را می پذیرد و در سال های اخیر وکیل تجار معروف ایرانی و خارجی و نیز شرکت های تجاری بزرگ در ایران بوده است. وی در موضوعات متعدد حقوقی مانند دعاوی ملکی، دعاوی حقوقی، دعاوی کیفری و بین المللی تبحر دارد. باید بدانید به دلیل این که بیشتر موکلین عرب ساکن خارج از کشور هستند لذا وی را میتوان یکی از موفق ترین وکیل بین المللی در تهران دانست.

 پرونده های مهم و معروف صابر عرب در محاکم داخلی و خارجی:

وکیل شرکت پارت نیرو در دعوای شرکت اماراتی و شرکت عمانی

وکالت از شرکت بازرگانی رایتک در امور واردات باتری اتوموبیل از کشور کره جنوبی

اعلام وکالت در پرونده  باند پیوند غیر قانونی کلیه به اتباع عراقی

مشاوره حقوقی در رابطه با گرفتن سند رسمی مالکیت برج پارمیس در الهیه

مشاور حقوقی در پرونده امنیتب سیاسی 185 میلیون دلار ارز یارانه ای

وکالت و انجام مشاوره به شرکت های بازرگانی کانادایی و تجاری ایرانی در کانادا

قبول وکالت در امور کلاهبرداری ارز دیجیتال و صرافی های آنلاین در داخل کشور

فعالیت در پرونده جرائم متعدد سایبری و اینترنتی خارج و داخل کشور

قبول مشاوره و وکیل ایرانی در لندن

قبول داوری بین الملی در خصوص اختلافات بین تجار ایرانی و کانادایی

اجرای رای خارجی در محاکم دادگستری در ایران

شماره موبایل: 09125370071

آدرس دفتر شعبه یک: بلوار میرداماد، روبروی آزمایشگاه مسعود، پلاک 349

آدرس دفتر شعبه دوم: بلوار مرزداران، خیابان نسیبه، خیابان گلستان ششم، نبش گلستان ششم، پلاک 2

حتما قبل از حضور در دفتر وکیل با ایشان هماهنگ نمایید.

 

سایت وکیل معروف مرجع معرفی بهترین وکیل تهران
سایت وکیل معروف مرجع معرفی بهترین وکیل تهران

برای مشاوره حقوقی آنلاین می توانید با وکیل پایه یک دادگستری صابر عرب تماس بگیرید.

شماره تماس مستقیم وکیل:  09125370071

 

برترین وکیل ایرانی در تورنتو چه دعاوی ملکی را قبول می نماید؟

در همه جای دنیا دعاوی امور ملکی از سخت ترین و پیچیده ترین دعاوی محاکم دادگستری است. دلیل این دشواری،  تنوع گسترده قوانین ملکی و تعدد قوانین ثبتی و  قوانین شهرداری ها می باشد. به دلیل اعتبار یخشیدن به مالکیت اشخاص حقیقی و حقوقی، مقررات متعددی در راستای ثبت املاک در اداره ثبت لحاظ شده است. باید بدانید جهت ساخت یک آپارتمان از صفر تا صد، قوانین ملکی گسترده ای باید از سوی سازنده، رعایت شود. مقرراتی چون، درخواست صدور پروانه ساخت از شهرداری، رعایت قوانین و مقررات ساختمانی مطابق جواز ساخت آپارتمان ها، صدور پایان کار، صورتمجلس تفکیکی و نهایتا صادر شدن سند تک برگی مالکیت. با این توضیحات صرفا بهترین وکیل ملکی تهران می تواند با استناد به مجموعه قوانین مرتبط با املاک و مستغلات، و با تجربه خود، موفق به برد در پرونده شوند.

موفق ترین وکیل ایرانی در تورنتو معمولا  پرونده های ملکی دشوار را می پذیرند و در دعاوی امور ملکی متعدد از جمله خلع ید، خلع ید ملک مشارکتی، تصرف به نحو عدوانی، تخلیه املاک مسکونی، تخلیه املاک تجاری، تخلیه مغازه، دستور فروش امول شریکی، الزام به تنظیم سند رسمی آپارتمان، الزام به اخذ پایان کار، الزام به اخذ صورتمجلس تفکیکی مشاعات، ابطال سند رسمی ملک و آپارتمان، تحویل آپارتمان، مطالبه سرقفلی تجاری، مطالبه اجرت المثل ایام تصرف به وکالت می پردازند.

حق الوکاله بهترین وکیل ایرانی در تورنتو چند درصد خواسته است؟

باید بدانید اغلب بهترین وکلای ایرانی اختلافات مالی با مبالغ بالا را میپذیرند، و این دعاوی از دعاوی سخت و پیچیده به حساب می آیند لذا دستمزد بالایی وصول می نمایند. مطابق عرف میزان حق الوکاله وکیل و نحوه و چگونگی پرداخت آن توافقی است. دستمزد وکیل معمولا درصدی از موضوع خواسته که بین 10 الی 20 درصد است تعیین می گردد.

International-Lawyer
International-Lawyer

جهت مشاوره حقوقی آنلاین می توانید با وکیل پایه یک دادگستری صابر عرب تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس  09125370071

 

برترین وکیل ایرانی در تورنتو چه دعاوی کیفری را در ایران انجام می دهند؟

دعاوی کیفری و جنایی به آن دسته از دعاوی اطلاق می شود که  موضوع آن یکی از افعال مجرمانه قانون مجازات است و مطابق مواد قانون مجازات اسلامی، مجازات هایی از جمله اعدام، قصاص، حبس، شلاق برای آن جرایم تعیین گردیده است. به علت پیش بینی مجازات ها، همراه داشتن بهترین وکیل در پرونده کیفری در تهران برای حفظ حقوق اشخاص حیاتی است.

در موضوعاتی مانند جرم قتل عمدی، داشتن وکیل متخصص و کارکشته حکم مرگ و زندگی را دارد. به همین علت در برخی دعاوی کیفری و جنایی همانند بزه هایی که مجازات قانونی آن اعدام، قصاص و قطع عضو و یا حبس دائم است وجود وکیل در دادگاه کیفری یک الزامی شده است. در این پرونده ها اگر متهم توانایی مالی جهت انتخاب وکیل تعیینی نداشته باشد دادگاه از طرف متهم، جهت دفاع وکیل تسخیری مشخص می نماید. برترین وکلای ایرانی در موضوعات جنایی معمولا پرونده هایی مانند قتل عمد، کلاهبرداری، اختلاس، ارتشا، خیانت در امانت و جرایم سیاسی و مطبوعاتی را جهت دفاع قبول می کنند.

بهترین وکیل ایرانی در تورنتو در دعاوی حقوقی چه خدماتی ارائه می کند؟

 دعاوی حقوقی  جزء دعاوی تخصصی محاکم داخلی و خارجی است. موضوع اختلافات حقوقی اغلب مالی و پولی است. مثال بارز آن، مطالبه وجه مطابق سند عادی است که دعوایی حقوقی قلمداد می شود. از نمونه پرونده های حقوقی می توان به مطالبه وجه چک، مطالبه وجه سفته، مطالبه طلب طبق سند عادی، الزام به ایفای تعهدات قراردادی، الزام به تنظیم سند رسمی ملک و مستغلات، ابطال سند مالکیت، استرداد ثمن مبایعه نامه، فک رهن، مطالبه خسارت، مطالبه تاخیر تادیه، اثبات مالکیت، تقسیم ترکه، مطالبه سهم الارث ورثه، مطالبه اجور معوقه اجاره نامه، استرداد سند، اخذ گواهی انحصار وراثت، بطلان اجاره، فسخ و بطلان قرارداد اشاره کرد.

سایت وکیل معروف
سایت وکیل معروف

جهت مشاوره حقوقی آنلاین می توانید با وکیل پایه یک دادگستری صابر عرب تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس  09125370071

وکیل متخصص خانواده در دعاوی خانوادگی چه تبحری دارد؟

پرونده های اختلافات خانوادگی یکی از مرسوم ترین دعاوی دادگاه ها در ایران است. در پیروزی در این قسم از پرونده ها تجربه و تخصص حرف اول را می زند. از دعاوی رایج خانواده می توان به طلاق یک طرفه از طرف زوجه، طلاق از طرف مرد یا زوج، طلاق غیابی، طلاق توافقی زوجین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه زن، مطالبه نفقه فرزندان، مطالبه اجرت المثل ایام زندگی مشترک زوجین، تمکین اعم ازعام و خاص، گرفتن حضانت فرزند از مادر، گرفتن حضانت فرزند از پدر، حذف نام همسر از شناسنامه اشاره کرد. موفق ترین وکیل خانواده تهران با تخصص خود امور خانوادگی قادر است در سریع ترین زمان، رای مثبت را در پرونده اخذ نماید. همچنین وکیل طلاق توافقی در تهران می تواند طلاق ایرانیان مقیم خارج را به صورت غیابی و با وکالت کنسولی اخذ نماید.

سایت وکیل معروف مرجع معرفی بهترین وکیل تهران
سایت وکیل معروف مرجع معرفی بهترین وکیل تهران

جهت مشاوره حقوقی آنلاین می توانید با وکیل پایه یک دادگستری صابر عرب تماس بگیرید.

شماره تماس  09127241125

 

چکیده:

بهترین وکیل ایرانی در تورنتو در انواع موضوعات حقوقی مانند دعاوی حقوقی، ملکی، کیفری و خانوادگی به موکلین یاری می رساند. پر واضح است که برترین وکیل در ایران می بایست در کارنامه حرفه ای خود وکالت در موضوعات مختلف حقوقی را داشته باشد. و اکثر پرونده های خود را برده باشد. در غیر این صورت نمی تواند در دفاع از شما موفق باشد و رای مدنظر موکل را اخذ نماید. لذا نقش وکیل متخصص در احقاق حقوق موکلین بسیار اساسی و مهم می باشد. در واقع بدون انتخاب وکیل خبره و کارکشته نمی توان به پیروزی در پرونده خوش بین بود. باید بدانید که شناخت مهارت و تخصص بهترین وکیل ایرانی در تورنتو، پله نخست در موفقیت پرونده است. امروزه با تخصصی شدن مشاغل ، وکیل خوب در ایران نیز به صورت خاص صرفا در یک شاخه حقوقی وکالت می نمایند.

مطلب مهم بعدی که بایست مورد توجه قرار گیرد این که باید به سابقه وکیل در انجام موضوعات مرتبط با پرونده خود دقت نمایید. با این توضیح که وکیل مدنظر شما در گذشته تجربه و سابقه وکالت در آن پرونده ها را داشته است یا خیر؟از همین روی توصیه می گردد بدون همراهی وکیل حرفه ای در محاکم داخلی و خارجی و داوری بین المللی حاضر نشوید و حتما با وکیل پایه یک دادگستری متخصص در ایران مشاوره آنلاین انجام دهید.

امتیاز کاربران: 3.55 ( 1 رای)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا