بهترین وکیلدعاوی بین المللی
موضوعات داغ

بهترین وکیل ایرانی در لندن

بهترین وکیل ایرانی لندن، بهترین وکیل ایرانی در انگلیس

بهترین وکیل لندن را چگونه پیدا کنیم؟

بهترین وکیل لندن، وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای مرکز در کشور ایران است. اگر شما نیز در محاکم ایران یا محاکم انگلیس پرونده حقوقی دارید و به دنبال وکیل حقوقی تهران و یا وکیل حقوقی در شهر لندن انگلیس هستید باید به این نکته توجه کنید که نخست باید بدانید وکیل مناسب شما در چه پرونده هایی تبحر و مهارت دارد. به عنوان مثال اگر در ایران پرونده خانوادگی دارید شما قادر نخواهید بود که از خدمات وکیل ملکی تهران یا وکیل کیفری تهران جهت پیروزی در پرونده خود بهره بگیرید و قطعا شما باید به دنبال وکیل متخصص خانواده در تهران باشید تا در آن پرونده موفق شوید. از همین روی، شناخت تخصص وکیل تهران یا وکیل ایرانی در لندن، اولین سنگ بنا در اخذ رای است.

امروزه با تنوع و گستردگی منابع قانونی و حقوقی، وکیل خوب در ایران به صورت ویژه در یک رشته خاص و به صورت تخصصی به وکالت می پردازند. نکته مهم دوم تجربه وکیل در سابقه انجام آن موضوع خاص وکالتی است. اگر شما هم جزء آن دسته از ایرانیان مقیم خارج از کشور هستید که پرونده ملکی در ایران دارید و به دنبال وکیل متخصص ملکی در ایران هستید می بایست از خدمات حقوقی وکیل وکیل بین المللی در ایران استفاده نمایید. وکیل بین الملل سابقه وکالت خارجی ها از طریق سفارت و کنسولگری جمهوری اسلامی در ایران را دارد. توصیه می شود قبل از هر عمل قانونی، با وکیل متخصص ایرانی در لندن مشاوره حقوقی از طریق واتس اپ و یا مشاوره آنلاین اینترنتی انجام دهید.

 

بهترین وکیل ایرانی در لندن
بهترین وکیل لندن

برای مشاوره حقوقی واتس اپ می توانید با شماره صابر عرب وکیل پایه یک دادگستری در لندن تماس بگیرید.

شماره وکیل: 9125370071 98+

جدول معیار انتخاب بهترین وکیل ایرانی مقیم لندن:

عنوان وکیل: وکیل پایه یک دادگستری ایران، مشاور حقوقی در ایران، بهترین وکیل در لندن، بهترین وکیل ایرانی در لندن، بهترین وکیل ایرانی در انگلیس، وکیل در لندن، وکیل در انگلیس، وکیل رسمی انگلیس.
رشته حقوقی: دعاوی حقوقی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، دعاوی بین المللی، دعاوی ملکی، دعاوی جرایم سایبری، دعاوی ارز دیجیتال و صرافی آنلاین.
خدمات: مشاوره حقوقی اینترنتی، تنظیم دادخواست در ایران، تهیه شکایت کیفری در ایران، تحریر لایحه دفاعی دادگاه، اعلام وکالت در پرونده دادگستری انگلیس، اعلام وکالت در پرونده لندن، املاک، جنایی، جرایم رانندگی، خانواده، مهاجرت.
مهارت خاص وکیل: فن بیان قوی، استدلال و استناد ماده های قانونی، تبحر در لایحه نویسی، تجربه و سابقه، معروف بودن وکیل.
درصد برد وکیل: در صورت وجود ادله اثباتی کافی، 95 درصد با برد همراه بوده است.
حق الوکاله وکیل: به موضوع پرونده در دادگستری لندن بستگی دارد و توافقی است.

 

صابر عرب وکیل پایه یک دادگستری مرکز
وکیل صابر عرب بهترین وکیل لندن

صابر عرب معروف ترین وکیل تهران:

صابر عرب فارق التحصیل حقوق از دانشکده علوم قضایی و خدمات اداری قوه قضاییه و از اعضای کانون وکلای مرکز می باشند. وی وکیل پایه یک دادگستری تهران است که در کارنامه حرفه ای ایشان، سابقه کارآموزی قضاوت در محاکم ایران نیز مشاهده می شود. ایشان از سال 1391 به صورت تخصصی در حوزه های وکالت مشغول به فعالیت است و در بسیاری از پرونده های مشکل و سخت پیروز شده است. لذا اکثرا موکلین، عرب را یکی از بهترین وکیل ایرانی در لندن می شناسند.

عرب تجربه وکالت ایرانیان مقیم خارج و همچنین وکالت از تجار ایرانی و خارجی و نیز شرکت های تجاری بزرگ در ایران را قبول نموده اند. ایشان در موضوعات متعدد حقوقی تبحر دارند. گفتنی است بیشتر موکلین عرب ساکن خارج از کشور و شهر لندن هستند لذا از وی به عنوان وکیل بین المللی و وکیل ایرانیان مقیم لندن نام می برند.

 پرونده های جنجالی و معروف صابر عرب در محاکم بین المللی:

وکیل شرکت پارت نیرو جمهموری اسلامی ایران در دعوای شرکت اماراتی و شرکت عمانی

وکالت از شرکت بازرگانی رایتک در امور واردات باتری اتوموبیل به کشور

اعلام وکالت در پرونده  باند پیوند غیر قانونی کلیه به اتباع عربی کشورهای حوزه خلیج فارس

مشاوره حقوقی در خصوص اخذ سند مالکیت برج پارمیس الهیه

مشاور حقوقی در پرونده امنیتی 185 میلیون دلار ارز سهمیه ای

وکالت و انجام مشاوره به شرکت های بازرگانی و تجاری ایرانی

قبول وکالت در امور کلاهبرداری ارز دیجیتال و صرافی های آنلاین داخل کشور

فعالیت در پرونده جرائم متعدد سایبری و اینترنتی خارج و داخل کشور

قبول مشاوره و وکالت ایرانی های مقیم لندن

قبول داوری بین الملی در خصوص اختلافات بین تجار ایرانی و انگلیسی

اجرای رای خارجی در محاکم دادگستری در ایران توسط بهترین وکیل ایرانی در لندن

چنانچه در شهر های دیگری مانند سیدنی استرالیا سکونت دارید و به دنبال وکیل متخصص در ایران هستید پیشنهاد می شود با بهترین وکیل ایرانی در سیدنی استرالیا مشاوره حقوقی انجام نمایید.

شماره وکیل: 9125370071 98+

آدرس دفتر شعبه یک: بلوار میرداماد، روبروی آزمایشگاه مسعود، پلاک 349

آدرس دفتر شعبه دو: بلوار مرزداران، خیابان نسیبه، خیابان گلستان ششم، نبش گلستان ششم، پلاک 2

قبل از حضور در دفتر با وکیل هماهنگ بفرمایید.

سایت وکیل معروف معرفی بهترین وکیل ایرانی در لندن
سایت وکیل معروف

جهت مشاوره حقوقی آنلاین می توانید با وکیل پایه یک دادگستری صابر عرب تماس حاصل فرمایید.

شماره وکیل: 9125370071 98+

 

معروف ترین وکیل ایرانی در لندن در دعاوی ملکی چه تخصصی دارد؟

دعاوی ملکی یکی از پیچیده ترین و مشکل ترین دعاوی حقوقی محاکم دادگستری به شمار می رود. علت این پیچیدگی، گستردگی قوانین متنوع املاک و تنوع قوانین ثبتی و  قوانین شهرداری ها است. همچنین بابت ساخت یک آپارتمان، قوانین ملکی گوناگونی وجود دارد که باید از سوی سازنده، رعایت شود مانند تشریفات درخواست پروانه و جواز ساخت از شهرداری مربوطه، صدور پروانه ساختمانی توسط شهرداری. لذا اعطای وکالت به بهترین وکیل ایرانی در لندن بسیار حائز اهمیت خواهد بود.

از دیگر موارد میتوان به رعایت قوانین ساختمانی مطابق پروانه و مجورز ساختمانی، صدور پایان کار شهرداری مطابق بخشنامه های شهرداری، عدم تخطی و عدم خلاف در ساخت بنا، صدور صورتمجلسه تفکیکی و نهایتا صادر شدن سند رسمی تک برگ مالکیت و ثبت ملک در دفتر املاک اداره ثبت تهران. لذا با توجه به مراحل متعدد ساخت املاک و مستغلات، پرونده های مرتبط با دعاوی ملکی نیز سخت و دشوار می باشد لذا صرفا بهترین وکیل ملکی تهران قادر است با شناخت و استدلال قوانین متععد در حوزه املاک و با سابقه خود، در پرونده های امور ملکی موفق ظاهر شود.

 

موفق ترین وکیل املاک در لندن در دعاوی املاک چه پرونده هایی را قبول می کند؟

بهترین وکیل ایرانی در لندن معمولا  پرونده های ملکی پیچیده را قبول می نمایند و در پرونده های رشته حقوق املاک مانند دعوای خلع ید ملک مسکونی، خلع ید املاک مشاعی، تصرف عدوانی و غاصبانه، تخلیه فوری ملک مسکونی، تخلیه فوری املاک تجاری، تخلیه مغازه، دستور فروش مال غیر منقول مانند آپارتمان، ملک، دستور فروش ملک مشارکتی، دعاوی الزام به تنظیم سند رسمی آپارتمان، دعوای الزام به اخذ پایان کار شهرداری ها، دعوای الزام به اخذ صورتمجلس تفکیکی املاک، دعوای الزام به تنظیم سند رسمی برج های مسکونی، دعاوی ابطال سند رسمی املاک و مستغلات، دعوای تحویل آپارتمان به خریدار، مطالبه سرقفلی مغازه در حقوق ایران، مطالبه مبلغ اجرت المثل ایام تصرف ملک و زمین، اعلام وکالت می نمایند.

 

حق الوکاله بهترین وکیل ایرانی در لندن چقدر است؟

باید بدانید که در اکثر مواقع بهترین وکلا در ایران اختلافات حقوقی و مالی سنگین را جهت وکالت، می پذیرند لذا به نسبت سختی کار و موضوع پرونده و میزان خواسته مالی، معمولا حق الوکاله بیشتری از سایرین دریافت می نمایند. مطابق عرف، حق الوکاله بهترین وکیل در انگلستان، 10 الی 20 درصد از مبلغ خواسته و به صورت توافقی تعیین می شود.

سایت وکیل معروف مرجع معرفی <yoastmark class=

جهت مشاوره حقوقی آنلاین می توانید با وکیل پایه یک دادگستری صابر عرب تماس حاصل فرمایید.

شماره وکیل 9125370071 98+

 

برترین وکیل کیفری در لندن چه پرونده هایی را انجام می دهند؟

پرونده های جنایی و کیفری در ایران افعال مجرمانه ای هستند که مطابق قانون مجازات اسلامی جرم انگاری شده اند. و طبق قانون مجازات اسلامی برای آن فعل و یا ترک قعل، مجازات هایی اعم از اعدام ( سلب حیات)، قصاص نفس، قصاص عضو، حبس تعزیری، شلاق حدی، شلاق تعزیری تعیین شده است. از همین روی انتخاب بهترین وکیل ایرانی در لندن پرونده های کیفری بسیار مهم و حائز اهمیت است. اهمیت وکیل خوب در امور کیفری در برخی موارد مانند پرونده قتل، حکم مرگ و زندگی را برای متهم ایفا می نماید. به همین علت مطابق قانون، حق داشتن وکیل در جرایمی که مجازات آن اعدام، قصاص و قطع عضو و یا حبس دائم است ضروری است. در صورتی که متهم توانایی مالی جهت انتخاب وکیل نداشته باشد دادگاه صالحه برای متهم، وکیل تسخیری تعیین می کند.

بهترین وکیل کیفری تهران اغلب پرونده های کیفری از جمله قتل عمدی، کلاهبرداری و تحصیل مال از طریق نامشروع، اختلاس کلان، ارتشا و رشا، خیانت در امانت و جرایم سیاسی و مطبوعاتی را می پذیرند. یکی دیگر از موضوعات مبتلا به در ایران جرائم کلاهبرداری سایبری و اینترنتی و ارز دیجیتال است.

بهترین وکیل ایرانی در لندن در دعاوی حقوقی چه موضوعاتی انجام می دهند؟

از تخصصی ترین پرونده های قوه قضاییه در ایران میتوان پرونده های حقوقی را نام برد. موضوع این پرونده ها اغلب اختلافات مالی و پولی است.  مثال بارز این پرونده ها مطالبه وجه چک است که در دسته دعاوی حقوقی جای دارد. ( البته در صورت صدور چک بلا محل، مشمول دعاوی کیفری می شود.) از نمونه های رایج دعاوی حقوقی می توان به مطالبه مبلغ چک، مطالبه وجه سفته و برات، مطالبه وجه بابت سند عادی بدهی، الزام های قراردادی، الزام به تنظیم سند رسمی ملک، دعاوی ملکی، دعاوی خودرو و زمین، ابطال سند مالکیت رسمی، استرداد وجه مبایعه نامه، مطالبه وجه التزام، فک رهن ملک، مطالبه خسارت قراردادی، مطالبه تاخیر تادیه پداخت، اثبات مالکیت املاک، دعاوی تقسیم ترکه و اخذ گواهی انحصار وراثت، استرداد چک، مطالبه سهم الارث متوفی، مطالبه اجور معوقه املاک مسکونی و تجاری و زمین، بطلان اجاره نامه، فسخ و ابطال قولنامه اشاره کرد.

سایت وکیل معروف معرفی بهترین وکیل لنذن
سایت وکیل معروف

جهت مشاوره حقوقی آنلاین می توانید با وکیل پایه یک دادگستری صابر عرب تماس حاصل فرمایید.

شماره وکیل 9125370071 98+

بهترین وکیل ایرانی در لندن در امور خانواده چه پرونده هایی را قبول می نمایند؟

پرونده های خانوادگی از رایج ترین دعاوی دادگستری است و برای پیروزی در  این پرونده ها دانش حقوقی و تجربه بسیار لازم است. وکیل متخصص خانواده در لندن می تواند در طیف وسیعی از موضوعات خانوادگی در اخذ رای به شما یاری دهند. از نمونه اختلافات متداول خانوادگی می توان به طلاق از طرف زن، طلاق از طرف مرد، طلاق غیابی، وکیل طلاق توافقی فوری، مطالبه مهریه زوجه، مطالبه نفقه زوجه، مطالبه نفقه فرزندان مشترک، مطالبه اجرت المثل ایام زندگی مشترک زوجه، تمکین عام و خاص، حضانت فرزندان مشترک، حذف نام همسر قبلی در شناسنامه اشاره نمود. بهترین وکیل خانواده تهران می تواند در کوتاه ترین زمان رای مطلوب شما را از محاکم انگلستان و یا ایران اخذ نماید.

سایت وکیل معروف مرجع معرفی بهترین وکیل تهران
سایت وکیل معروف

جهت مشاوره حقوقی آنلاین می توانید با وکیل پایه یک دادگستری صابر عرب تماس حاصل فرمایید.

شماره وکیل 9125370071 98+

 

جمع بندی:

بهترین وکیل ایرانی در لندن توانایی انجام مشاوره و اعلام وکالت در موضوعات حقوقی متعدد مانند دعاوی حقوقی، دعاوی ملکی، کیفری و خانوادگی در محاکم لندن و ایران را دارند. بی شک برترین وکیل ایرانی در انگلیس می بایست در کارنامه حرفه ای خود اخذ رای موفق در انواع و اقسام دعاوی حقوقی را داشته باشد. در صورتی که وکیل سابقه انجام آن موضوع خاص را نداشته باشد نمیتوان به وی اعتماد نمود و به برد در پرونده خوش بین بود. لذا انتخاب وکیل متخصص،اولین و مهم ترین مرحله جهت برد در پرونده است. از این روی به هیچ وجه بدون وکیل در دادگستری در لندن و یا محاکم ایران حاضر نشوید. و حتی الامکان از خدمات حقوقی و مشاوره وکیل متخصص بهره مند شوید.

 

امتیاز کاربران: 4.78 ( 2 رای)

1 دیدگاه

  1. سلام.بنده ساکن لندن هستم.
    یک زمین ورثه ای در شهر پرند هست.نیاز به یک وکیل هست برای فروش زمین و حواله زدن پول به انگلیس.
    آیا شما انجام می دهید؟ اگر انجام میدید هزینه و حق الوکاله شما چقدر است؟
    تشکر

    1. با سلام. بله یکی از خدمات حقوقی مجموعه وکیل معروف، انجام خدمات خرید و فروش ملک و مستغلات در ایران برای موکلین خارج از کشور می باشد. نمونه این پرونده ها موجود می باشد. شما می بایست ابتدا در سامانه میخک وابسته به وزارت امور خارجه ایران ثبت نام نمایید و با اعطای وکالت کنسولی به وکیل موردنظر، وظیفه فروش و امضای مبایعه نامه در خصوص ملک موردنظر را به ایشان محول نمایید. وکیل، بعد از فروش زمین و دریافت ثمن معامله، بعد از کسر درصد حق الوکاله و هزینه های جانبی، معادل ریالی پول شما را از طریق صرافی های معتبر در ایران، به حساب شما در انگلیس، به صورت پوند حواله می زنند. برای اطلاع از درصد حق الوکاله و جزییات بیشتر با وکلای سایت تماس حاصل فرمایید. موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا