بهترین وکیلدعاوی بین المللی
موضوعات داغ

بهترین وکیل ایرانی در سیدنی

بهترین وکیل ایرانی سیدنی

بهترین وکیل سیدنی چگونه دعاوی حقوقی شما در ایران را انجام می دهد؟

بهترین وکیل سیدنی، با تنظیم وکالتنامه رسمی از طریق کنسول گری ایران در شهر سیدنی استرالیا وکالت شما در محاکم ایران را می پذیرد. وکیل ایرانی مقیم سیدنی می تواند به موفقیت در پرونده و احقاق حق شما یاری رساند. ایرانیان مقیم سیدنی و یا ملبورن می توانند با مراجعه به کنسولگری و سفارت ایران در کشور استرالیا به آدرس    https://mikhak.mfa.gov.ir به صورت غیر حضوری و آنلاین به بهترین وکیل در تهران وکالت کنسولی تفویض کنند. مراحل اعطای وکالت به وکیل پایه یک دادگستری در ایران از طریق وبسایت سامانه میخک وابسته به وزارت امور خارجه ایران میسر است.

کلیه مراحل اعطای وکالت شامل تنظیم و امضای قرارداد خصوصی وکالت با وکیل، در رابطه با میزان حق الوکاله و نحوه پرداخت، اعطای وکالت به وکیل پایه یک دادگستری در سامانه میخک، گرفتن اصل وکالت کنسولی توسط وکیل انتخابی از وزارت امور خارجه در ایران و واریز پول به حساب وکیل در ایران، همگی به صورت غیر حضوری میسر شده است. در صورتی که در شهر سیدنی و ملبورن یا هرکدام از شهرهای استرالیا سکونت دارید و به دنبال بهترین وکیل در ایران هستید ابتدا لازم است که وکیل متخصص در موضوع پرونده خود را شناسایی و انتخاب نمایید.

سایت وکیل معروف
سایت وکیل معروف

جهت مشاوره حقوقی در واتس اپ می توانید با شماره صابر عرب وکیل پایه یک دادگستری در سیدنی تماس بگیرید.

شماره وکیل  09125370071

 

در انتخاب برترین وکیل ایرانیان مقیم سیدنی به چه مواردی باید توجه نمود؟

توصیه می شود جهت اعطای وکالت، به  تجربه و زمینه فعالیت وکیل وکیل دقت نمایید. برای مثال اگر قصد دارید آپارتمان خود در ایران را که اجاره داده اید تخلیه نمایید، باید به سراغ بهترین وکیل ملکی در تهران بروید و نمی توانید به وکیلی که متخصص امور کیفری است مراجعه  کنید. زیرا وکیل متخصص ملکی به مجموعه قوانین و مقررات امورملکی اشراف دارد و بهتر از سایر وکلا می تواند در پرونده ملکی شما پیروز شود. در صورتی که وکیل متخصص در پرونده خود را شناختید، باید در سامانه میخک به آدرس اینترنتی       به وکیل انتخابی یکی از انواع وکالت نامه ها را اعطا نمایید. بهتر است قبل از انتخاب نوع وکالت نامه، با وکیل پایه یک دادگستری مشاوره حقوقی رایگان انجام نمایید.

ایرانیانی که در سیدنی و دیگر شهرهای استرالیا زندگی می کنند میتوانند با بهترین وکیل بین المللی در ایران از طریق برنامه های پیام رسان مانند واتس اپ و یا تلگرام مشاوره آنلاین انجام دهند. وکلای سایت وکیل معروف ، به صورت خاص و تخصصی وکالت ایرانیان مقیم خارج از کشور را می پذیرند. بسیاری از ایرانیان در محاکم استرالیا پرونده حقوقی دارند و به دنبال وکیل ایرانی مقیم استرالیا می باشند. در این خصوص نیز می توانید با وکلای مجموعه وکیل معروف تماس حاصل فرمایید و از خدمات حقوقی وکیل ایرانی مقیم استرالیا بهره مند شوید. 

سایت وکیل معروف مرجع معرفی بهترین وکیل سیدنی
The best Iranian lawyer in Sydney

جهت مشاوره حقوقی در واتس اپ می توانید با شماره صابر عرب وکیل پایه یک دادگستری در سیدنی تماس بگیرید.

شماره وکیل  09125370071

 

مراحل تفویض وکالت کنسولی به وکیل پایه یک دادگستری:

1_ انعقاد قرارداد خصوصی وکالت و امضای الکترونیک آن توسط طرفین

2_ ثبت نام در سامانه میخک وابسته به وزارت امور خارجه  ایران و انتخاب وکیل مورد نظر

3_  پرداخت هزینه های وکالت نامه

4_ دریافت وکالت نامه توسط وکیل در ایران

5_ واریز پول از طریق صرافی به حساب وکیل

6_ اعلام وکالت وکیل در محاکم ایران و شروع کار

سایت وکیل معروف
سایت وکیل معروف

جهت اطلاعات بیشتر و تکمیلی با شماره  09125370071  از طریق واتس اپ یا تلگرام تماس حاصل فرمایید.

 

جدول انتخابی بهترین وکیل ایرانی در سیدنی:
نام وکیل:  وکیل پایه یک دادگستری ایران، مشاور حقوقی در ایران، وکیل رسمی ایرانی در سیدنی، وکیل ایرانی در سیدنی، بهترین وکیل در سیدنی، بهترین وکیل در استرالیا، بهترین وکیل ایرانی در استرالیا، وکیل در استرالیا، وکیل اخذ اقامت استرالیا، وکیل اخذ اقامت سیدنی، وکیل مهاجرت به استرالیا، وکیل مهاجرت به سیدنی
دسته بندی حقوقی:  پرونده حقوقی، پرونده کیفری، پرونده خانوادگی، اختلافات بین المللی، اختلافات ملکی، دعاوی جرایم سایبری و اینترنتی، دعوای ارز دیجیتالی و صرافی آنلاین، گواهی انحصار وراثت برای ایرانیان ساکن سیدنی، تقسیم ارث برای ایرانیان سیدنی، داوری بین المللی، اختلافات قراردادی تجار، ثبت شرکت در سیدنی، اخذ اقامت سیدنی، اخذ اقامت استرالیا
تخصص وکیل:  مشاوره حقوقی اینترنتی، تنظیم دادخواست حقوقی و مالی در ایران، تهیه شکایت کیفری در ایران، تحریر لایحه دفاعی در دادگاه ایران، اعلام وکالت ایرانیان در محاکم سیدنی، فروش ملک و زمین در ایران، اخذ گواهی انحصار وراثت برای ایرانیان مقیم استرالیا، اجاره ملک در ایران، تخلیه ملک مسکونی و تجاری در ایران، اخذ اقامت در استرالیا، ثبت شرکت در استرالیا
خدمات متمایز حقوقی  فن بیان قوی، استدلال و استنتاج مواد قانونی، تبحر در لایحه نویسی، تجربه و سابقه، معروف بودن وکیل، پروانه وکالت، مجوز وکالت در استرالیا
درصد موفقیت:  با وجود اسناد و دلایل کافی، 90 درصد با پیروزی همراه خواهد بود.
حق الوکاله وکیل:  به صورت توافقی تعیین می شود.

   

صابر عرب بهترین وکیل ایرانی در سیدنی
وکیل صابر عرب
صابر عرب وکیل پایه یک دادگستری تهران:

صابر عرب وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز شهر تهران می باشد. وی فارق التحصیل رشته حقوق از دانشگاه علوم قضایی می باشد که سابقه کار آموزی قضاوت نیز در رزومه حرفه ای ایشان مشاهده می شود. وی از سال 1390 به فعالیت حرفه ای در حوزه وکالت دادگستری مشغول شده و در طول این سال ها پرونده های حقوقی و بین المللی متعددی را با موفقیت پشت سر گذاشته است.

عرب وکالت چندین پرونده مهم و جنجالی در ایران را بر عهده داشته و از این روی یکی از معروف ترین وکلای ایران به شمار می رود. وی در سال های اخیر اغلب وکالت ایرانیان مقیم خارج از کشور وکالت تجار و شرکت های مشهور ایرانی و خارجی را بر عهده گرفته است. از آن جا که موکلین عرب اکثرا مقیم خارج از کشور هستند لذا وی یکی از بهترین وکیل بین المللی در تهران به حساب می آید.

 برخی از پرونده های شاخص صابر عرب در محاکم داخلی و بین المللی به شرح زیر می باشد:

وکیل شرکت تجاری فرتاک در دعوای حقوقی شرکت عمانی علیه شرکت ایرانی

وکالت از شرکت رایتک در پرونده واردات باتری اتوموبیل از شهر سئول کره جنوبی

 ارائه خدمات وکالتی در پرونده کیفری امنیتی باند پیوند کلیه به اتباع خارجه

مشاوره حقوقی در خصوص اخذ سند های برج پارمیس الهیه تهران

انجام مشاوره حقوقی در پرونده امنیتی 180 میلیون دلار ارز دولتی

قبول وکالت و انجام مشاوره به تجار وشرکت های بازرگانی ایرانی در سیدنی و ملبورن

قبول وکالت تخصصی در پرونده جرایم ارز دیجیتال و صرافی های آنلاین در ایران و استرالیا

فعالیت وکالتی در پرونده  کیفری جرائم سایبری و اینترنتی خارجی و داخلی

ارائه مشاوره حقوقی به ایرانی های ساکن استرالیا

قبول انجام داوری بین الملی مرتبط با اختلافات قراردادی فی ما بین تجار و شرکت های ایرانی با تجار و شرکت های استرالیای

اجرای آرای خارجی بین المللی در محاکم صالحه در ایران و استرالیا

شماره موبایل مستقیم وکیل: 09125370071

آدرس دفتر سیدنی:_

شماره تماس دفتر استرالیا:_

آدرس دفتر شعبه یک: بلوار میرداماد، روبروی آزمایشگاه مسعود، پلاک 349

آدرس دفتر شعبه دوم: بلوار مرزداران، خیابان نسیبه، خیابان گلستان ششم، نبش گلستان ششم، پلاک 2

“حتما قبل از حضور در دفتر وکیل با ایشان هماهنگ نمایید.”

 

سایت وکیل معروف مرجع معرفی بهترین وکیل سیدنی
The best immigration lawyer in Australia
بهترین وکیل مهاجرت به استرالیا از چه راهی به شما جهت اخذ اقامت استرالیا کمک می کند؟

باید بدانید شهرهای سیدنی و ملبورن استرالیا طبق نظرسنجی های سایت های      یکی از بهترین مقاصد مهاجرت و زندگی در دنیا می باشند. آب و هوای بسیار عالی و قدرت پول دلار استرالیا بسیاری از ایرانیان را به مهاجرت به این کشور ترغیب می نماید. اگر شما هم قصد مهاجرت به استرالیا دارید باید بدایند انتخاب راه مهاجرت حرف اول و آخر را در پیروزی پرونده مهاجرتی شما می زند. از این روی وکیل متخصص مهاجرت می تواند کمک شایانی به پرونده مهاجرتی شما نماید. در واقع وکیل مهاجرت خوب می تواند نقشه راه و مسیر مهاجرتی شما را از اول ترسیم نماید.

لیلا آریا وکیل مقیم استرالیا
وکیل رسمی استرالیا خانم لیلا آریا
خانم لیلا آریا بهترین وکیل ایرانی مهاجرت به استرالیا

وکیل خانم لیلا آریا مقیم شهر    استرالیا یکی از معروف ترین و موفق ترین وکلای مهاجرتی در استرالیا می باشند. در رزومه حرفه ای ایشان سابقه چندین پرونده موفق مهاجرتی به استرالیا وجود دارد. توصیه می شود قبل از هر اقدامی با وکیل متخصص مهاجرت به استرالیا مشاوره آنلاین و اینترنتی انجام نمایید.

شماره تماس مستقیم با وکیل:_

آدرس دفتر در استرالیا:_

 

سایت وکیل معروف مرجع معرفی بهترین وکیل سیدنی
سایت وکیل معروف مرجع معرفی بهترین وکیل سیدنی
بهترین وکیل ایرانی در سیدنی چه پرونده های ملکی را قبول می کنند؟

باید بدانید وکیل پایه یک دادگستری در تهران می تواند کلیه دعاوی حقوقی و ملکی را از طرف شما در محاکم ایران مطرح نماید. و یا دعاوی ملکی مطروحه علیه شما را دفاع کند. از آن جا که دعاوی ملکی سخت ترین و پیچیده ترین دعاوی محاکم ایران هستند لذا تخصص و دانش حقوقی وکیل در نتیجه پرونده های ملکی بسیار حائز اهمیت و حیاتی می باشد. در نتیجه نقش وکیل در پیروزی در دعاوی ملکی بسیار پررنگ است.

بهترین وکیل ملکی در تهران می تواند در اقسام مختلف پرونده های ملکی اعم از تخلیه عین مستاجره، خلع ید، خلع ید ملک مشاعی، رفع تصرف عدوانی، خرید و فروش ملک و آپارتمان و زمین، تحویل ملک و آپارتمان، الزام به اخذ سند رسمی، الزام به اخذ صورتمجلس تفکیکی و پایان کارف دعاوی مشارکت در ساخت، دعاوی ابطال سند رسمی، مطالبه خسارت، تخلیه مغازه و املاک تجاری، مطالبه اجور معوقه ملک و آپارتمان به شما یاری رساند.

سایت وکیل معروف مرجع معرفی بهترین وکیل سیدنی
سایت وکیل معروف مرجع معرفی بهترین وکیل سیدنی

جهت مشاوره حقوقی آنلاین می توانید با وکیل پایه یک دادگستری صابر عرب تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس  09125370071

 

وکیل متخصص خانوادگی چه خدمات حقوقی به ایرانیان مقیم استرالیا ارائه می دهد؟

بهترین وکیل خانواده تهران می تواند در انواع پرونده های خانوادگی مانند طلاق توافقی، طلاق از طرف مرد، طلاق از طرف زن، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، مطالبه اجرت المثل ایام زندگی مشترک، گرفتن حضانت فرزند و حذف نام همسر از شناسنامه به ایرانیان مقیم خارج از کشور یاری رساند. لازم به ذکر است در پرونده های طلاق، سریع ترین طلاق برای ایرانیان خارج از کشور، طلاق توافقی می باشد.

 بهترین وکیل طلاق توافقی درتهران می تواند با اخذ وکالت کنسولی از زن و شوهر مقیم خارج از کشور، در 20 روز کاری کلیه تشریفات قانونی طلاق را بدون حضور هیچکدام از طرفین به اتمام برساند.

سایت وکیل معروف مرجع معرفی بهترین وکیل سیدنی
سایت وکیل معروف مرجع معرفی بهترین وکیل سیدنی

جهت مشاوره حقوقی آنلاین می توانید با وکیل پایه یک دادگستری صابر عرب تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس  09125370071

 

حق الوکاله بهترین وکیل در سیدنی چگونه به حساب وکیل در ایران وایز می شود؟

معمولا طبق عرف مبلغ حق الوکاله وکلا و میزان و نحوه قسط بندی آن به موضوع دعوا، مبلغ مورد اختلاف، خواسته دعوا و مالی و یا غیر مالی بودن آن بستگی دارد. باید بدانید عرفا دستمزد وکیل طی قرارداد خصوص وکالت به صورت توافقی محاسبه و تعیین می شود. حق الوکاله وکیل در دعاوی مالی، درصدی از کل میزان خواسته است که  اغلب  بین 10 الی 30 درصد متغیر است. جهت پرداخت پول از استرالیا به ایران کافی است از طریق صرافی های ایرانی واقع در استرالیا، مبلغ مدنظر خود را به حساب وکیل در ایران حواله نمایید.

سایت وکیل معروف مرجع معرفی بهترین وکیل سیدنی
سایت وکیل معروف مرجع معرفی بهترین وکیل سیدنی

جهت مشاوره حقوقی آنلاین می توانید با وکیل پایه یک دادگستری صابر عرب تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس  09125370071

جمع بندی:

بهترین وکیل ایرانی در سیدنی در کلیه دعاوی  حقوقی، ملکی و خانوادگی در ایران به شما جهت پیروزی در پرونده کمک می رساند. بهترین وکیل در ایران باید در رزومه کاری خود، سابقه وکالت در انواع و اقسام دعاوی حقوقی، ملکی و بین المللی مختلف را دارا باشد. و توانسته باشد اکثر پرونده های حقوقی خود را با پیروزی و برد به اتمام رسانده باشد. لذا توصیه می شود قبل از هر اقدامی، با وکیل پایه یک دادگستری متخصص در آن رشته، مشاوره حقوقی آنلاین و اینترنتی انجام دهید.

سایت وکیل معروف مرجع معرفی بهترین وکیل سیدنی
سایت وکیل معروف مرجع معرفی بهترین وکیل سیدنی

جهت مشاوره حقوقی آنلاین می توانید با وکیل پایه یک دادگستری صابرعرب تماس بگیرید.

شماره تماس  09125370071

 

امتیاز کاربران: 4.78 ( 3 رای)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا