بهترین وکیلدعاوی حقوقی
موضوعات داغ

بهترین وکیل تهران

بهترین وکیل تهران - وکیل خوب - وکیل پایه یک دادگستری - بهترین وکیل حقوقی تهران

بهترین وکیل تهران را بشناسید!

انتخاب بهترین وکیل تهران در نتیجه ی پرونده حقوقی شما بسیار حائز اهمیت میباشد و اولین سنگ بنای پیروزی در پرونده و احقاق حق شما است. به همین خاطر شناخت تخصص و سابقه وکیل پایه یک دادگستری در انجام پرونده های متعدد حقوقی بسیار مهم و حیاتی می باشد. امروزه به دلیل تنوع دعاوی حقوقی اعطای وکالت به وکیل معروف و متخصص نقش بسیار پررنگی در پیشبرد پرونده دادگستری شما ایفا میکند.

در این مقاله سعی شده است که لیست ده تایی برترین وکلای تهران در موضوعات مختلف حقوقی از جمله دعاوی حقوقی، دعاوی کیفری، دعاوی خانوادگی، وکیل ملکی مورد بررسی کارشناسی قرار بگیرد و وکیل حقوقی خوب تهران و بهترین وکیل ایران معرفی گردند و شماره وکیل دادگستری و آدرس دفتر حقوقی وکیل در دسترس شما عزیزان قرار بگیرد.

جدول گزینشی انتخاب بهترین وکلای تهران:

عنوان وکیل: وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی- دکترای حقوق. بهترین وکیل در تهران، بهترین وکیل تهران، بهترین وکیل در ایران
معیارهای بررسی: فن بیان قوی- قدرت لایحه نویسی- دانش حقوقی – قدرت استدلال قانونی- قدرت استنتاج مواد قانونی- معروفیت وکیل.
میزان حق الوکاله وکیل: بستگی به موضوع پرونده و دلایل و مدارک و مستندات دارد و متغیر میباشد.
درصد موفقیت وکیل: بالای 90 درصد در صورت وجود دلایل و مدارک کافی.

 

saber arab
saber arsb

1_ صابر عرب

صابر عرب وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز میباشد که از سال 1390 به صورت حرفه ای به انجام وکالت در زمینه های مختلف حقوقی از جمله دعاوی حقوقی, دعاوی کیفری و دعاوی ملکی مشغول بوده است. وی فارق التحصیل دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری قوه قضاییه و از رتبه های برتر آزمون سراسری و آزمون کانون وکلای دادگستری مرکز بوده است. از آن جا که وی در اکثر پرونده های ملکی خود موفق به کسب نتیجه مطلوب شده است می توان وی را یکی از بهترین وکیل ملکی تهران دانست.

فن بیان قوی، پیگیری های مجدانه پرونده و قدرت لایحه نویسی از خصوصیات برجسته این وکیل مجرب میباشد. در سال های اخیر صابر عرب وکیل ایرانیان مقیم خارج از کشور بوده است و از وی بیشتر به عنوان یکی از بهترین وکیل بین المللی در تهران نام می برند.

برخی از پرونده های معروف صابر عرب:

وکالت در دعوای معروف شرکت عمانی و شرکت اماراتی علیه شرکت پارت نیروی جمهوری اسلامی ایران.

وکالت در پرونده معروف شرکت ایرانی در اخذ 180 میلیون دلار ارز دولتی.

وکات از شرکت بازرگانی رایتک در خصوص باتری های وارداتی از کشور کره جنوبی.

وکالت در پرونده اخذ سند مالکیت برج پارمیس الهیه تهران.

وکالت در پرونده امنیتی باند جعل و استفاده از سند مجعول در پیوند کلیه به اتباع خارجه.

وکیل طلاق توافقی ایرانیان مقیم خارج از کشور

 

شماره تماس مستقیم صابر عرب: 09125370071

آدرس دفتر شماره یک: جردن، خیابان میرداماد، روبروی آزمایشگاه مسعود، پلاک 349

آدرس دفتر شماره دو: بلوار مرزداران، خیابان نسیبه، نبش گلستان 6، پلاک 2

“مراجعه حضوری فقط با هماهنگی قبلی میسر است.”

 

2_ ناصر عرب فشافویه:

ناصر عرب فشافویه وکیل پایه یک دادگستری کانون وکلای مرکز و فوق لیسانس حقوق از دانشگاه شهید بهشتی می باشد. فشافویه سابقه 30 سال قضاوت را در کارنامه حرفه ای خود دارا می باشد. ایشان قاضی بازنشسته دادگاه کیفری یک استان تهرات می باشد که سالیان زیادی به عنوان مستشار  ویژه دادگاه کیفری استان تهران به جرایم قتل عمدی رسیدگی می نمودند و به جرات می توان گفت یکی از بهترین وکیل قتل تهران هستند.

وی در بیشتر پرونده های کیفری و جنایی خود موفق به کسب نتیجه مطلوب برای موکل شده است و به دلیل تبحر و شناخت دعاوی کیفری از وی به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری تهران نام می برند.

شماره تماس : 09126050262

آدرس دفتر: بلوار مرزداران، خیابان فرشتگان، فرشته چهارم، پلاک 1

حضور در دفتر فقط با رزرو وقت قبلی امکان پذیر است.

 

3_ محمد شاه محمدی

دکتر محمد شاه محمدی یکی از وکلای نامی تهران می باشند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و از اعضای ارشد هیات مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز به حساب می آیند. وی در سال 1375 موفق به فارق التحصیلی رشته حقوق از دانشگاه شیراز گردیدند. همچنین ایشان در سال 1378 مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه تربیت مدرس را اخذ نمودند. وی متعاقبا در سال 1390 به اخذ مدرک دکترای حقوق خصوصی از آن دانشگاه نایل گردیدند. شاه محمدی سمت های گوناگونی را در هیات مدیره کانون وکلای شهر تهران داشته اند. از جمله سمت های ایشان می توان به موارد زیر اشاره نمود.

1_ عضو کمیسیون کار آموزی کانون وکلای مرکز از سال 1399 تا کنون

2_ عضویت در کمیسیون آموزش کانون وکلای شهر تهران از سال 1394 لغایت 1396

3_ حضور در کمیسیون ترفیع کانون وکلا از سال 94 تا 96

4_ شرکت در کمیته تخصصی دعاوی مالیاتی کانون مرکز

5_ مصاحبه کننده علمی دا.طلبان شغل قضاوت

6_ مشاور حقوقی نهاد ریاست جمهوری

7_ نایب رییس کانون وکلای مرکز در انتخابات دوره سی و دوم

8_ موسس کروه حقوقی اتحاد وکلای دادگستری

9_ فعالیت در هیات مدیره صتدوق وکلای دادگستری

همراه:_

آدرس دفتر: تهران خ بهشتی بعداز چهارراه سهروردی پ١٩٩ ط ٢ واحد ٧

 

دکتر بهشید ارفع نیا وکیل تهران
بهشید ارفع نیا وکیل دادگستری
4_ بهشید ارفع نیا

خانم بهشید ارفع نیا در سال 1325 در شهر تهران به دنیا آمدند. وی فارق التحصیل حقوق خصوصی از دانشگاه سوربن فرانسه، استاد و استادیار دانشگاه  شهید بهشتی و عضو سابق هیات مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز میباشند. ایشان همچنین عضو هیات مدیره دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران نیز هستند.

همراه:_

آدرس دفتر: خیابان ایتالیا، بین وصال شیرازی و قدس، پلاک 18

 

گودرز افتخار جهرمی وکیل تهران
دکتر گودرز افتخار جهرمی وکیل تهران
5_ گودرز افتخار جهرمی

دکتر گودرز افتخار جهرمی در سال 1320 در جهرم متولد گردیدند و در جوانی موفق به اخذ لیسانس حقوق و علوم سیاسی از دانشگاه تهران شدند. سپس به فرانسه رفته و دکترای حقوق خود را در دانشگاه فرانسه گرفته و پس از بازگشت به ایران فعالیت خود را در دانشگاه بهشتی آغاز نمودند و به تدریس حقوق مدنی، حقوق ثبت و حقوق اساسی مشغول شدند و در دوره ای ریاست کانون وکلای دادگستری مرکز را بر عهده داشتند.

از تالیفات و فعالیت حقوقی ایشان میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

اولین ریاست کانون وکلای دادگستری مرکز و ریاست چندین دوره کانون وکلا.

مدیر انجمن حقوق بین الملل و ریاست دانشگاه شهید بهشتی.

عضو سابق شورای نگهبان.

عضویت در دادگاه بین المللی لاهه.

آدرس دفتر: تهران، فرمانیه شرقی، خیابان شهید عسگریان، پلاک 29

 

دکتر سید محمد جندقی کرمانی
مرحوم سید محمد جندقی کرمانی
6_ سید محمد جندقی کرمانی

مرحوم سید محمد جندقی کرمانی یکی از وکلای به نام و برجسته ایران میباشند که در سال 1325 در کرمان متولد شدند و قبل از انقلاب اسلامی، پس از اخذ مدرک لیسانس حقوق، در دادگستری شهر اهواز مشغول به قضات شدند.ایشان بعد از مدتی از قضاوت استعفا داده و به حرفه وکالت در حوزه های تخصصی روی آوردند. وی به عنوان اولین رییس کانون وکلای دادگستری بعد از انقلاب اسلامی میباشند و همچنین چند دوره ریاست اسکودا و ریاست کانون مرکز را بر عهده داشتند. در واقع ایشان طولانی ترین دوره ریاست را بر کانون وکلای مرکز داشته اند. مرحوم همچنین مولف کتاب “کانون وکلا در گذر زمان” میباشند.

 

دکتر سوده حامد توسلی وکیل
خانم سوده حامد توسلی وکیل دادگستری
7_ خانم سوده حامد توسلی

خانم سوده حامد توسلی وکیل پایه یک دادگستری دارای دکترای حقوق خصوص و از بانوان معروف حرفه وکالت میباشند که سابقه 17 سال تدریس در رشته حقوق و علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی کرج را در کارنامه خود دارند. ایشان همچنین عضو سابق هیات مدیره کانون وکلای مرکز بوده اند و در عین حال به تدریس و تالیف کتب حقوقی و وکالت در رشته های مختلف حقوقی مشغول میباشند و میتوان وی را بهترین وکیل زن تهران نام برد.

دوران فعالیت حقوقی ایشان به اختصار در زیر اشاره میشود:

دبیر اول کمیسون داوری کانون وکلای مرکز تهران.

مشاور حقوقی وزیر مسکن و شهرسازی تهران.

نماینده کانون وکلا در امور مالیاتی تهران.

مشاور شهردار تهران در امر میراث فرهنگی ایران.

مشاور حقوقی انجمن فرهنگ و هنر شهرداری تهران.

بازرس هیات مدیره دوره سی و یکم کانون وکلای دادگستری.

آدرس دفتر: تهران، خیابان سهروردی شمالی، کوچه کوروش، پلاک 46

 

کارن روحانی وکیل دادگستری
کارن روحانی وکیل تهران
8_ کارن روحانی

کارن روحانی وکیل دادگستری و نائب رییس اسبق کانون وکلای مرکز و عضو هیات علمی دانشگاه حقوق دانشگاه آزاد اسلامی از وکلای ترند و معروف عرصه حقوق شناخته میشوند. وی در سال 1349 در شهر بابل چشم به جهان گشود و بعد از نایل شدن به وکالت دادگستری به تدریس کتب حقوق بین الملل و سازمان های بین المللی مشغول گردیدند. کارن روحانی در دوره های حقوق بین الملل عمومی در شهر لاهه و دوره حقوق بشر دوستانه در کشور سوییس شهر ژنو شرکت نموده اند. ایشان دارای دکترای تخصصی در رشته حقوق بین الملل عمومی میباشند و از سوابق کاری روحانی میتوان به ریاست کمیسیون کارآموزی، ریاست مرکز علمی کاربردی، ریاست کمیسیون آموزش و اختبار و سرپرست کمیسیون انفورماتیک کانون وکلای مرکز اشاره نمود.

از دیگر فعالیت های کارن روحانی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

عضویت در کانون بین المللی وکلای دادگستری( آی بی ای)

عضویت در مرکز داوری اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران.

عضو داوران مرکز منطقه ای داوری تهران( تراک)

آدرس دفتر: تهران، خیابان شهید مطهری، نرسیده به جم، پلاک 282

 

علی نجفی توانا وکیل تهران
علی نجفی توانا وکیل دادگستری

 

9_ علی نجفی توانا

علی نجفی توانا وکیل دادگستری و عضو کانون وکلای مرکز و چهره ای خوش نام و محبوب در بین وکلا و حقوقدانان میباشد. وی استاد حقوق جزا و جرم شناسی و رییس سابق کانون وکلای دادگستری مرکز و از جرم شناسان نامی کشور میباشند که در سال 1332 ر قزوین متولد شدند. نجفی توانا در سال 1350 در دانشگاه تهران لیسانس حقوق گرفت و سپس به فرانسه عزیمت و در دانشگاه سوربون فرانسه به تحصیل در رشته جرم شناسی و علوم جنایی پرداخت و نهایتا موفق به اخذ مدرک دکترای حقوق از فرانسه شد. نجفی توانا پس از بازگشت از فرانسه، عضو هیات علمی دانشگاه خدمات قضایی وابسته به قوه قضاییه  و عضو هیات علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز گردیدند و سال ها به تدریس حقوق جزای عمومی و اختصاصی و جرم شناسی مشغول بودند.

از دیگر فعالیت های چشمگیر علی نجفی توانا میتوان موارد زیر را نام برد:

مشاور حقوقی شرکت هواپیمایی ایران و کارشناس حقوقی حمل و نقل کشور.

مدرس در دانشگاه پلیس تهران.

مدرس دانشگاه هواپیمایی و دانشگاه علامه طباطبایی تهران.

تالیف کتاب جرم شناسی و سیتست جنایی.

آدرس دفتر: تهران، خیابان ملاصدرا، بین خیابان شیراز و شیخ بهایی، پلاک 109

 

جلیل مالکی وکیل تهران
جلیل مالکی وکیل دادگستری
10_ جلیل مالکی

جلیل مالکی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای مرکز می باشد. ایشان دکترای حقوق خصوص خود را از دانشگاه علوم حقیقات دانشگاه ازاد اسلامی دریافت نمود. وی به عنوان استادیار دانشکده حقوق دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز مشغول به کار گردیدند. ایشان در سه دوره انتخابات کانون وکلای مرکز عضو هیات رییسه وکلا بودند و در دوره سی و یکم به عنوان ریاست کانون وکلا قبول مسئولیت نمودند. جلیل مالکی همچنین از اعضای کمیسیون حقوقی مجمع تشخیص مصلحت نظام و عضو حقوقی کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران را در کارنامه کاری خود دارند.

از دیگر سوابق حرفه ای جلیل مالکی موارد زیر را میتوان نام برد:

عضو اجرایی اتحادیه سراسری دادگستری های ایران.

عضویت در کمیته تدوین لایحه وکالت.

عضو کمیسیون آموزش، کارآموزی و حقوقی کانون وکلا.

داور اصلی اتاق بازرگانی ایران.

 

نتیجه گیری:

امروزه به دلیل گستردگی موضوعات حقوقی و افزایش قوانین حقوقی، وکلا به صورت تخصصی فعالیت می نمایند. وکلا نیز با توجه به تخصصی شدن امور وکالت به وکیل حقوقی، وکیل ملکی، وکیل کیفری، وکیل خانواده تقسیم بندی می شوند. توصیه میگردد قبل از اعطای وکالت، تخصص وکیل و مجوز وکیل را مورد بررسی قرار دهید. بسیاری از موسسات حقوقی بدون داشتن پروانه وکالت معتبر، اقدام به انعقاد قرارداد وکالت با موکلین مینمایند که نتیجه ای جز شکست در پی ندارد. در این مقاله لیست بهترین وکیل تهران به همراه شماره و آدرس وکیل دادگستری در موضوعات مختلف حقوقی تهیه معرفی گردید. همچنین نام وکیل معروف و وکیل ترند معرفی گردیده است. حتما قبل از هر اقدام قانونی، با وکلای خبره و وکلای حرفه ای مشاوره حقوقی و مشاوره آنلاین تلفنی انجام دهید.

0%

امتیاز کاربران: 4.79 ( 10 رای)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا