بهترین وکیل
موضوعات داغ

بهترین وکیل در ایران

بهترین وکیل ایران، شماره موبایل وکیل ایرانیان مقیم خارج از کشور

بهترین وکیل در ایران برای ایرانیان مقیم خارج از کشور کیست؟

بهتربن وکیل ایران شخصی است که وکیل پایه یک دادگستری تهران و عضو کانون وکلای مرکز است. اگر در ایران پرونده حقوقی دارید و به دنبال شماره وکیل در تهران می گردید باید بدانید که در وهله اول وکیل مورد نظر در چه پرونده هایی تجریه و تخصص دارد. به عنوان مثال اگر شما در ایران پرونده ملکی دارید نمی توانید از خدمات وکیل طلاق توافقی یا وکیل کیفری جهت پیشبرد پرونده خود استفاده نمایید. و حتما باید به سراغ وکیل متخصص ملکی در تهران بروید تا به نتیجه مطلوب دست یابید.

به همین جهت، شناخت توانایی و تخصص وکیل تهران اولین پله در راستای پیروزی در پرونده است. امروزه با تخصصی شدن امور وکالت وکیل خوب در ایران به صورت تخصصی و در یک موضوع حقوقی خاص قبول وکالت می نمایند. مسئله بعدی تجربه وکیل در انجام پرونده موردنظر است. به این معنی که اگر شما جز ایرانیان مقیم خارج از کشور هستید و جهت پرونده خانوادگی خود قصد اعطای وکالت به وکیل خانواده در ایران را دارید باید به سراغ وکیل ایرانیان مفیم خارج از کشور و وکیل بین المللی بروید. وکیلی که تجربه انجام امور وکالتی خارجی ها با وکالت از طریق کنسول گری های ایران را داشته باشد. بهتر است قبل از هر اقدام حقوقی، با وکیل متخصص در ایران مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره آنلاین انجام دهید.

جدول معیار انتخاب بهترین وکیل ایران توسط سایت وکیل معروف:

عناوین انتخابی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در ایران، بهترین وکیل در ایران، بهترین وکیل ایران، وکیل ایرانی در آمریکا، وکیل ایرانی در انگلیس، وکیل ایرانی در کانادا، وکیل ایرانی در استرالیا، وکیل ایرانی در ترکیه، وکیل ایرانی در امارات، وکیل ایرانی در دبی، وکیل ایرانی در استانبول، وکیل مهاجرت در ایران، وکیل گواهی انحصار وراثت و تقسیم ترکه در ایران
تخصص های وکیل دعاوی حقوقی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، دعاوی بین المللی، دعاوی ملکی، دعاوی جرایم سایبری، دعاوی ارز دیجیتال و صرافی آنلاین، وکیل طلاق توافقی، وکیل طلاق زوج، وکیل طلاق زوجه، وکیل طلاق غیابی، وکیل طلاق یک طرفه، وکیل فروش آپارتمان زمین و مستغلات در ایران
ویژگی ها مشاوره حقوقی، طرح دادخواست، طرح شکایت کیفری، تنظیم لایحه دفاعیه، اعلام وکالت در پرونده دادگستری
توانایی خاص وکیل فن بیان بالا، قدرت استدلال و استنتاج مواد قانونی، توانایی لایحه نویسی، تجربه و مهارت وکیل، معروفیت وکیل
درصد احتمال برد در پرونده در صورت کافی بودن ادله اثبات، 90 درصد با موفقیت همراه است.
حق الوکاله بهترین وکیل ایران  

بستگی به موضوع پرونده دارد و به صورت توافقی تعیین می گردد.

سایت وکیل معروف
سایت وکیل معروف

جهت مشاوره حقوقی تلفنی می توانید با وکیل پایه یک دادگستری صابر عرب تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس  09125370071

 

صابر عرب وکیل ایرانیان مقیم خارج از کشور

صابر عرب دانش آموخته رشته حقوق از دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری وابسته به قوه قضاییه و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز می باشد. وی وکیل پایه یک دادگستری تهران است که سابقه کارآموزی قضاوت را در کارنامه کاری خود دارد. عرب از سال 1390 به صورت حرفه ای به فعالیت در حوزه وکالت مشغول بوده است و توانسته است در بسیاری از پرونده های سخت و پیچیده مانند دعاوی ملکی رای مطلوب موکلین را اخذ نماید. به همین جهت از عرب به عنوان یکی از معروف ترین وکیل ملکی در ایران نام می برند.

ایشان سابقه وکالت ایرانیان مقیم خارج از کشور و همچنین وکالت از تجار و شرکت های تجاری بزرگ در ایران را بر عهده داشته است. وی با تجربه و پشت کار خود توانسته است در انواع پرونده های حقوقی مانند دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری و بین المللی درخشان ظاهر شود. به دلیل اینکه اکثر موکلین عرب در خارج از ایران سکونت دارند می توان وی را بیشتر وکیل بین المللی و وکیل ایرانیان مقیم خارج از کشور دانست. از خدمات شایان عرب به خارجیان می توان قبول پرونده انحصار وراثت و تقسیم ترکه اموال خارجیان در ایران را نام برد.

برخی از پرونده های مهم و معروف عرب در محاکم ایران به شرح زیر می باشد.

وکیل شرکت پارت نیرو جمهموری اسلامی ایران در  دعوای شرکت اماراتی و شرکت عمانی

وکالت از شرکت معروف رایتک در حوزه واردات و صادرات کالا به کشور

اعلام وکالت در پرونده جنجالی باند جعل و استفاده از سند مجعول در پیوند غیر قانونی کلیه به اتباع خارجی

قبول پرونده و مشاوره در خصوص اختلاف بر سر اخذ سند مالکیت برج پارمیس الهیه

مشاور حقوقی در پرونده امنیتی 180 میلیون دلار ارز دولتی

مشاور شرکت های بازرگانی و تجاری

قبول وکالت در پرونده کلاهبرداری کلان ارز دیجیتال و صرافی آنلاین، crypto 

مشاور و وکیل در جرائم متعدد سایبری و اینترنتی کشور

قبول مشاوره و وکالت ایرانیان مقیم خارج توسط کنسول گری جمهوری اسلامی ایران

قبول داوری بین الملی در خصوص اختلافات و الزامات قراردادی

اجرای آرای خارجی در محاکم ایران

 

شماره همراه: 09125370071

آدرس دفتر شماره 1: بلوار میرداماد، روبروی آزمایشگاه مسعود، پلاک 349

آدرس دفتر شماره 2: بلوار مرزداران، خیابان نسیبه، خیابان گلستان ششم، نبش گلستان ششم، پلاک 2

” قبل از حضور در دفتر با وکیل هماهنگ بفرمایید.”

 

سایت وکیل معروف مرجع معرفی بهترین وکیل تهران
سایت وکیل معروف مرجع معرفی بهترین وکیل تهران

جهت مشاوره حقوقی آنلاین می توانید با وکیل پایه یک دادگستری صابر عرب تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس  09125370071

 

معروف ترین وکیل ایران در دعاوی ملکی چه تخصصی دارد ؟

دعاوی ملکی یکی از پیچیده ترین و مشکل ترین دعاوی حقوقی محاکم دادگستری به شمار می رود. علت این دشواری گستردگی قوانین حقوقی ملکی متعدد و تعدد قوانین ثبتی و  شهرداری ها است. علاوه بر آن به دلیل حفظ اعتبار مالکیت اشخاص، تشریفات گوناگون ثبتی جهت ثبت املاک در دفاتر املاک اداره ثبت در نظر گرفته شده است.

به عنوان مثال جهت ساخت یک آپارتمان از ابتدا تا انتها قوانین املاک متعددی است که باید توسط سازنده ملک رعایت شوند مانند درخواست جواز ساخت از شهرداری، صدور پروانه ساخت توسط شهرداری، رعایت ضوابط و مقررات ساخت طبق قوانین و جواز ساخت آپارتمان ها، صدور پایان کار شهرداری طبق ضوابط شهرداری، در صورت عدم خلاف، صدور پایان کار، صدور صورتمجلس تفکیکی و نهایتا صدور سند رسمی مالکیت و ثبت ملک در دفاتر املاک اداره ثبت. لذا دعاوی اختلافی در خصوص دعاوی ملکی نیز سخت می باشد. از همین روی صرفا بهترین وکیل ملکی ایران می تواند با استناد به قوانین ملکی و با تجربه خود، دعاوی املاک و مستغلات موکلین را حل نماید.

 

موفق ترین وکیل در ایران در دعاوی املاک چه پرونده هایی را قبول می کند؟

بهترین وکیل در ایران معمولا  پرونده های ملکی دشوار را می پذیرند و در پرونده های ملکی مانند دعاوی خلع ید ملک، خلع ید ملک مشاعی، تصرف عدوانی، تخلیه ملک مسکونی، تخلیه ملک تجاری، تخلیه مغازه، دستور فروش مال غیر منقول، دستور فروش ملک شریکی، دعوای الزام به تنظیم سند رسمی، دعوای الزام به اخذ پایان کار، دعوای الزام به اخذ صورتمجلس تفکیکی، دعوای الزام به تنظیم سند رسمی آپارتمان، دعوای ابطال سند رسمی ملک و آپارتمان، دعوای تحویل آپارتمان، مطالبه سرقفلی مغازه، مطالبه اجرت المثل ایام تصرف ملک و زمین قبول وکالت می نمایند.

 

حق الوکاله بهترین وکیل ایران چگونه مشخص می گردد؟

از آن جا که  معمولا بهترین وکلای ایران پرونده های مالی و حقوقی سنگین را اجهت وکالت می پذیرند لذا حق الوکاله بالایی به نسبت سختی کار و موضوع پرونده و میزان خواسته مالی دریافت می کنند. طبق عرف حق الوکاله وکیل طبق توافق میان وکیل و موکل قبل از عطای وکالت تعیین می گردد و چکونگی پرداخت آن نیز کاملا توافقی می باشد.

سایت وکیل معروف
سایت وکیل معروف

جهت مشاوره حقوقی آنلاین می توانید با وکیل پایه یک دادگستری صابر عرب تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس  09125370071

 

برترین وکیل در ایران دعاوی کیفری چه پرونده هایی را انجام می دهند؟

پرونده های کیفری به دعاوی گفته می شود که یکی از جرایم قانون مجازات رخ داده است و طبق قانون مجازات اسلامی مجازات هایی از قبیل اعدام، قصاص، حبس، شلاق برای آن جرایم در نظر گرفته شده است. به همین جهت داشتن وکیل متخصص کیفری بسیار مهم و سرنوشت ساز است و در برخی موارد حکم مرگ و زندگی را دارد. از این روی داشتن وکیل در برخی پرونده های کیفری مانند جرایمی که مجازات آن اعدام قصاص و قطع عضو و یا حبس دائم است وجود وکیل در دادگاه کیفری الزامی است و در صورتی که شخص متهم توانایی گرفتن وکیل تعیینی نداشته باشد دادگاه از طرف ایشان وکیل تسخیری تعیین می نماید. برترین وکلای ایران در امور کیفری معمولا پرونده هایی مانند قتل عمد، کلاهبرداری، اختلاس، ارتشا، خیانت در امانت و جرایم سیاسی و مطبوعاتی را دفاع می نمایند.

بهترین وکیل ایران در دعاوی حقوقی به چه اموری می پردازند؟

یکی از تخصصی ترین دعاوی محاکم دادگستری در ایران پرونده های حقوقی است. موضوع پرونده های حقوقی مالی و پولی است.  مثال روشن در این مورد پرونده مطالبه وجه چک است که دعوایی حقوقی به شمار می رود. ( البته در صورتی که شخصی چک بلا محل صادر نماید طبق قانون مجازات اسلامی مشمول مجازات می گردد.) از اقسام پرونده های حقوقی می توان به مطالبه وجه چک، مطالبه وجه سفته، مطالبه وجه طبق سند عادی، الزامات قراردادی، الزام به تنظیم سند رسمی آپارتمان، ملک، خودرو و زمین، ابطال سند مالکیت، استرداد ثمن مبایعه نامه، مطالبه وجه التزام قراردادی، فک رهن، مطالبه خسارت، مطالبه تاخیر تادیه، اقبات مالکیت، دعاوی تقسین ترکه، استرداد لاشه چک، مطالبه سهم الارث، مطالبه اجور معوقه، استرداد سند، انحصار وراثت، بطلان اجاره، فسح و بطلان مبایعه نامه اشاره نمود.

 

سایت وکیل معروف مرجع معرفی بهترین وکیل تهران
سایت وکیل معروف مرجع معرفی بهترین وکیل تهران

جهت مشاوره حقوقی آنلاین می توانید با وکیل پایه یک دادگستری صابر عرب تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس  09125370071

 

بهترین وکیل ایران در امور خانواده چه موضوعاتی را برای موکلین انجام می دهند؟

دعاوی امور خانواده یکی از رایج ترین دعاوی قوه قضاییه است که در موفقیت در این نوع پرونده ها ریزه کاری ها و تخصص ویژه ای نیازمند است. وکیل متخصص خانوادگی در ایران می تواند در انواع و اقسام پرونده های خانوادگی به شما یاری برسانند. از دعاوی رایج خانواده می توان به طلاق از طرف زوجه، طلاق از طرف مرد، طلاق غیابی، طلاق توافقی فوری، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه زوجه، مطالبه نفقه فرزندان مشترک، مطالبه اجرت المثل ایام زندگی مشترک، تمکین عام و خاص، حضانت فرزند مشترک، حذف نام همسر در شناسنامه اشاره کرد. برترین وکیل خانواده تهران با تجربه امور خانوادگی خود می توانند در سریع ترین زمان ممکن رای مدنظر شما را اخذ نماید.

جهت مشاوره حقوقی آنلاین می توانید با وکیل پایه یک دادگستری صابر عرب تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس  09125370071

 

چکیده:

بهترین وکیل در ایران قادر است در انواع موضوعات حقوقی مانند دعاوی حقوقی، ملکی، کیفری و خانوادگی به موکلین خود کمک کند. مسلما باید برترین وکیل ایران در رزومه کاری خود از هر قسم از دعاوی حقوقی چندین پرونده را با موفقیت به سرانجام رسانده باشد. در غیر این صورت نمی توان به وکیل موردنظر اعتماد نمود و به صدور حکم مطلوب امید وار بود. لذا انتخاب وکیل سنگ بنای ابتدایی پیروزی در پرونده های مطروحه در محاکم ایران می باشد و بدون وکیل خوب و متخصص نمی توان به برد در پرونده فکر نمود. از همین روی توصیه می شود به هیچ وجه بدون وکیل در محاکم قوه قضاییه ایران حاضر نشوید و حتما از خدمات و مشاوره وکیل خوب ایران بهره بگیرید.

سایت وکیل معروف
سایت وکیل معروف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا