بهترین وکیل
موضوعات داغ

بهترین وکیل میرداماد

دفتر وکالت در بلوار میرداماد

بهترین وکیل میرداماد در موضوعات مختلف حقوقی را بشناسید.

بهترین وکیل میرداماد با پانزده سال سابقه وکالت حرفه ای می تواند پرونده حقوقی و یا کیفری شما را به سرانجام برساند. در راستای انتخاب برترین وکیل در بلوار میرداماد باید مشخصات حقوقی گوناگونی از جمله دانش، تجربه وکیل، سوابق حرفه ای وکیل در موضوعات حقوقی، درصد برد وکیل در پرونده ها، فن بیان و قدرت لایحه نویسی وکیل مورد توجه قرار گیرد. بهتر است تا حد امکان  قبل از انتخاب وکیل، به  تجربه و سابقه  وکالتی وکیل در انجام آن موضوع حقوقی دقت نمایید. مثلا اگر قصد دارید مستاجر ملک خود را تخلیه نمایید، حتما باید به سراغ وکیل متخصص در حوزه ملک و مستغلات بروید نه وکیل خانواده. به این دلیل که وکیل ملکی به قوانین، مقررات و روال پرونده های ملکی آگاهی و اشراف دارد. جهت کسب اطلاعات تکمیلی و دقیق تر در راستای تفویض وکالت، با وکلای لیست بهترین وکیل تهران تماس بگیرید.

best lawyer in mirdamad street
best lawyer in mirdamad street

جهت مشاوره حقوقی تلفنی یا چت در واتس اپ می توانید با شماره صابر عرب وکیل پایه یک دادگستری در میرداماد تماس بگیرید.

شماره وکیل  09125370071

وکلای مجموعه حقوقی وکیل معروف، به صورت ویژه وکالت موضوعات مختلف حقوقی در منطقه میرداماد تهران را انجام می دهند. جهت پیروزی و برد در پرونده، توصیه می شود در گام نخست با وکیل متخصص در آن حوزه حقوقی، مشاوره حقوقی انجام نمایید. شما می توانید به روش های مختلف از جمله تماس تلفنی، پیام رسان واتس اپ و یا تلگرام مبادرت به انجام مشاوره حقوقی نمایید. و یا با هماهنگی قبلی جهت دریافت مشاوره حقوقی در دفتر مجموعه حاضر شوید.

mirdamad lawyers
mirdamad lawyers

جهت مشاوره حقوقی تلفنی یا چت در واتس اپ می توانید با شماره صابر عرب وکیل پایه یک دادگستری در میرداماد تماس بگیرید.

شماره وکیل  09125370071

برترین وکلا در مجموعه وکیل معروف چگونه گزینش شده اند؟

عنوان وکیل:   وکیل پایه یک دادگستری در میرداماد، مشاور حقوقی در میرداماد، وکیل رسمی در میرداماد، بهترین وکیل میرداماد، وکیل خوب در بلوار میرداماد، وکیل ملکی در بلوار میرداماد، وکیل خانواده در میرداماد، وکیل کیفری در میرداماد، بهترین وکیل خانواده تهران
موضوعات حقوقی: پرونده های ملکی، پرونده های حقوقی، پرونده های کیفری، پرونده های خانوادگی، اختلافات بین المللی.
خدمات تخصصی وکلا:  مشاوره حقوقی اینترنتی، مشاوره حقوقی تلفنی، تنظیم دادخواست حقوقی، تهیه شکواییه کیفری، تحریر لایحه دفاعیه، تنظیم انواع قراراداد ها
ویژگی های وکیل معروف:  فن بیان قوی، استدلال و استنباط  قوانین، مهارت لایحه نویسی، تجربه و سابقه وکیل، معروفیت وکیل.
درصد برد وکیل در پرونده ها:  با وجود اسناد و دلایل کافی، بسته به موضوع 90  درصد با پیروزی همراه است.
حق الزحمه وکیل میرداماد:  به موضوع پرونده و میزان خواسته بستگی دارد و به صورت توافقی فی مابین وکیل و موکل تعیین می شود.
best lawyer in mirdamad
best lawyer in mirdamad

جهت مشاوره حقوقی تلفنی یا چت در واتس اپ می توانید با شماره صابر عرب وکیل پایه یک دادگستری در میرداماد تماس بگیرید.

شماره وکیل  09125370071

صابر عرب وکیل متخصص دعاوی حقوقی میرداماد:

صابر عرب وکیل پایه یک دادگستری، عضو رسمی کانون وکلای دادگستری مرکز می باشد. وی فارق التحصیل رشته حقوق از دانشکده علوم قضایی است و چندین سال کار آموز منصب قضاوت نیز در سوابق کاری ایشان مشاهده می شود. عرب از سال 1390 به فعالیت تخصصی وکالت دادگستری مشغول می باشد و در این مدت دعاوی حقوقی و بین المللی مختلفی را با پیروزی پشت سر گذاشته است. عرب وکالت دعاوی کلان و بزرگ متعددی را قبول نموده است و یکی از بهترین وکیل میرداماد تهران شناخته می شود. وی در چند سال اخیر بیشتر وکیل ایرانیان خارج از کشور بوده است. به همین جهت عرب به عنوان یکی از بهترین وکیل بین المللی در تهران به حساب می آید.

تعدادی از پرونده های معروف صابر عرب در دادگاه های ایران:

وکیل شرکت تجاری بازرگانی فرتاک در دعوای حقوقی شرکت عمانی

قبول وکالت شرکت رای تک در پرونده تصاحب غیر قانونی شش کانتینر باتری ماشین از سئول کره جنوبی

خدمات حقوقی در پرونده باند پیوند اعضای بدن به اتباع عرب کشور های حوزه خلیج فارس

انجام مشاوره حقوقی جهت اخذ سند های برج مسکونی پارمیس الهیه تهران

مشاوره حقوقی در دعوای دولتی 150 میلیون دلار ارز بانک مرکزی

وکالت و ارائه مشاوره به تجار وشرکت های بازرگانی ایرانی در کشورهای مختلف

پذیرش وکالت تخصصی در دعاوی جرایم ارز دیجیتال و صرافی های آنلاین

امور وکالتی در دعوای کیفری جرائم سایبری و اینترنتی در داخل و خارج از کشور

ارائه مشاوره حقوقی به ایرانی های مقیم خارج از کشور توسط بهترین وکیل میرداماد

قبول داوری بین المللی با موضوع اختلاف های قراردادی بین تجار ایرانی با تجار خارجه

اجرای آرای خارجی بین المللی در محاکم داخلی و خارجی توسط بهترین وکیل ایران

شماره موبایل مستقیم وکیل: 09125370071

آدرس دفتر شعبه یک: بلوار میرداماد، روبروی آزمایشگاه مسعود، پلاک 349

آدرس دفتر شعبه دوم: بلوار میرداماد، خیابان نسیبه، خیابان گلستان ششم، نبش گلستان ششم، پلاک 2

“حتما قبل از حضور در دفتر وکیل با ایشان هماهنگ نمایید.”

lawyers fee
lawyers fee
حق الوکاله برترین وکیل میرداماد چگونه تعیین و پرداخت می شود؟

لازم به ذکر است که میزان حق الوکاله بهترین وکیل میرداماد و نحوه اقساط آن به موضوع، مبلغ، خواسته  و مالی و غیر مالی بودن دعوا بستگی دارد. معمولا طبق عرف حق الوکاله وکیل طبق قرارداد خصوصی  به صورت توافقی تعیین خواهد شد. حق الزحمه وکیل در دعاوی مالی، به صورت درصدی از کل مبلغ خواسته تعیین می شود و اغلب بین 10 الی 30 درصد خواسته می باشد. در دعاوی که مبلغ خواسته زیاد است شما می توانید با توافق با وکیل، حق الوکاله را به صورت اقساطی پرداخت نمایید.

The best real estate lawyer Mirdamad
The best real estate lawyer Mirdamad

جهت مشاوره حقوقی تلفنی یا چت در واتس اپ می توانید با شماره صابر عرب وکیل پایه یک دادگستری در تهران و میرداماد تماس بگیرید.

شماره وکیل  09125370071

بهترین وکیل میرداماد در چه  موضوعات ملکی به شما در پیروزی پرونده کمک می کند؟

باید بدانید که پرونده های ملکی جز مشکل ترین و سنگین ترین دعاوی حقوقی در همه جای دنیا به شمار می روند. لذا مهارت و دانش حقوقی بهترین وکیل میرداماد در سرانجام دعاوی ملکی بسیار گره گشا است. بهتر است بدانید بدون وکیل حرفه ای ملکی، احتمالا شانسی در برد پرونده ندارید. بهترین وکیل ملکی تهران می تواند در تمامی موضوعات ملکی از جمله تخلیه، خلع ید، خلع ید ملک مشاعی، رفع تصرف عدوانی، خرید و فروش ملک و مستغلات، تحویل ملک و آپارتمان، الزام به اخذ سند رسمی، الزام به اخذ صورتمجلس تفکیکی و پایان کار، دعاوی مشارکت در ساخت، دعاوی ابطال سند رسمی، مطالبه خسارت، تخلیه مغازه و ملک تجاری، مطالبه اجور معوقه به شما در برد پرونده کمک نماید.

Mirdamad's best lawyer
Mirdamad’s best lawyer

جهت مشاوره حقوقی تلفنی یا چت در واتس اپ می توانید با شماره صابر عرب وکیل پایه یک دادگستری در میرداماد تماس بگیرید.

شماره وکیل  09125370071

برترین وکیل حقوقی در بلوار میرداماد چه دعاوی خانوادگی انجام می دهد؟

بهترین وکیل خانواده تهران درانواع پرونده های امور خانواده من جمله طلاق توافقی، طلاق از طرف مرد( طلاق یک طرفه از طرف مرد)، طلاق از طرف زن( طلاق یم طرفه از طرف زن)، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، مطالبه اجرت المثل ایام زندگی مشترک، اخذ حضانت فرزند و حذف نام همسر از شناسنامه، به ایرانی های داخل و مقیم خارج کمک نماید. بهتر است بدانید طبق آمار، طلاق توافقی بیشترین  پرونده های محاکم خانواده در ایران را را شامل می شود. این نوع از طلاق، سریع ترین طلاق برای ایرانیان داخل و مقیم خارج، محسوب می شود. چنانچه قصد طلاق فوری و سریع دارید توصیه تیم حقوقی وکیل معروف، به شما مطالعه مقاله بهترین وکیل طلاق توافقی تهران است.

بهترین وکیل میرداماد با تفویض وکالت کنسولی از طرف زوج و یا زوجه مقیم خارج، در 20 روز کاری کلیه مراحل طلاق توافقی را بدون حضور احدی از طرفین به اتمام می رساند. ایرانی های داخل کشور همچنین می توانند با تفویض وکالت به وکلای مجموعه وکیل معروف، کلیه تشریفات طلاق توافقی از گام نخست ( اخذ گواهی عدم امکان سازش) تا گام آخر ( امضای دفتر طلاق در دفترخانه طلاق) را به وکیل بسپارند. همه تشریفات در 20 روز کاری توسط وکیل پایه یک دادگستری مرکز انجام می گردد.

The best family lawyer in Mirdamad
The best family lawyer in Mirdamad

جهت مشاوره حقوقی تلفنی یا چت در واتس اپ می توانید با شماره صابر عرب وکیل پایه یک دادگستری در میرداماد تماس بگیرید.

شماره وکیل  09125370071

برترین وکیل در بلوار میرداماد در چه پرونده های کیفری قبول وکالت می کند؟

بهترین وکیل میرداماد در تمامی دعاوی کیفری تخصص دارد و می تواند به شما عزیران یاری رساند. بهترین وکیل کیفری تهران در پرونده های کیفری و یا جنایی شامل کلاهبرداری، انتقال مال غیر، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، ضرب و جرح، سرقت، توهین و تهدید، افترا، قتل عمدی، جرایم غیر عمدی مانند تصادفات، تحصیل مال از طریق نامشروع، شرب خمر، ربا ارتشا، اختلاس، تصرف عدوانی، مزاحمت، جرایم سایبری و اینترنتی، کلاهبرداری ارز دیجیتال قبول وکالت می کند. باید بدانید قانون گذار برای جرم های کیفری، مجازات هایی مانند حبس، شلاق و جزای نقدی پیش بینی نموده است. لذا توصیه اکید می شود قبل از شکایت کیفری و یا حضور در محاکم کیفری مانند داسرا از خدمات وکیل کیفری متخصص بهره ببرید.

چکیده مقاله:

بهترین وکیل میرداماد در تمامی پرونده های حقوقی، ملکی ، کیفری و خانواده  به موکلین دراحقاق حق خود یاری می دهد. برترین وکیل در بلوار میرداماد درسوابق کاری خود، باید تجربه انجام کلیه دعاوی حقوقی، کیفری،  ملکی و بین المللی  را داشته باشد. و پرونده های خود را با پیروزی و برد به اتمام رسانده باشد. لذا به هموطنان داخل و یا مقیم خارج از کشور توصیه می شود قبل از هر چیز، با وکیل پایه یک دادگستری متخصص در آن موضوع حقوقی، مشاوره حقوقی تلفنی و یا حضوری انجام دهید.

The best Tehran lawyer in Mirdamad
The best Tehran lawyer in Mirdamad

جهت مشاوره حقوقی آنلاین می توانید با وکیل پایه یک دادگستری صابرعرب فشافویه تماس بگیرید.

شماره تماس  09125370071

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!

مدیریت

سایت وکیل معروف مرجع معرفی بهترین وکیل تهران و ایران در موضوعات مختلف حقوقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا