درباره ما

سایت وکیل معروف اولین مرجع رسمی معرفی بهترین وکیل ایرانی برای ایرانیان مقیم خارج از کشور

دفتر حقوقی وکیل معروف متشکل از بهترین وکلای پایه یک دادگستری تهران و قضات بازنشسته از سال 1391 کار خود را در شهر تهران آغاز نموده است. تیم حقوقی ما، با بهره از تجربیات قضایی و حقوقی وکلای خود توانسته است پرونده‌های زیادی را در رشته های مختلف حقوقی پیروز شود. از جمله این پرونده ها میتوان به دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی خانوادگی و دعاوی بین المللی و مهاجرتی نام برد.

ما مفتخریم در 90% پرونده‌های داخلی و بین المللی خود موفق بوده ایم و وکلای مجموعه ما از وکلای معروف تهران و  وکلای ترند ایران میباشند. علاوه بر آن تلاش مجموعه بر این امر است که وکلای متخصص در اقسا نقاط کشورهای جهان از جمله آمریکا، کانادا، انگلیس، فرانسه  را نیز جهت معرفی و رفاه حال ایرانیان مقیم خارج از کشور در لیست های منتخب وکالت معرفی نماید.

مجموعه وکیل معروف تمام اهتمام خود را به خرج داده است که جهت کسب بهترین نتیجه و پیروزی در پرونده ها از وکلای حرفه ای در همان موضوع حقوقی بهره برده و لیست بهترین وکلا را تهیه و گردآوری نماید.

International-Lawyer
International-Lawyer

شماره موبایل مستقیم وکیل جهت مشاوره حقوقی: 9125370071 98+

خدمات حقوقی سایت وکیل معروف برای ایرانیان مقیم خارج از کشور

ایرانیانی که در خارج از ایران سکونت دارند می‌توانند با خیال راحت، جهت پیش برد پرونده‌های قضایی داخل ایران و یا انجام سایر امور حقوقی خود تیم حقوقی ما وکالت بدهند. مجموعه حقوقی وکیل معروف، پرونده هایی مانند خرید و فروش ملک، انحصار وراثت و تقسیم ترکه و امور حقوقی دیگر را برای ایرانیان اقسا نقاط دنیا انجام می دهد. ایرانی های خارج نشین می توانند پرونده ها و مشکلات حقوقی خود را با وکالت کنسولی، به تیم حقوقی وکیل معروف بسپارند.

شما عزیزان میتوانید به صورت تلفنی و یا ازطریق واتس اپ و به صورت آنلاین اقدام به مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای مجرب مجموعه نمایید. در صورت تمایل جهت مشاره حضوری با رزرو وقت قبلی، به دفتر مجموعه مراجعه نمایند.

سایت وکیل معروف
سایت وکیل معروف

شماره موبایل مستقیم وکیل جهت مشاوره حقوقی: 9125370071 98+

موبایل مهندس و طراح سایت وکیل معروف، خانم مهندس مرادخانی: 09368680166

شماره تماس جهت هماهنگی برای معرفی وکیل پایه یک دادگستری در سایت وکیل معروف:09044757077

آدرس دفتر شعبه یک: تهران، جردن، خیابان میرداماد، روبروی آزمایشگاه مسعود، پلاک349

آدرس دفتر شعبه دو: تهران، بلوار مرزدارن، خیابان نسیبه، نبش گلستان ششم، پلاک 2

ساعات کاری دفتر حقوقی: شنبه تا پنجشنبه 17 الی 20 (حضور در دفتر، فقط با هماهنگی قبلی).

دکمه بازگشت به بالا